Search
Close this search box.

7 روز ضمانت عودت کالا و محصولات

فالنیک (ایران اچ پی) به منظور فراهم آوردن محیطی امن برای خریدو آرامش خیال مشتریان، علاوه بر پکیج های مختلف گارانتی که به همراه محصولات خود عرضه می کند، برای مشتریانی که به صورت آنلاین خرید می کنند، امکان تست 7 روزه محصولات را قرارداده است. توجه داشته باشید که این امکان تنها برای سفارشات آنلاین قرارداده شده است و سایر مشتریان می توانند از پوششهای گارانتی استاندارد ایران اچ پی همراه محصول بهره مند شوند.

شرایط استفاده :

با توجه به اینکه مشتریانی که از طریق آنلاین اقدام به ثبت سفارش می کنند، امکان بررسی حضوری محصولات قبل از خرید را ندارند، ممکن است تحت شرایطی نیاز به مرجوع کردن کالا داشته باشند. فالنیک با درنظرگرفتن این نیاز، تحت شرایط زیر و پس از تایید کارشناسان خود، کالای مرجوعی را پذیرفته و در اسرع وقت وجه ان را عودت خواهد داد.

 توجه داشته باشید که قبل از هرگونه اقدامی برای عودت کالا، بایستی مراتب به اطلاع کارشناسان خدمات پس از فروش فالنیک رسانده شود و با هماهنگی ایشان کالا عودت گردد.
 کلیه کالاهای عودتی بایستی در بسته بندی اصلی خود به همراه فاکتور و کلیه ملحقات آن ارسال گردد. جعبه بسته بندی کالا بایستی سالم باشد و هیچ گونه اثر پارگی، مخدوش کردن، نوشته، برچسب و یا هر علامت دیگری بر روی جعبه نبایستی وجود داشته باشد.
 کلیه ملحقات همراه کالا مثل دفترچه راهنما، کابل، CD و … بایستی همراه کالا عودت شوند.
 درصورتیکه کالا همراه با هدیه ارسال شده باشد، هدیه نیز باید عودت گردد.
 درصورتیکه محرز شود اشکال به وجود امده از جانب فالنیک بوده است، هزینه حمل کالای عودت شده، با ارائه بارنامه و قبض پستی، به مشتری عودت خواهد شد.

مواردی که تحت پوشش ضمانت 7 روزه قرار می گیرند:

اشکال و یا ایراد فنی : مشتریان محترم تا 7 روز پس از دریافت کالا مهلت دارند تا از کالای مورد نظر استفاده نموده و در صورت وجود اشکال و یا ایراد فنی مراتب را به اطلاع کارشناسان واحد خدمات پس از فروش رسانده و با هماهنگی ایشان اقدام به عودت کالا نمایند.
توجه داشته باشید که اشکالاتی که در اثر استفاده نادرست و خطای کاربری ایجاد شده باشد تحت پوشش قرار نمی گیرد: اشکالات ایجاد شده در اثر حمل و نقل، نصب و راه اندازی، تنظیمات دستگاه، استفاده در شرایطی غیر از دستورالعمل کارخانه سازنده و یا موارد مشابه ، جزء خطاهای کاربری محسوب می شوند.
مغایرت : درصورتی که کالای دریافتی با درخواست شما مغایرت داشته باشد بایستی ظرف مدت 24 ساعت پس از دریافت کالا، با واحد خدمات پس از فروش فالنیک هماهنگ نمایید. درصورتیکه مغایرت کالا را بتوان از روی جعبه و بدون بازکردن بسته بندی تشخیص داد، بایستی کالا بصورت اولیه و بدون بازکردن پلمپ و بسته بندی کالا ، عودت داده شود. در غیراینصورت، کالا در بسته بندی اصلی خود به همراه فاکتور و کلیه ملحقات آن بایستی عودت شود.
آسیب ظاهری : مشتریانی که کالاهایی با آسیب دیدگی ظاهری دریافت می کنند، مدت 24 ساعت مهلت دارند تا مراتب را به اطلاع واحد خدمات پس از فروش فالنیک برسانند. این کالاها نیر بایستی همراه با جعبه و کلیه ملحقات آن ارسال گردد.
درصورتیکه آسیب دیدگی ظاهری در اثر حمل و نقل باشد، بایستی کالا به همان شکلی که تحویل مشتری شده است به همراه صورتجلسه شرکت حمل کننده ارسال گردد. 
 انصراف از خرید :در صورتیکه مشتری از خرید خود منصرف شود بایستی یا قبل از ارسال کالا و یا حداکثر ظرف مدت 7 روز پس از دریافت کالا، مراتب را به اطلاع واحد خدمات پس از فروش فالنیک برساند. در این حالت کالا بایستی به شکل اول و بدن هیچ تغییری در بسته بندی ارسال گردد. تبعاٌ هزینه حمل عودت کالا در این حالت برعهده مشتری خواهد بود.

عودت وجه و یا تعویض کالا

پس از دریافت کالای مرجوعی و تایید کارشناسان فالنیک، دراکثر موارد طی همان روز و حداکثر تا 14 روز کاری، مبلغ کالا عودت خواهد شد. زمان ذکرشده اغلب به دلیل تاخیرات بانکی و خطاهای مرسوم درنظرگرفته شده است.
درصورتی که مشتری تمایل داشته باشد که کالای جایگزین دریافت کند، پس از مرجوع کردن کالا و عودت وجه آن، بایستی درخواست مجدد ثبت شود.
قابل ذکر است که فالنیک هیچگونه مسئولیتی در برابر نوسان قیمت طی مدت فرایند مرجوع نمودن کالا نمی پذیرد و عین مبلغ فاکتور به مشتری عودت خواهد شد.

آدرس ارسال کالا :

مشتریان گرامی پس از هماهنگی با واحد خدمات پس از فروش فالنیک، بایستی کالای خود را به آدرس زیر ارسال نمایند :
تهران، میدان فردوسی، خیابان ایرانشهر جنوبی، روبروی اداره پست، پلاک 16، طبقه همکف، واحد دریافت کالای فالنیک
 کدپستی :1581617736
 تلفن: