برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:
دریافت و تحویل رایگان سرور شما

دریافت و تحویل
رایگان سرور شما

کافیست با شماره02154591921 تماس بگیرید

دقت و سرعت در تعمیر و سرویس

سرعت و دقت
در سرویس

بهترین خدمات در کمترین زمان در فالنیک

6 ماه گارانتی اصلی تعمیرات

6 ماه گارانتی
معتبر تعمیرات

قطعه اورجینال و تعمیر حرفه‌ای، افتخار فالنیک

پیگیری سفارش

قابلیت پیگیری
سفارش ها

اطلاع از وضعیت لحظه به لحظه دستگاه با پیامک

هزینه تعویض قطعه، حدودا 3 برابر تعمیر آن است.

در فالنیک تعمیر اولویت دارد نه تعویض.

متخصصین فالنیک با تجهیزات پیشرفته مرکز خدمات، تا حد امکان سعی می‌کنند قطعه معیوب را تعمیر کنند.

خدمات تخصصی تعمیر سرور در فالنیک شامل چه مواردی است؟

تعمیر قطعات داخلی سرور

یکی از بیشترین مراجعاتی که به واحد پشتیبانی سرور فالنیک می‌شود، تعمیرات قطعات سرور است. از کار افتادن بعضی از قطعات سرور می‌تواند به قیمت از رده خارج شدن خود سرور تمام شود. به عنوان مثال از کار افتادن هر یکی از فن‌های سرور، باعث عدم خروج هوای گرم داخل سرور به بیرون شده و در نهایت، قطعات سرور داغ می‌شوند. در این زمان سرور شما خاموش و در مواقعی ریست خواهد شد. همین اتفاق می‌تواند انجام تراکنش های روی سایت و یا جابجایی دیتای مهمی را در شبکه مختل کند. ادمین سرور باید با مشاهده چنین اختلالاتی به سرعت وارد عمل شده و از تکنسین تعمیرات سرور برای بررسی مورد کمک بگیرد. کارشناسان متخصص فالنیک در این زمینه در کنار شما هستند.

تعمیر پاور سرور

آنچه که کنترل ولتاژهای ورودی قطعات مهم سرور مانند مادربورد، رم، هارد، cpu و... را در هر سروری با هر برندی به عهده دارد، پاور سرور است. این قطعه کارایی صحیح و سلامت قطعات مختلف را تامین می‌کند. همانطور که می‌دانید، پاورها به طور کلی چه در کامپیوتر و چه در سرور، با ساختار پاور سوئیچینگ خود، ولتاژ برق شهری را به ولتاژهای DC تبدیل می‌کند و بر اساس میزان نیاز تعریف شده هر قطعه‌ای میزان برق لازم را روانه مدار برق آن مدار می‌کند.

به دلیل مهم و حساس بودن قطعات سروری و اطلاعات موجود در سرورها، پاورسوئیچینگ سرور بسیار پیچیده‌تر از سیستم پاور در کامپیوترهاست. اگر ولتاژهای ورودی مناسب نباشد یعنی بالاتر یا پایین‌تر از حد تعریف باشد، پاور برق را به مدار داخلی ارسال نمی‌کند. این قطعه می‌تواند در اثر نوسانات برق، نویزهای شبکه، از کار افتادن یو پی اس و... آسیب ببیند.

با آسیب پاور سوئیچینگ سرور، بهترین اتفاق این است که پاور به کلی از کار بیفتد و هیچ جریانی وارد سرور نشود. اما اگر خرابی پاور به گونه‌ای باشد که مدارات تصمیم‌گیری مختل شوند، ممکن است در تشخیص ولتاژ مناسب مدارهای داخلی به مشکل بخورد و باعث خرابی یا سوختن مدارها و قطعات مختلف و از دور خارج شدن سرور شود.

تعمیر پاور سرور، باید حتما توسط متخصص آن انجام شود. خرابی پاور سرور در دستان متخصص تعمیر پاور، قابل عیب‌یابی و رفع مشکل است. کارشناسان سخت افزار شبکه در فالنیک تخصص ویژه در تعمیرات و سرویس قطعات داخلی سرورها دارند، حل این مشکل را به ما بسپارید.

علایم خرابی پاور سرور عبارتند از:

 • نمایش چراغ سبز چشمک زن، که از نشانه‌های اختلال در ولتاژ ورودی برق است.
 • پاور هنگام روشن شدن سرور صدای تق تق می‌دهد و در نهایت هم روشن نمی‌شود. این مشکل می‌تواند از علایم ولتاژ نامناسب ورودی و یا خرابی کنترلرهای ورودی برق باشد.
 • فن سرور فقط در حالت استندبای است و دور بالا کار نمی‌کند. این مشکل می‌تواند از ناقص روشن شدن پاور باشد.
 • پاور با قدرت روشن می‌شود اما بعد از چند دقیقه خاموش می‌شود. فن پاور و هیت سینک باید توسط متخصص بررسی شود.
 • چراغ نارنجی روی پاور روشن خاموش می‌شود. این مشکل می‌تواند از ولتاژ نامناسب خروجی باشد.

ارتقاء قطعات سرور

همیشه وجود ایراد در سرور نیست که شما را متقاعد به کمک گرفتن از متخصص تعمیر و پشتیبانی سرور می‌کند. سخت افزار و نرم افزارهای شبکه و سرور مدام در حال آپدیت شدن و به روز شدن هستند. قطعات جدیدتر با فریم ویر‌های بهتر، ایرادات نسخه‌های قبلی را پوشش داده‌اند. سریعتر شده‌اند، ظرفیت و توان بالاتری پیدا کرده‌اند و کارایی بهتری دارند. در نتیجه برای داشتن بهترین بازدهی از شبکه و تجهیزات خود و همچنین استفاده از سیستم‌های نرم افزاری به روزتر، باید ارتقا سرور خود را همیشه در برنامه داشته باشید.

ارتقا سرور ممکن است با هدف سرعت بالاتر، حافظه بیشتر یا توان پردازشی بیشتر انجام شود. یا ممکن است برای استفاده از رول‌ها و نرم افزارهای مختلف ناچار به ارتقا قطعات سرور باشید. در هر صورت کارشناسان خبره فالنیک با نیازسنجی شما و ظرفیت شبکه‌تان، مشاوره لازم در جهت ارتقای سرور به بهینه‌ترین حالت و تمام خدمات سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با ارتقا سرورتان را ارائه می‌دهند.

خدمات نرم افزاری سرورهای hp

خدمات فالنیک در زمینه نصب، تعمیر و ارتقا سرور فقط شامل خدمات سخت افزاری نیست بلکه انواع خدمات نرم افزاری سرور و شبکه را هم شامل می‌شود. انواع خدمات نرم افزاری سرور و شبکه در فالنیک شامل نصب سیستم عامل، نصب رول‌های سرور و تنظیمات آنها، راه اندازی اکتیودایرکتوری و تنظیمات آن، نصب آنتی ویروس و نرم افزارهای تحت شبکه و ... است.

ریکاوری و بازیابی اطلاعات سرور

تعمیرات تخصصی سرور شامل خدمات ریکاوری و بازیابی اطلاعات دست رفته شما روی سرور هم هست. بازیابی اطلاعات از خدمات پرطرفدار در فالنیک است که به بهترین نحو توسط کارشناسان ما انجام می‌شود. بازیابی و ریکاوی دیتای سرور به شدت حساس و پیچیده بوده و به راحتی با دستکاری های ناآگاهانه و جزیی می‌تواند غیر ممکن شود. برای بازگردانی صحیح و مطمئن دیتای از دست رفته خود به ما اعتماد کنید.

سرویس های دوره ای سرور

سرورها باید همواره در مدار باشند و خیلی کم پیش می‌آید که سرور برای مدتی از مدار خارج شود بنابراین باید از لحاظ سلامت و کارایی به صورت دوره‌ای بازبینی شوند. در سرویس‌های دوره‌ای، حداقل هر شش ماه یکبار سلامت قطعات سرور بررسی و تست می‌شود و اگر سخت افزاری نیاز به تعویض، تعمیر یا ارتقا داشته باشد، قبل از وقوع خرابی اساسی انجام می‌شود. توصیه فالنیک به شما مدیران شبکه این است که از خدمات و سرویس های کلی فالنیک در این زمینه بهره ببرید.

گارانتی آرامش؛ با آرامش خاطر سرورتان را به ما بسپارید

یکی از خدمات فالنیک در زمینه پشتیبانی سرور، گارانتی آرامش است. اگر سرور شما دچار عیب یا اختلالی شود با داشتن گارانتی خدمات و قطعات می‌توانید روی تعمیر سرور خود حساب کنید که البته تمام عیوب سرور، تحت پوشش گارانتی نیست. اگر گارانتی سرور تمام شده باشد، نمی‌توانید از خدمات پس از فروش در حوزه گارانتی استفاده کنید مگر اینگه سرورتان را گارانتی آرامش کرده باشید. گارانتی آرامش فالنیک برای شما مدیران شبکه امکانی است تا بتوانید از تمام خدمات گارانتی سرور دوباره استفاده کنید.

آیا سرور شما نیاز به تعمیر دارد؟

کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما هستند.

برای دريافت مشاوره فرم زير را پر کنید.


آیا در فالنیک تعمیرات تجهیزات شبکه نیز انجام می شود؟


بله. واحد تخصصی سرور و شبکه فالنیک آمادگی ارائه خدمات کامل در زمینه تعمیرات تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه را دارد. تعمیر و ارتقاء تمامی قطعات موجود در شبکه شما، شامل تعمیرات مودم و روتر، تعمیرات و سرویس و تنظیمات فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری، تعمیر و ارتقا و تنظیمات سوئیچ‌های شبکه، سانترال و... می شود. ما در بخش تخصصی و با تجربه شبکه و سرور تمامی این قطعات را با گارانتی خدمات خود، بررسی، تعمیر و تنظیم و در نهایت تست و تحویل می کنیم.

آیا با گارانتی آرامش فالنیک آشنا هستید؟

با حداقل یکی از شرایطی که در ادامه می‌خوانید قبلا برخورد کرده‌اید یا قرار است برخورد کنید:

 • مشکلاتی در سرور بروز کرده که شامل گارانتی نیست.
 • گارانتی سرور تمام شده است.
 • هزینه تعمیر و تعویض قطعات بالاست.
 • تهیه قطعات اورجینال مشکل است.
 • سرورتان سرویس‌هایی اجرا می‌کند که هر ثانیه خاموش بودنش به شما ضرر می‌زند.
 • پیدا کردن تعمیرکاری که هم باتجربه باشد هم حرفه‌ای رفتار کند سخت است.
 • اگر زمان تعمیر سرور زیاد شود، به سرور جایگزین و امانی نیاز دارید.

تنها راهکاری که هم به صرفه است و هم سرورتان را دوباره گارانتی می‌کند و هم آرامش حرفه‌تان را حفظ می‌کند، استفاده از گارانتی آرامش فالنیک است.

می خواهیم از تعمیر دستگاه‌هایتان آسوده خاطر باشید.
چرا خدمات فالنیک؟
ما در تعمیراتمان از قطعات اصلی و باکیفیت استفاده می کنیم.
دریافت و تحویل رایگان دستگاه‌ها در تهران
تعمیر و سرویس دقیق و سریع دستگاه‌ها
تعمیر تخصصی کلیه دستگاه‌های شما اعم از انواع پرینتر، سرور، پلاتر، اسکنر، کارتریج، لپ تاپ، تبلت و بورد
خدمات و تعمیرات فالنیک شامل محصولات گارانتی دار و بدون گارانتی است.
ما تمامی برندهای روز دنیا را پشتیبانی می‌کنیم.
کلیه تعمیرات شامل 6 ماه گارانتی معتبر می باشد.
کارشناسان متخصص ما با تجهیزات پیشرفته مرکز خدمات فالنیک، آماده پذیرش دستگاه‌های شما هستند.

راهنمایی فوری و رایگان:


02154591921

بخش خدمات فالنیک، آماده پاسخگویی به سوالهای شماست:
02154591921
ساعات پاسخگویی و مراجعه:
شنبه تا چهارشنبه:8:30 تا 17 و پنجشنبه ها:8:30 تا 13