Search
Close this search box.

فالنیک

راهکارهای سرور و تجهیزات شبکه

Server & Network Solutions

صفر تا صد شبکه خود را به ما بسپارید؛
از مشاوره، طراحی و تامین تجهیزات تا اجرای کامل پروژه شما؛
کارشناسان متخصص ما، بعد از اجرای پروژه هم پشتیبان و همراه شما هستند.

خدمات و راهکارهای ما

تأمین تجهیزات شبکه‌بندی

تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه‌ای که قصد پیاده‌سازی آن را دارم از کجا تهیه کنم؟ چطور برندهای مختلف را در کنار هم ببینم و چطور می‌توانم از بین آن‌ها، محصول مناسب را بخرم؟ در این بازار که پر است از اجناس تقلبی و یا بی‌کیفیت، چطور می‌توانم تجهیزات مورد نیازم را تهیه کنم و از گارانتی و خدمات خوبی هم استفاده کنم؟

مشاوره، طراحی، پیاده‌سازی و پشتیبانی شبکه

مَثَل قدیمی “خشت اول گرنهد معمار کج – تا ثریا می‌رود دیوار کج” را همه ما شنیده‌ایم. طرح اولیه‌ای که برای شبکه استفاده می‌شود مهمترین مرحله در داشتن شبکه است پس تنها، مشاور ماهر و متخصص است که می‌تواند شما را به سلامت در این مرحله یاری کند. بعد از آن پیاده‌سازی و پشتیبانی شبکه موردنیاز است که باید با متخصصین مجرب انجام شود.

راهکارهای ارتباطی

رونق کسب و کار خود را در چه می‌بینید؟ چگونه می‌توانید ترکیب مناسبی از فناوری‌ها را داشته باشید تا در دنیایی که پردازش و رایانش حرف اول را می‌زند، حرفی برای گفتن داشته باشید! تنها راهکارهای مناسب و هماهنگ با کسب و کار شماست که می‌تواند یاور شما باشد. راهکارهایی چون VoIP، ایمیل، ویدئوکنفرانس، فکس، مسنجر اختصاصی، Live Chat و …

راهکارهای امنیت شبکه

آیا می‌خواهید امنیت شبکه خود را به سادگی و با قدرت و البته به‌همراه مدیریت هزینه‌ها تامین کنید؟ آیا تأمین امنیت حال و آینده در کسب و کارتان ار اولویت‌های شماست؟ بدافزارها و باج‌افزارها روز به روز شکل‌های مختلفی به خود می‌گیرند. برای مقابله با آن‌ها چه برنامه‌ای دارید؟ داده‌های شما، سرمایه شماست. داشتن برنامه و پیاده‌سازی درست آن، سرمایه زیادی نمی‌خواهد امّا از سرمایه شما محافظت می‌کند.

فرقی نمی‌کند که حجم کسب و کارتان چقدر است؛
ما آماده ارائه مناسب‌ترین راهکار برای توسعه کسب و کار شما هستیم.

راهکارهای ارتباطی

کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره تخصصی بر اساس نیاز کسب و کار شما هستند.

یا فرم زیر را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

همچنین میتوانید در صورت تمایل نام و تلفن همراه خود را در کادر زیر وارد کنید
تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.