به "وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)" خوش آمدید    |   وبسایت فالنیک (ایران اچ پی)
امروز شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ - تماس با فالنیک : 8363-021

ایجاد کمپین سریع در Microsoft Dynamics CRM

ایجاد کمپین سریع در crm

فرض کنید می‌خواهید یک کمپین سریع ایجاد کنید و فروش ویژه خود را به مشتریانی که روزهای قبل، از یک محصول خاص خرید کرده‌اند اطلاع دهید. یا اینکه تعدادی از مشتریان که در منطقه‌ای خاص ساکن هستند را از رویدادی خاص با خبر کنید. در این صورت با مطالعه مقاله زیر می‌توانید از کمکی که نرم افزار Microsoft CRM به شما در این رابطه می‌کند مطلع شوید:

برای مثال، فرض کنید می‌خواهیم برای سرنخ‌هایی که در نمایشگاه الکامپ ۹۷ به غرفه شما آمده‌‌اند، کمپین سریع ایجاد کنیم. در مقاله چگونه در Microsoft Dynamics CRM کمپین‌های بازاریابی تعریف کنیم، در خصوص ایجاد کمپین معمولی توضیح داده‌ شد، و با هم نحوه ایجاد لیست بازاریابی آشنا شدیم. حال به سراغ تعریف کمپین سریع برای آن می‌رویم:

اگر به قسمت sales < quick campaign بروید، متوجه خواهید شد که دکمه‌ی ایجاد کمپین سریع جدید وجود ندارد. چرا که باید کمپین سریع را از قسمت لیست‌های بازاریابی ساخته شده ایجاد کنید. پس در ابتدا لیست بازاریابی خود را ایجاد کنید و از قسمت کمپین سریع دکمهرا بزنید. در صفحه wizard باز شده، مراحل زیر را انجام دهید:

۱- در ابتدا یک صفحه خوش آمد گویی باز می‌شود. روی دکمه‌ی بعدی کلیک کنید.

ایجاد کمپین سریع در crm

۲- نام کمپین خود را وارد کنید و به مرحله بعد بروید.

ایجاد کمپین سریع در crm

۳- در این مرحله، نوع فعالیت خود را انتخاب کنید. در این مثال، فعالیت ایمیل را انتخاب می‌کنیم.

سپس در قسمت بعد، نحوه انتخاب مالک فعالیت‌هایی که در جریان این کمپین ایجاد می‌شوند، را انتخاب کنید. می‌توانید آنها را به خودتان و یا مالکان اعضای لیست بازاریابی و یا فرد یا صفی خاص، اختصاص دهید.

ایجاد کمپین سریع در crm

۴- در این مرحله، می‌توانید ایمیل‌های خود را با قالبی از پیش ساخته شده انتخاب کنید و یا متنی ثابت برای آن در نظر بگیرید.

ایجاد کمپین سریع در crm

۵- حال شما موفق به ایجاد یک کمپین سریع شده‌اید.

ایجاد کمپین سریع در crm

ایجاد کمپین سریع در crm

 

مشاوره و خرید نرم افزار Microsoft Dynamics CRM
با نرم افزار Microsoft Dynamics CRM کمتر کار کنید، بیشتر درآمد کسب کنید. با استفاده از این نرم افزار فروش‌تان را افزایش دهید و کسب و کارتان را بهتر مدیریت و کنترل کنید. جهت مشاوره و خرید، می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید:
مشاوره و خرید نرم افزار crm

 


نویسنده :

استفاده از مطالب سایت فالنیک (ایران اچ پی) فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به فالنیک (ایران اچ پی) است.
>