سرویس ابری مایکروسافت CRM

سرویس ابری مایکروسافت CRM

این سرویس مناسب شرکت‌های کوچکی است که قصد خرید سرور و تجهیزات سخت افزاری گران قیمت ندارند. فالنیک با سابقه طولانی در تامین تجهیزات سرور و شبکه، این سرویس را ارائه می‌کند.

یکی از ویژگیهای بارز این تکنولوژی امنیت بالای آن است. به اینصورت که اگر دستگاه شما به هر دلیلی معیوب شود اطلاعات و داده های شما بطور امنی در ابر محفوظ می‌ماند و دیگر نیازی به خریدن تجهیزات گران‌قیمت با امنیت بالا را ندارید.

هزینه های گران برای خرید تجهیزات سخت‌افزاری کاهش می‌یابد و هزینه‌ای برای خرید سرور و یا فضایی برای نگهداری سرور پرداخت نمی‌کنید. تنها دسترسی به اینترنت با سرعت مناسب برای کار با نرم افزار کفایت می‌‌کند. شما با استفاده از این بستر یکپارچه به راحتی می توانید ایده ها و طرح های بازاریابی و فروش خود را در سیستم مدیریت ارتباط با مشتری مایکروسافت اجرا کنید.

با توجه به ویژگی‌های که در بالا گفته شد، با کمک تیم CRM فالنیک ایران اچ پی و استفاده از خدمات مشاوره و آموزش ما، می توانید بخش‌های مختلف نرم افزار CRM مبتنی بر ابر را با پوسته ی فارسی، سفارشی‎سازی و آنرا مطابق خواسته ها و انتظارات خودتان در سازمان‌ها، شرکت ها و حتی کسب و کارهای کوچک راه اندازی کنید.