نرم افزار crm مایکروسافت

هدفتان افزایش تعداد مشتریان و مدیریت کردن ارتباطات با مشتریان است؟ برای رسیدن به این هدف چه کارهایی انجام داده‌اید؟ بهترین کاری که در زمینه مدیریت کردن ارتباطات با مشتریان خود می‌توانید انجام دهید استفاده از نرم افزار سی آرام است. به کمک نرم افزار crm می‌توانید کمتر کار کنید و بیشتر درآمد کسب کنید.

اگر شما هم قصد خرید crm مایکروسافت را دارید پیشنهاد می‌کنیم درخواست خود را در قسمت پایین ثبت کنید و قبل از خرید، دمو برنامه را مشاهده کنید و با نرم افزار کار کنید.

معرفی نرم‌افزار سی آر ام

نرم افزار مایکروسافت داینامیک crm که به گزارش Forrester جز سه نرم افزار سی آرام در جهان است در سال 2003 به بازار عرضه شد. از آن زمان تا امروز ورژن‌های مختلفی برای این نرم افزار ارائه شده تا نرم افزار بتواند به بهترین شکل نیازهای شرکت‌ها را برآورده کند. داینامیک crm توسط شرکت مایکروسافت ارائه شده است و در بیش از 40.000 شرکت پیاده سازی شده و بیش از 4.400.000 کاربر از آن استفاده می‌کنند.

در این نرم افزار پنل‌های مختلفی از جمله فروش، بازاریابی، منابع انسانی و ... طراحی شده است تا بتواند همه نیازهای یک شرکت به صورت اصولی برطرف شود. علاوه بر آن با خرید مایکروسافت crm می‌توانید فرم‌ها و گزارشات مخصوص خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن شخصی سازی کنید. در ادامه با قابلیت‌های مختلف نرم افزار سی آر ام بیشتر آشنا می‌شویم.

راهکارهای نرم افزار crm مایکروسافت

با خرید crm مایکروسافت راهکارهای متنوعی برای مدیریت کسب و کار شما ارائه می‌شود که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

فروش

در پنل فروش نرم افزار سی آرام می‌‌توانید مدیریت صفر تا صد تعریف کالا، ایجاد روال های فروش در سازمان، فرآیند صدور پیش فاکتور، ثت سفارش، صدور فاکتور و ... را مدیریت کنید.

بازاریابی

در پنل بازاریابی می‌توانید تبلیغات خود را بر اساس لیست‌های بازاریابی مدیریت کنید. همچنین می‌توانید از تبلیغات‌ سریع و برنامه ریزی شده خود بهترین استفاده را ببرید.

Crm ابری

با استفاده از crm ابری دیگر نیاز نیست هزینه زیادی را صرف خرید سخت افزار کنید. بلکه می‌توانید با کمترین سخت افزار به نرم افزار سی آرام دسترسی داشته باشید.

منابع انسانی

با استفاده از پنل منابع انسانی می‌توانید فرآیندهای مرتبط با نیروهای انسانی شرکت از جمله امور کارگزینی، آموزش، ارزیابی عملکرد و ... را به خوبی مدیریت کنید.

Crm فارسی

با استفاده از پنل crm فارسی می‌توانید از تمامی امکانات برنامه به زبان فارسی همراه تاریخ شمسی استفاده کنید.
با استفاده از این پنل همه‌گزارش‌ها و فرم‌ها نیز به تاریخ شمسی ثبت می‌شوند.

نرم افزار سی آر ام چیست؟

نرم افزار سی آرام مخفف Customer Relationship Management به معنی مدیریت ارتباط با مشتری است. با خرید برنامه crm می‌توانید کسب و کار خود را رونق دهید و مدیریت و نظارت بر تمامی فرایندها را ساده و سیستمی کنید. نرم افزار سی ار ام همچنین موجب افزایش راندمان کار، کاهش هزینه و در نهایت رضایت مشتری می‌شود.

مایکروسافت crm چیست؟

داینامیک CRM در ایران به عنوان اصلی‌ترین نرم‌افزار سی آر ام شناخته می‌شود. تاکنون پنج نسخه از نرم‌افزار مایکروسافت داینامیک crm روانه بازار شده که همگی توسط شرکت فالنیک به مشتریان عرضه شده است. در صورتی که نسخه جدیدی از نرم افزار سی آر ام سمت شرکت ماکروسافت ارائه شود، نرم افزار crm موجود نیز ارتقا پیدا می‌کند.

به دلیل این مزایای شرکت فالنیک نرم‌افزار مایکروسافت داینامیک CRM را جهت پیاده سازی به شما معرفی می‌کند. جهت آشنایی با محیط نرم افزار می توانید قبل از خرید CRM مایکروسافت، دموی نرم افزار را مشاهده کرده و با آن کار کنید.

همچنین با توجه به اینکه در نرم افزار مایکروسافت داینامیک crm ، پلتفرم‌های آماده ارائه می‌شود، می‌توانید با توجه به نیاز خود از پلتفرم‌های مورد نیاز استفاده کنید.

مایکروسافت داینامیک crm چیست؟

در سال 2016 شرکت مایکروسافت تمامی محصولات خود را در زمینه ERP و CRM جمع‌بندی و در قالب یک محصول با نام نرم افزار microsoft dynamics 365 عرضه کرد. در طی سال‌های اخیر با نرم افزار مایکروسافت داینامیک 365 بروزرسانی‌های داشته تا ابزاری کارآمد جهت مدیریت کسب و کارها عرضه کند. در واقع می‌توان گفت نرم افزار مایکروسافت داینامیک 365 بزرگتر از نرم افزار مایکروسافت داینامیک crm است.

امکانات crm مایکروسافت

 • قابلیت ایجاد فرم

  به کمک نرم افزار سی آر ام مایکروسافت می‌توانید از قابلیت Form Generator استفاده کنید. یعنی متناسب با نیازهای کسب و کار خود، فرم‌های نامحدود با نمایش‌های مختلف را به نمایش بگذارید.

 • گزارش سازی

  با قابلیت Report Generator نرم افزار crm مایکروسافت می‌توانید گزارش‌های پیشرفته و کاربردی از اطلاعات بگیرید.

 • مدیریت گردش کار

  به کمک قابلیت (Workflow Manager) در سیستم سی ار ام ، می‌توانید برای انواع فرآیندهای موجود در سازمان خود گردش کار ساده یا پیشرفته بنویسید.

 • Crm تحت وب

  یکی از قابلیت‌های نرم افزار crm مایکروسافت تحت وب بودن آن است. یعنی دیگر نیازی نیست نرم افزار crm روی تک تک سیستم‌های شرکت نصب شود و تنها با وارد شدن به آدرس crm می‌توانید از نرم افزار mscrm online استفاده کنید.

 • قابلیت اتصال به انواع نرم افزار

  یکی از امکانات نرم افزار crm مایکروسافت، SDK Programming است. یعنی می‌توانید با استفاده از پکیج‌های توسعه‌ای به انواع نرم افزارهای مالی و اداری وصل شوید و از اطلاعات آنها استفاده کنید.

 • سازگاری با برنامه‌های Microsoft Office

  علی رغم بسیاری از نرم افزارهای crm در نرم افزارcrm مایکروسافت می‌توانید به محصولات مختلف Microsoft Office از جمله Outlook، Word ، Excel و ... دسترسی داشته باشید.

 • مدیریت دسترسی کاربران

  با استفاده از نرم افزار سی آر ام مایکروسافت می‌توانید سطح دسترسی کاربران نرم افزار را بر اساس Active Directory مدیریت کنید.

 • تغییر دسترسی کاربران

  یکی از قابلیت‌های نرم افزار crm این است که می‌توانید بر اساس نقش‌های تعریف شده (Role Base)دسترسی کاربران را تغییر دهید.

 • کاربری ساده

  یکی دیگر از امکانات microsoft crm این است که محیط بسیار ساده دارد و هر کاربری با هر سطح دانش می‌تواند به راحتی با آن کار کند.

 • زبان فارسی و تاریخ شمسی

  یکی از دغدغه‌های شرکت‌ها این است که همه کاربران crm امکان استفاده از نرم افزار با زبان انگلیسی را ندارند. یا در زمان گزارش گیری تاریخ‌ گزارشات میلادی ثبت می‌شود و زمان زیادی بابت تبدیل تاریخ صرف می‌شود. با خرید پنل crm فارسی مایکروسافت داینامیک می‌توانید از نرم افزار به زبان فارسی با تاریخ شمسی استفاده کنید.

 • مدیریت درگاه‌های ارتباطی

  به کمک پنل‌های مختلف مایکروسافت داینامیک crm می‌توانید به نرم افزارهای ایمیل، پیام کوتاه، نمابر و ... متصل شوید و به راحتی درگاه‌های ارتباطی خود را مدیریت کنید.

 • تغییر فرآیند و گردش کارها

  یکی از دغدغه‌های اصلی شرکت‌ها این است که در بسیاری از crmها بعد از تعریف گردش کار امکان تغییر فرآیند وجود ندارد. نرم افزار سی آر ام مایکروسافت این مشکل را حل کرده تا شما بتوانید در زمان دلخواه به راحتی فرآیندها و گردش کارهای تعریف شده را تغییر دهید.

 • مدیریت کارکنان سازمان

  یکی از اصلی‌ترین چالش‌های مدیران سازمان، کنترل فعالیت‌ها و اقدامات کارکنان است. در مایکروسافت داینامیک crm می‌توانید با استفاده ازقابلیت‌های مختلف به راحتی فعالیت‌های کارکنان خود را مدیریت کنید.

 • مدیریت اطلاعات سازمانی

  یکی دیگر از امکانات crm مایکروسافت مدیریت قالب اطلاعات سازمانی (Template Management) است. در بسیاری از شرکت‌ها یکسان سازی قالب‌ ایمیل‌ها، قراردادها، پایگاه دانش و ... است. اما به کمک سی آر ام می‌توانید یک قالب ثابت برای این موارد طراحی کنید.

 • پیاده سازی چارت سازمانی

  اگر شما هم جزء شرکت‌هایی هستید که چارت سازمانی را طراحی کرده‌اید ولی برای پیاده سازی آن مشکل دارید، پیشنهاد می‌کنیم از نرم افزار مایکروسافت داینامیک crm کمک بگیرید تا بتوانید به بهترین شکل واحدهای تجاری خود را مدیریت کنید.

 • طراحی نمودار و داشبورد متنوع

  از دیگر قابلیت‌های نرم افزار سی آر ام می‌توان به طراحی نمودار و داشبوردهای مختلف مدیریتی و ... برای گزارش گیری از وقایع ثبت شده در سی آر ام و گزارش دهی به مدیرات اشاره کرد.

خدمات فالنیک برای نرم افزار crm


تعرفه خرید crm مایکروسافت

نرم افزار مایکروسافت داینامیک crm امکانات مختلفی را برای کاربران ارائه می‌دهد. در نتیجه با توجه به درخواست مشتری امکانات مختلف به نرم افزار اضافه می‌شود. به همین منظور پکیج‌های مختلفی برای مشتریان محترم در نظر گرفته شده تا به نیازهای مشتری به طور کامل پاسخ داده شود. ولی در صورتی که مشتری تمایل داشته باشد پکیجی مخصوص به خود را داشته باشد می‌تواند درخواست خود را ثبت کرده و زمان مشاوره با کارشناس موضوع را مطرح کند.

نرم افزار crm برای اندروید

در حال حاضر امکان استفاده از نرم افزار crm برای اندروید وجود دارد و برای گوشی‌های ios نرم افزار مایکروسافت داینامیک crm در دسترس نیست. در نظر داشته باشید نرم افزار اندروید crm به زبان انگلیسی است و استفاده از آن شامل هزینه است.

اما در صورتی که انتظار دارید با خرید crm مایکروسافت بتوانید در گوشی موبایل خودتان هم به این نرم افزار دسترسی داشته باشید، میتوانید از وب اپ crm مایکروسافت استفاده کنید. در وب اپ crm می‌توانید به صورت رایگان از نزم افزار استفاده کنید و دیگر نیازی به نصب و دانلود نرم افزار crm برای اندروید یا ios ندارید.

مراحل خرید crm مایکروسافت

در شرکت فالنیک برای خرید crm مایکروسافت مراحل زیر طی می‌شود:

 • ثبت درخواست دمو در سایت
 • مشاوره با کارشناسان پشتیبانی
 • جمع آوری و ارسالی لیست نیازمندی‌ها (RFP)
 • ارسال پروپوزال و اعلام قیمت و زمان پیاده سازی بر اساس درخواست مشتری
 • پرداخت پیش پرداخت
 • عقد قرارداد بین طرفین بر اساس RFP
 • نصب و راه اندازی نرم افزار
 • پیاده سازی نرم افزار و آموزش

سوالات متداول مایکروسافت داینامیک crm

بله، در صورتی که آپدیت جدیدی از سمت شرکت مایکروسافت برای crm ارائه شود، نرم افزار بروز می‌شود.

بله، فرقی ندارد از چه شرکتی نرم افزار dynamic crm را خریده‌‌اید، می‌توانید به صورت ماهانه یا نفر ساعت از خدمات پشتیبانی شرکت فالنیک استفاده کنید.

بله، پس از ثبت درخواست و ارسال دمو، می‌توانید به مدت یک ماه از امکانات سیستم سی ار ام به صورت رایگان استفاده کنید و پس از اطمینان نسب به خرید سامانه crm اقدام کنید.

بله، با استفاده از ماژول‌های مختلف موجود می‌توانید سی آر ام مایکروسافت خود را به نرم افزارهای مختلف متصل کنید.

قبل از فروش سی آر ام تمامی نیازهای شما توسط کارشناس پشتیبانی پرسیده می شود و در صورتی که ماژول سی آر ام فارسی را خریداری کرده باشید پس از نصب راه اندازی توسط کارشناسان ما انجام می شود.

شرکت فالنیک تنها در زمینه فروش نرم افزار crm فعالیت ندارد. یعنی پس از خرید شما به مدت 3 ماه پشتیبانی رایگان به مشتری ارائه می‌شود. در صورت نیاز می‌توانید پس از سه ماه به صورت نفر ساعتی یا ماهانه از خدمات پشتیبانی شرکت استفاده کنید.

بله، با مراجعه به آدرس crm خود می‌توانید به صورت رایگان از وب اپ استفاده کنید.

بله ، فرقی نمی‌کند که قبلا از چه نرم افزاری استفاده کرده‌اید می‌توانید اطلاعات خود روی نرم افزار سی آر ام مایکروسافت منتقل کنید.

شرکت فالنیک فروش سی آر ام online را انجام می‌دهد. در نتیجه فرقی ندارد شما در چه شهری هستید می‌توانید با ثبت درخواست در سایت ما به صورت غیر حضوری نرم افزار را بخرید.

کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما هستند.

برای دریافت مشاوره و دموی رایگان فرم زیر را پرکنید.