Search
Close this search box.

تعمیر پرینتر

برای تعمیر پرینتر یا سرویس پرینتر برندهای مختلف، از طریق دکمه زیر درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناس‌های ما در سریع ترین زمان هماهنگی لازم را با شما انجام دهند.
تعمیرات پرینتر و ماشین های اداری از قدیمی ترین سرویسهای فالنیک است که توسط کارشناسان خبره و با بهترین تجهیزات انجام می‌شود.
امکان اعزام تعمیرکار پرینتر به محل مورد نظر شما برای این سرویس وجود دارد.

تعمیر پرینتر

فهرست محتوا

دریافت و تحویل رایگان سرور شما

کافیست با شماره02154591921 تماس بگیرید

سرعت و دقت در سرویس

بهترین خدمات در کمترین زمان در فالنیک

6 ماه گارانتی معتبر تعمیرات

قطعه اورجینال و تعمیر حرفه‌ای، افتخار فالنیک

قابلیت پیگیری سفارش ها

اطلاع از وضعیت لحظه به لحظه دستگاه با پیامک

آیا می‌دانید هزینه تعویض قطعات پرینتر، حدودا 3 برابر تعمیر آنهاست؟

ما با توجه به تجهیزات پیشرفته مرکز خدماتمان؛ تا حد امکان سعی می‌کنیم قطعه معیوب چاپگر و ماشین اداری شما را تعمیر کنیم. مرکز خدمات و تعمیر پرینتر فالنیک، با داشتن تجهیزات کافی و متخصصین باتجربه، آمادگی تعمیر انواع پرینتر‌های خانگی و اداری، لیزری و جوهرافشان را دارد.


سرویس پرینتر یک کار لوکس یا ضروری؟

پرینتر هم درست مانند تمام لوازم الکترونیکی دیگر مخصوصا از نوع پرکاربرد آن، با استفاده زیاد مستهلک می‌شود. بعد از مدتی استفاده از پرینتری که چند ماه پیش آن را خریده اید، پرینتر شما مانند اوایل چاپ با کیفیت ارائه نمی‌دهد، یا اینکه روال چاپ کند شده است یا حتی گاهی پرینترنتان صدا می دهد. ضرورت سرویس پرینتر در دوره های منظم، جلوگیری از ایجاد خرابی های عمیق در دستگاه است. قبل از اینکه مشکل خاصی برای دستگاهتان پیش بیاید و یا کلا از کار بیفتد، از بروز مشکلات بعد جلوگیری کنید. در سرویس پرینتر، تمام قطعات پرینتر، اتصالات آن، میزان تونر و کارتریج آن بررسی و چک می شوند، اگر مشکلی در دستگاه شما وجود داشته باشد، سرویسکار پرینتر این مورد را به شما اطلاع خواهد داد و در صورت تمایل تعمیر پرینتر و یا تعویض قطعات آن انجام خواهد شد.

خدمات سرویس پرینتر به خصوص در مورد شرکت ها یا سازمان‌هایی که چندین پرینتر دارند بسیار مفید است، با یکبار اعزام تعمیرکار پرینتر به محل شما، تمامی دستگاه ها یکبار بررسی و سرویس می شوند. در صورتی که هر یک از علایم زیر را دیدید، چاپگر شما نیاز به سرویس دوره ای دارد، این نشانه ها را جدی بگیرید:

• پرینتر دیر روشن می شود.• پرینتر صداهای عجیب می دهد.

• کلمه ها روی کاغذ خیلی تار هستند.

• پرینتهای انجام شده خیلی کمرنگ شده اند.

• موقع پرینت از پرینتر دود سفید بلند می.

• صفحات دارای نقاط و خطوط سیاه رنگ هستند.

• با اینکه کاغذها باکیفیت هستند اما باز هم پرینتر کاغذ جمع می کند.

واحد خدمات ماشین های اداری فالنیک

چرا تعمیرات چاپگرم را به فالنیک بسپارم؟

 

تعمیرکار پرینتر حرفه ای و ابزارهای حرفه ای برای تعمیرات

با دریافت خدمات تعمیرات پرینتر فالنیک، چاپگرتان را به دست یکی از قدیمی‌ترین و بهترین مراکز تخصصی خدمات ماشین های اداری سپرده اید. ما کلیه ماشین‌های اداری مثل پرینترهای لیزری و جوهرافشان، پلاترهای گرافیکی و عریض و انواع اسکنر را به صورت تخصصی تعمیر می‌کنیم. ما با بیش از 23 سال قدمت در زمینه تعمیرات ماشین های اداری، بهترین نیروهای تعمیرکار پرینتر را در تیم متخصصان خود داریم.

گارانتی خدمات و قطعات

کارشناسان متخصص و مرکز مجهز خدمات ما باعث می‌شوند با اطمینان، 6 ماه گارانتی اصلی روی تعمیرات به شما بدهیم. فالنیک تمامی خدمات خود را تا شش ماه بعد از انجام، گارانتی می کند و در صورت بروز دوباره مشکل در مدت گارانتی، پیگیری به عهده ما خواهد بود.

ارسال رایگان پرینتر به تعمیرگاه

ما پرینتر شما را بدون دریافت هزینه ایاب و ذهاب و به صورت کاملا رایگان، به محل تعمیرگاه فالنیک منتقل و آن را به خوبی تعمیر و سرویس می کنیم و سپس به شما برمی‌گردانیم.

تعمیرات پرینتر در کمترین زمان

تمام تلاش ما تعمیر دستگاه شما نهایتا تا 48 ساعت بعد از ارسال آن است. همچنین همچنین در صورت نیاز شما، فالنیک امکان ارائه خدمات تعمیر پرینتر در محل را نیز دارد، بدون جابجایی دستگاه، ما با اعزام متخصصینمان، پرینتر شما را در محل تعمیر می کنیم.

طرح پرینتر جایگزین در ازای اعتماد شما

همچنین یکی از خدماتی که فالنیک در زمینه تعمیرات پرینتر به مشتریان عزیز خود ارائه می دهد، طرح پرینتر جایگزین است. در صورتی که پرینتر به تعمیرگاه منتقل شود و بعد از بررسی تعمیرکار مشخص شود که نیاز به بررسی و کار بیشتری دارد، یک پرینتر به عنوان جایگزین به شما امانت داده می‌شود، تا در زمان انجام تعمیرات، روال های روتین شما با چاپگرتان به تعویق نیفتد.

هزینه تعمیرات پرینتر در محل یا تعمیرگاه فالنیک چقدر است؟

به صورت میانگین قیمت تعمیرات پرینتر در فالنیک بین 50 هزار تومان تا 10 میلیون تومان متغیر است. واضح است که این قیمت بر اساس نوع تعمیرات یا سرویس انجام شده روی پرینتر شما تعیین خواهد شد. ضمنا در صورتی که قطعه ای در دستگاه شما نیاز به تعویض داشته باشد، تعمیرکار پرینتر با شما هماهنگ خواهد کرد و در صورت رضایت شما، قطعه مورد نظر تعویض می گردد. هزینه تعویض قطعات به صورت مجزا به شما اعلام خواهد شد.

همچنین بعد از ثبت تیکت درخواست خدمات، کارشناسان پشتیبانی فالنیک با شما تماس گرفته و اطلاعات لازم در زمینه هزینه ها و روال انجام سرویس را به اطلاع شما خواهند رساند.

تعمیر پرینتر در محل بهتر است یا مراجعه به تعمیرگاه

هر شرکت یا اداره ای حتما یک پرینتر در تجهیزات و لوازم خود دارد، روزانه ده‌ها بار از طریق سیستم های مختلف دستورات چاپ برای چاپگر‌ها ارسال می‌شود. در نتیجه خرابی پرینتر حتی برای چند ساعت، در کار چند نفر یا بخش اختلال ایجاد می کند. در چنین مواقعی در دسترس بود تعمیرکار حرفه ای پرینتر، می تواند خیلی زود چاپگر را به چرخه کار برگرداند. یک روش برای تعمیرات پرینترها، ارسال دستگاه به تعمیرگاه پرینتر است، این کار در مواقعی که شما دستگاه جایگزین داشته باشید، انتخاب خوبیست. چرا که تجهیزات لازم برای تعمیرات پرینتر در محل تعمیرگاه، با تنوع بیشتری وجود دارد، همچنین امکان انجام اقداماتی مانند سرویس کامل دستگاه یا جنرال سرویس هم در تعمیرگاه پرینتر وجود دارد. تعمیرکار پرینتر امکان مانور بیشتری در کنار تجهیزات و دستگاه های خود دارد.

اما در شرایطی که زمان کافی برای ارسال دستگاه به تعمیرگاه را ندارید، تعمیر پرینتر در محل بهترین گزینه است، به شرطی که تعمیرکار پرینتری که با او تماس می‌گیرید، حرفه ای باشد. در نتیجه می تواند در کمترین زمان مشکل دستگاه را برطرف کند. ما در فالنیک این اطمینان را به شما خواهیم داد که با بهترین تعمیرکار پرینتر تماس گرفته اید. هر جای تهران که باشید تعمیرکار پرینتر فالنیک در کنار شماست.

بیشترین خدماتی که فالنیک در زمینه چاپگر به مشتریان خود ارائه داده است:

نصب و راه اندازی و اشتراک پرینتر نو در شبکه

علاوه بر انجام تعمیرات پرینتر در فالنیک، در صورتی که پرینتر شما نو باشد و یا به هر دلیلی اطلاعات لازم در زمینه نصب پرینتر را نداشته باشید، خدمات نصب و راه اندازی پرینتر هم توسط متخصصین ما ارائه می شود. جعبه گشایی و نصب پرینترهای نو، نصب درایور پرینتر، آپدیت فریم ویر(Firmware) پرینتر، اتصال پرینتر به شبکه های با سیم و بی سیم، تعریف پرینتر در کامپیوتر های مختلف، اشتراک گذاری پرینتر در شبکه همگی از اقداماتی هستند که در مرحله نصب و راه اندازی چاپگر در فالنیک انجام می شوند.

محتوای روی برگه پرینت شده بسیار کمرنگ است

کمرنگ بودن پرینت، یکی از عمده مشکلات کاربران ماست. بیشترین دلیل ثبت شده برای آن، تمام شدن تونر یا جوهر است و یا اینکه شارژ کارتریج بی کیفیتی برای پرینتر انجام شده است. پس از مشخص شدن این دلیل، کارشناسان ما می توانند پرینتر شما را با کیفیت بالا شارژ کنند.

خارج شدن برگه های چاپ نشده و سفید از پرینتر

یکی دیگر از مشکلات مشتریان فالنیک، از کار افتادن برد کنترلر پرینتر است. این برد مغز دستگاه است و دستورات پرینت و یا توقف آن را برد ارسال می کند. در صورتی که این قطعه از کار افتاده باشد دستورات هم انجام نمی شوند و در نتیجه چاپ بدون درج هیچ محتوایی انجام می‌شود. در صورتیکه امکان تعمیر برد وجود نداشته باشد این قطعه تعویض خواهد شد.

آیا در این مرکز، تعمیر پرینتر جوهر افشان هم انجام میشود؟

تعمیر پرینترهای جوهر افشان و سرویس آنها، از پرینترهای لیزری حساس‌تر است. این پرینترها معمولا برای چاپ‌های سنگین گرافیکی و چاپ باکیفیت استفاده می‌شوند و قطعات گرانقیمت و ظریفی دارند. به همین دلیل است که حتی شارژ کراتریج برای آنها توصیه نمی‌شود. تعمیرات پرینترهای جوهرافشان هم به تخصص و تجربه بالایی نیاز دارد. تعمیرکاران پرینتر و متخصصین فالنیک پرینترهای جوهرافشان بسیار زیادی را تا به حال با موفقیت تعمیر و سرویس کرده اند.

آیا پرینتر شما نیاز به تعمیر دارد؟

کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما هستند.

برای دريافت مشاوره فرم زير را پرکنيد.

خدمات دیگر فالنیک

می خواهیم از تعمیر دستگاه‌هایتان آسوده خاطر باشید.
چرا خدمات فالنیک؟
  • ما در تعمیراتمان از قطعات اصلی و باکیفیت استفاده می کنیم.
  • دریافت و تحویل رایگان دستگاه‌ها در تهران
  • تعمیر و سرویس دقیق و سریع دستگاه‌ها
  • تعمیر تخصصی کلیه دستگاه‌های شما اعم از انواع پرینتر، سرور، پلاتر، اسکنر، کارتریج، لپ تاپ، تبلت و بورد
  • خدمات و تعمیرات فالنیک شامل محصولات گارانتی دار و بدون گارانتی است.
  • ما تمامی برندهای روز دنیا را پشتیبانی می‌کنیم.
  •  کلیه تعمیرات شامل 6 ماه گارانتی معتبر می باشد.
  • کارشناسان متخصص ما با تجهیزات پیشرفته مرکز خدمات فالنیک، آماده پذیرش دستگاه‌های شما هستند.