Search
Close this search box.

نرم افزار crm مایکروسافت

نرم افزار crm مایکروسافت یکی از کاربردی‌ترین و ساده‌ترین سامانه‌های ارائه شده برای مدیریت کردن ارتباطات با مشتریان است. این نرم افزار با ارائه دادن راهکارهای متنوع در حوزه فروش، بازاریابی و خدمات پس از فروش یکی از محبوب‌ترین محصولات شرکت ماکروسافت است.

فهرست محتوا

معرفی نرم افزار crm

مهم‌ترین چالش‌های مدیران کسب و کار، مدیریت سیستم ارتباط با مشتریان، رشد فروش، ارائه خدمات بهتر به مشتری، افزایش وفاداری مشتریان، نظارت بر عملکرد پرسنل، بالا بردن سرعت و چابکی پرسنل، پیاده سازی راهکارهای فروش، بازاریابی و خدمات پس از فروش است. در نتیجه با خرید نرم افزار crm می‌توانید ارتباط با مشتریان را مدیریت کرده و تعداد آنها را افزایش دهید. رابطه با مشتریان را بهبود، کسب و کار خود را رونق دهید؛ همچنین برای بالا بردن راندمان کار پرسنل، کاهش هزینه‌ها و رضایت مشتری اقدام کنید. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید مقاله «CRM چیست؟» را مطالعه کنید.

برخی از مشتریان نرم افزار crm مایکروسافت فالنیک

برخی از مشتریان ما

نرم افزار crm مایکروسافت چیست؟

نرم افزار مایکروسافت crm یکی از اصلی‌ترین نرم افزارهای ثبت اطلاعات مشتریان در ایران و جهان است. نرم افزار crm مایکروسافت از سال 2010 همواره جزء 5 نرم افزار crm برتر جهان از نظر حجم فروش، درآمد و تعداد مشتریان است. نرم افزار crm مایکروسافت در بیش از 47000 شرکت نصب شده و بیش از 4 میلیون کاربر فعال دارد. میلیون‌ها نفر از نرم افزار microsoft crm به صورت روزانه استفاده می‌کنند. امکانات crm مایکروسافت بسیار متنوع است و در بسیاری از شرکت‌ها به عنوان اتوماسیون اداری هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. سی آر ام مایکروسافت داینامیک نیاز به تجهیزات خاصی ندارد، در نتیجه اگر امکان نصب و پیاده سازی نسخه لوکال را ندارید، می‌توانید از نسخه ابری آن استفاده کنید.

مایکروسافت داینامیک crm چیست؟

در سال 2016 شرکت مایکروسافت تمامی محصولات خود را در زمینه ERP و CRM جمع‌بندی و در قالب یک محصول با نام نرم افزار microsoft dynamics 365 عرضه کرد. در طی سال‌های اخیر با نرم افزار مایکروسافت داینامیک 365 بروزرسانی‌هایی داشته تا ابزاری کارآمد جهت مدیریت کسب و کارها عرضه کند. در واقع می‌توان گفت نرم افزار مایکروسافت داینامیک 365 بزرگتر از نرم افزار مایکروسافت داینامیک crm است.

دموی نرم افزار CRM مایکروسافت​

فرق Dynamics 365 و Dynamics CRM چیست؟

مایکروسافت Dynamics CRM آخرین محصول خود را با نام Dynamics 365 به بازار عرضه کرده است. در واقع  Dynamics 365 یک پکیج کلی است که ماژول‌های مختلف می‌تواند با آن یکپارچه شود. این محصول ترکیبی از CRM و ERP است. چنانچه شرکتی فقط CRM را بخواهد می‌تواند نسخه اولیه 365 Microsoft Dynamics CRM را خریده و سپس ماژول‌های مختلف را برای آن تهیه کند.

راهکارهای نرم افزار crm مایکروسافت

با خرید crm راهکارهای متنوعی برای مدیریت کسب و کار شما ارائه می‌شود که از جمله قابلیت‌های نرم افزار crm می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

فروش


در پنل فروش نرم افزار crm می‌توانید مدیریت صفر تا صد تعریف کالا، ایجاد روال‌های فروش در سازمان،
فرآیند صدور پیش فاکتور، ثبت سفارش، صدور فاکتور و … را مدیریت کنید.

بازاریابی

در پنل بازاریابی می‌توانید تبلیغات خود را بر اساس لیست‌های تعریف شده بازاریابی، مدیریت کنید. همچنین می‌توانید از تبلیغات‌ سریع و برنامه ریزی شده خود بهترین استفاده را ببرید.

Crm ابری

با استفاده از crm ابری، دیگر نیاز نیست هزینه زیادی برای خرید سخت افزار سیستم crm پرداخت کنید. بلکه می‌توانید با کمترین سخت افزار به سامانه crm دسترسی داشته باشید.

منابع انسانی

با استفاده از پنل منابع انسانی سی آر ام، می‌توانید فرآیندهای مرتبط با نیروهای انسانی شرکت از جمله امور کارگزینی، آموزش، ارزیابی عملکرد و … را به خوبی مدیریت کنید.

Crm فارسی

با استفاده از پنل مایکروسافت داینامیک crm فارسی می‌توانید از تمامی امکانات برنامه crm به زبان فارسی همراه تاریخ شمسی استفاده کنید. از طرفی همه ‌گزارش‌ها و فرم‌ها و … به تاریخ شمسی ثبت می‌شوند

مزایای نرم افزار crm مایکروسافت (امکانات نرم افزارcrm )

 • قابلیت ایجاد فرم

به کمک نرم افزار crm مایکروسافت می‌توانید از قابلیت Form Generator (فرم سازی) استفاده کنید. یعنی متناسب با نیازهای کسب و کار خود، فرآیندها، روال‌ها و بدون نیاز به دانش برنامه نویسی فرم‌های نامحدود با نمایش‌های مختلف را ایجاد کنید.

 • گزارش سازی

با قابلیت Report Generator نرم افزار crm مایکروسافت می‌توانید گزارش‌های پیشرفته و کاربردی از اطلاعات موجود در سیستم های ارتباط با مشتری در فرمت‌های مختلف بگیرید.

 • مدیریت گردش کار

به کمک قابلیت (Workflow Manager) در داینامیک crm می‌توانید برای انواع فرآیندهای موجود در سازمان خود گردش کار ساده یا پیشرفته از صفر تا 100 بنویسید. این قابلیت باعث می‌شود بتوانید برنامه سی آر ام شرکت خود را شخصی سازی کنید.

 • Crm تحت وب

یکی از مزایای سیستم مدیریت ارتباط با مشتری مایکروسافت، تحت وب بودن آن است. یعنی دیگر نیازی نیست بعد از خرید crm، نرم افزاری روی سیستم‌های شرکت نصب شود. تنها با وارد شدن به آدرس سامانه سی آر ام می‌توانید از نرم افزار dynamic crm استفاده کنید.

 • اتصال به انواع نرم افزار

از امکانات نرم افزاری crm مایکروسافت، SDK Programming یا قابلیت اتصال به نرم افزارهای مختلف است. به کمک این قابلیت می‌توانید با استفاده از پکیج‌های توسعه‌ای (ماژول‌های مختلف) به انواع نرم افزارهای مالی و اداری و … که استاندارد هستند وصل شوید و از اطلاعات آنها استفاده کنید. حتی اگر نرم افزار خاصی برای شرکت شما طراحی شده باشد، می‌توانید به راحتی نرم افزار crm (مدیریت ارتباط با مشتری) را با آن ارتباط دهید.

 • سازگاری با برنامه‌های Microsoft Office

نرم افزار crm مایکروسافت یکی از محصولات شرکت ماکروسافت است. علی رغم بسیاری از برنامه های crm می‌توانید به راحتی با برنامه‌های مختلف Microsoft Office از جمله Outlook، Word، Excel و … اتصال برقرار کنید و به اطلاعات آنها از طریق سی آر ام دسترسی داشته باشید.

 • مدیریت و تغییر دسترسی کاربران

با استفاده از نرم افزار مایکروسافت سی آر ام می‌توانید به راحتی سطح دسترسی کاربران نرم افزار (پرسنل) را بر اساس Active Directory طبق فعالیت‌هایی که انجام می‌دهند، مدیریت کنید. البته می‌توانید بر اساس نیاز تیم‌ها نقش‌های تعریف شده برای کاربران (Role Base) و میزان دسترسی آنها را تغییر دهید.

 • طراحی و کاربری ساده

کار با نرم افزار crm مایکروسافت بعلت داشتن طراحی بسیار ساده، کار سختی نیست. کاربران آن می‌توانند به آسانی با هر سطح دانشی با نرم افزار کار کنند.

 • زبان فارسی و تاریخ شمسی

یکی از مزایای نرم افزار microsoft dynamics crm این است که امکان نصب ماژول فارسی ساز روی آن وجود دارد. به کمک این ماژول می‌توانید به تمامی قسمت‌های سیستم مدیریت ارتباط با مشتری crm به زبان فارسی و تاریخ شمسی استفاده کنید. در اینصورت دیگر نیاز نیست برای تبدیل تاریخ‌های میلادی به شمسی زمانی را صرف کنید. در نتیجه سرعت عملکرد گزارش‌گیری و تحلیل‌های شما بسیار بیشتر می‌شود.

 • مدیریت درگاه‌های ارتباطی

به کمک پنل‌های مختلف در microsoft crm نرم افزار هایی چون ایمیل، پیام کوتاه، نمابر و … به راحتی به سيستم crm متصل می‌شوند؛ در نتیجه شما می‌توانید در عرض چند دقیقه درگاه‌های ارتباطی خود مانند سامانه ارتباط با مشتریان را مدیریت کنید.

 • تغییر فرآیند و گردش کارها

از دیگر مزایا و امکانات نرم افزار crm می‌توان به تغییر ساده فرآیند و گردش کارهای تعریف شده، اشاره کرد. در بسیاری از سيستم crmها بعد از تعریف گردش کار، امکان تغییر فرآیند وجود ندارد؛ اگر هم این امکان وجود داشته باشد، باید حتما این کار توسط کارشناس شرکت crm انجام شود، اما در نرم افزار microsoft dynamics 365 می‌توانید این کار را توسط کاربر یا راهبر برنامه نیز انجام دهید.

 • مدیریت کارکنان سازمان

یکی از اصلی‌ترین چالش‌های مدیران سازمان، کنترل فعالیت‌ها و اقدامات و نحوه انجام کارهای پرسنل شرکت است. در سیستم ارتباط با مشتریان crm ماکروسافت می‌توانید با استفاده از قابلیت‌هایی مثل نظارت بر گردش کارها، زمان بندی کارها، ارسال نوتیفیکیشن برای فعالیت‌ها و … به راحتی می‌توانید روی فعالیت‌های کارکنان خود نظارت داشته باشید.

 

 • مدیریت اطلاعات سازمانی

از دیگر دلایل خرید نرم افزار سی آر ام ماکروسافت توسط شرکت‌های مختلف می‌توان به مدیریت قالب اطلاعات سازمانی (Template Management) اشاره کرد. در بسیاری از شرکت‌ها یکسان سازی قالب‌ ایمیل‌ها، قراردادها، پایگاه دانش و … کار دشواری است. اما به کمک نرم افزار crm مایکروسافت می‌توانید یک قالب ثابت برای این موارد طراحی کنید تا همه افراد در سازمان طبق یک روال ثابت کار را انجام دهند.

 • پیاده سازی چارت سازمانی

طراحی و پیاده سازی چارت سازمانی در بیشتر شرکت‌ها کار سختی است. چنانچه سیستم های مدیریت ارتباط با مشتریان و نظارت بر پرسنل هم وجود نداشته باشد، این کار به سادگی میسر نشده و حتی ممکن است نشدنی به نظر بیاید. در این صورت پیشنهاد می‌کنیم برای خرید crm مایکروسافت اقدام کنید؛ زیرا با شخصی سازی این نرم افزار طبق نیازهایتان می‌توانید فرآیندهای مطلوب را تعریف و به آنها نظارت کنید.

 • طراحی نمودار و داشبورد متنوع

از دیگر قابلیت‌های سامانه مدیریت crmماکروسافت می‌توان به امکان طراحی نمودار و داشبوردهای مختلف مدیریتی و … برای گزارش گیری از اطلاعات ثبت شده در سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان crm اشاره کرد.

شرکت فالنیک چه خدماتی برای نرم افزار crm مایکروسافت ارائه می‌دهد؟

در ســـال ۱۳۸۹شـــرکت فالنیک با هدف بهینه ســـازی فرآیند ها، افزایش نرخ فروش، اتوماتیک ســـازی فعالیت ها و ارزیابی کمپین های تبلیغاتی و … تصمیم به بومی ســـازی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشـــتری Microsoft Dynamics CRM گرفت. سپس به پشـــتوانه این تجربه موفق در پیاده سازی و اجرا آن نرم افزار برای پرسنل خود، تصمیم گرفت نرم افزار Microsoft Dynamics CRM را به دیگر سازمان‌ها عرضه کند.

مشاوره

می‌توانید برای خرید crm از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید. کافیست روی دکمه درخواست مشاوره در این صفحه کلیک کنید یا با شماره 02154591983 تماس بگیرید. متخصص نرم افزار crm با شما تماس می‌گیرد و راهنمایی‌های لازم برای خرید crm و ماژول‌های مناسب شما را ارائه می‌دهد.

مستندسازی

پس از مشاوره نوبت به مستندسازی می‌رسد. در این مرحله شما مشکلات خود را به صورت مکتوب به کارشناسان اعلام کرده و فایل RFP (لیست نیازمندی‌ها) را با توجه به اطلاعات شرکت پر می‌کنید. در صورتی‌که در این زمینه مهارت ندارید، همکاران ما اقدامات لازم را در این زمینه انجام می‌دهند.

راه اندازی و نصب

پس از مستندسازی با توجه به بستر انتخاب شده و نیاز‌های شما نرم افزار crm توسط کارشناس سی آر ام نصب می‌شود.

سفارشی سازی

با توجه به درخواست شما در صورت نیاز ماژول‌های خاص نصب یا فرآیندهای دلخواه پیاده سازی می‌شود. در واقع در این مرحله سیستم سی آر ام سفارشی سازی می‌شود.

پشتیبانی

پس از نصب و راه اندازی سی آر ام، کارشناسان فالنیک همراه شما هستند. یعنی در سه ماه بعد از نصب، پشتیبانی رایگان برای استفاده از نرم افزار را در اختیار قرار می‌دهند تا طی این مدت نرم افزار به طور کامل در سازمان استقرار پیدا کند. پس از این سه ماه نیز می‌توانید به صورت مجزا، پکیج‌های پشتیبانی را به صورت نفر ساعتی، ماهانه، سالانه دریافت کنید.

آموزش

پس از نصب و راه اندازی نرم افزار کارشناسان فالنیک آموزش‌های مورد نیاز برای کار با نرم افزار سی آر ام را به شما می‌دهند.

توسعه

به کمک ماژول‌های مختلف می‌توانید نرم افزار مایکروسافت داینامیک crmرا به نرم افزارهای دیگر مثل نرم افزارهای پیامکی، مالی، اداری و … وصل کنید.

تفاوت نرم افزار crm مایکروسافت با سایر سی آر ام ها

از تفاوت‌های نرم افزار crm مایکروسافت با دیگر نرم افزار crm موجود در بازار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

قابلیت ها Microsoft CRM CRM فارسی
امکان تغییر رابط کاربری
یکپارچگی با سایر نرم افزار ها
امکان ایجاد فرآیند های مختلف
امکان توسعه نرم افزار توسط مشتری
امکان دریافت پشتیبانی از شرکت های مختلف
قابلیت گزارش سازی رایگان
امکان استفاده در موبایل
امکان استفاده از فرم ساز روی پلت فرم خام
امکان خروجی گرفتن از نرم افزارهای آفیس
امکان ساخت تمپلیت در نرم افزار های آفیس
داکیومنت های مختلف در اینترنت

✅ دارد❌ ندارد⛔ محدود

تعرفه خرید crm مایکروسافت

نرم افزار مایکروسافت داینامیک crm امکانات مختلفی را برای کاربران ارائه می‌دهد. در نتیجه با توجه به درخواست مشتری امکانات مختلف به نرم افزار اضافه می‌شود. به همین منظور پکیج‌های مختلفی برای مشتریان محترم در نظر گرفته شده تا به نیازهای مشتری به طور کامل پاسخ داده شود. ولی در صورتی که مشتری تمایل داشته باشد پکیجی مخصوص به خود را داشته باشد می‌تواند درخواست خود را ثبت کرده و زمان مشاوره با کارشناس موضوع را مطرح کند.

نرم افزار crm برای اندروید و IOS

در حال حاضر امکان استفاده از نرم افزار crm برای گوشی‌های اندروید و ios وجود دارد و براحتی با هر دستگاهی می‌توانید از نرم افزار مایکروسافت داینامیک crm استفاده کنید. در نظر داشته باشید نرم افزار crm برای گوشی‌های همراه به زبان انگلیسی بوده و استفاده از آن شامل هزینه است. اما در صورتی که انتظار دارید با خرید crm مایکروسافت بتوانید در گوشی موبایل خودتان هم به این نرم افزار دسترسی داشته باشید، میتوانید از وب اپ crm مایکروسافت استفاده کنید. در وب اپ crm می‌توانید به صورت رایگان از نرم افزار استفاده کنید و دیگر نیازی به نصب و دانلود نرم افزار crm برای اندروید یا ios ندارید.

مراحل خرید crm مایکروسافت

خرید crm مایکروسافت در شرکت فالنیک طبق مراحل زیر است:

 • ثبت درخواست دمو در این صفحه
 • مشاوره با کارشناسان پشتیبانی
 • جمع آوری و ارسالی لیست نیازمندی‌ها (RFP)
 • ارسال پروپوزال، اعلام قیمت و زمان پیاده سازی بر اساس درخواست مشتری
 • پرداخت پیش پرداخت
 • عقد قرارداد بین طرفین بر اساس RFP
 • نصب و راه اندازی نرم افزار crm
 • پیاده سازی نرم افزار و آموزش به مشتری

ماژول‌های مختلف نرم افزار crm مایکروسافت در شرکت فالنیک

در شرکت فالنیک، بنا بر نیاز کســـب و کارها، ماژول های مختلفی طراحی و به مشتریان نرم افزار سی آر ام ماکروسافت ارائه می شود. برخی از این ماژول ها عبارتند از:

 • ماژول ارتباط با ایمیل
 • ماژول ارتباط با پیامک (امکان ارسال پیامک گروهی)
 • ماژول ارتباط با WhatsApp
 • ماژول ارتباط با Skype
 • ماژول ارتباط API با CRM
 • شمارنده خودکار تماس
 • ماژول اطلاع رسانی برای فعالیت‌ها (نوتیفیکیشن)
 • ماژول ارتباط با ایمیل MailerLite
 • ماژول منابع انسانی (کارگزینی – حضورو غیاب-حقوق و دستمزد و …)
 • ماژول لجستیک (ارتباط با لوجیکو – الوپیک و …)
 • ماژول مدیریت شکایات و نظرسنجی
 • ماژول مالی (ارتباط با نرم افزارهای مالی مثل سپیدار و …)
 • ماژول مدیریت فعالیت‌ها
 • ماژول ارتباط با تلفن
 • ماژول ارتباط با نمابر
 • ماژول ارتباط با Telegram
 • فارسی ساز و تقویم شمسی
 • باشگاه مشتریان
 • ارتباط با سایت های WooCommerce
 • ماژول آموزشگاه
 • ارتباط با سایت های WordPress
 • ماژول انبار
 • پیاده سازی انواع پورتال
 • ماژول مدیریت قراردادها
 • ماژول دریافت و پرداخت
 • ماژول تیکتینگ

 

سوالات متداول درباره نرم افزار crm مایکروسافت

بله، در صورتی که آپدیت جدیدی از سمت شرکت مایکروسافت برای crm ارائه شود، نرم افزار بروز می‌شود.

بله، فرقی ندارد از چه شرکتی نرم افزار dynamic crm را خریده‌‌اید، می‌توانید به صورت ماهانه یا نفر ساعت از خدمات پشتیبانی شرکت فالنیک استفاده کنید.

بله، پس از ثبت درخواست و ارسال دمو، می‌توانید به مدت یک ماه از امکانات سیستم سی ار ام به صورت رایگان استفاده کنید و پس از اطمینان نسب به خرید سامانه crm اقدام کنید.

بله، با استفاده از ماژول‌های مختلف موجود می‌توانید سی آر ام مایکروسافت خود را به نرم افزارهای مختلف متصل کنید.

قبل از فروش سی آر ام تمامی نیازهای شما توسط کارشناس پشتیبانی پرسیده می شود و در صورتی که ماژول سی آر ام فارسی را خریداری کرده باشید پس از نصب راه اندازی توسط کارشناسان ما انجام می شود.

شرکت فالنیک تنها در زمینه فروش نرم افزار crm فعالیت ندارد. یعنی پس از خرید شما به مدت 3 ماه پشتیبانی رایگان به مشتری ارائه می‌شود. در صورت نیاز می‌توانید پس از سه ماه به صورت نفر ساعتی یا ماهانه از خدمات پشتیبانی شرکت استفاده کنید.

بله، با مراجعه به آدرس crm خود می‌توانید به صورت رایگان از وب اپ استفاده کنید.

بله ، فرقی نمی‌کند که قبلا از چه نرم افزاری استفاده کرده‌اید می‌توانید اطلاعات خود روی نرم افزار سی آر ام مایکروسافت منتقل کنید.

شرکت فالنیک فروش سی آر ام online را انجام می‌دهد. در نتیجه فرقی ندارد شما در چه شهری هستید می‌توانید با ثبت درخواست در سایت ما به صورت غیر حضوری نرم افزار را بخرید.

بهترین نرم افزار crm که می‌توانید بخرید باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

 • قابلیت یکپارچه سازی با دیگر نرم افزارها
 • انطباق داشتن ویژگی‌های نرم افزار با نیاز‌های شرکت شما
 • امکان نصب و پیاده سازی آسان
 • کاربری ساده و آموزش به پرسنل
 • امکان سفارشی سازی
 • امکان ارتقا در صورت نیاز
 • امکان استفاده از طریق دستگاه‌های مختلف مثل موبایل، تبلت، لپ تاپ و کامپیوتر

برای شرکت‌های متوسط که می‌خواهند در سریع‌ترین زمان ممکن اطلاع مشتری را ثبت، از آن گزارش بگیرند و فروش خود را افزایش دهند، بهترین گزینه است.

شرکت‌های مختلفی در ایران و جهان کار فروش crm را انجام می‌دهند، برای اینکه بتوانید بهترین شرکت را انتخاب کنید بهتر است به موارد زیر توجه داشته باشید:

 • سابقه شرکت را بررسی کنید.
 • با نحوه خدمات رسانی شرکت آشنا شوید.
 • درباره پروژه‌ها و مشتری‌های شرکت تحقیق کنید.
 • محصولات شرکت را با نیازمندی‌های خود مطابقت دهید.
 • قیمت را بررسی کنید.
 • بررسی کنید که شرکت مجوز‌ها و صلاحیت‌های لازم را داشته باشد.
 • امکان ارتقای نرم افزار و دریافت پشتیبانی وجود داشته باشد.

خدمات دیگر فالنیک

ثبت درخواست مشاوره

کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما هستند.

برای دریافت مشاوره و دموی رایگان فرم زیر را پرکنید.

ثبت درخواست مشاوره

کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما هستند.

برای دریافت مشاوره و دموی رایگان فرم زیر را پرکنید.