به "وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)" خوش آمدید    |   وبسایت فالنیک (ایران اچ پی)
امروز پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - تماس با فالنیک : 8363-021

۱۰ نرم افزار برتر کلاس مجازی و آنلاین

10 نرم افزار برتر کلاس مجازی و آنلاین

نرم افزارهای کلاس مجازی و آنلاین زیادی در بازار وجود دارد که مدیران و معلمان می‌توانند آموزش‌های راه دور خود را به شاگردان و همکارانشان ارایه دهند. داشتن ویژگی‌هایی مانند ایجاد آسان کلاس درس، ویدئو کنفرانس، گروه بندی کلاس ها، سازگاری با موبایل به استفاده راحت تر از دوره های آموزشی آنلاین کمک می‌کند.

دانش آموزان و دانشجویان و کارمندان، با وجود محدودیت‌هایی که کرونا ایجاد کرده، می‌توانند با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های مدرن، یادگیری دروس و انجام پروژه هایشان را از راه دور و از منزل ادامه دهند. برای این منظور موسسات و سازمان‌ها باید نرم افزارهایی را استفاده کنند که تمام نیازهای آنها در زمینه آموزش را برطرف کند.

کلاس مجازی چیست؟

به محیط آموزشی و یادگیری آنلاین، کلاس مجازی می‌گویند. در کلاس مجازی دانش آموزان و معلمان از طریق ابزارهایی که نرم افزارها فراهم می‌کنند با هم تعامل دارند. موسسات آموزشی مانند دانشگاه هاو مدارس از نرم افزارهای کلاس مجازی برای برگزاری کلاس‌ها از راه دور استفاده می‌کنند تا بتوانند کیفیت کلاس های حضوری را حفظ کنند.

بیایید قابلیت های کلاس مجازی را جمع بندی کنیم:

 •  قابلیت استریمینگ ویدئو به صورت زنده
 •  اشتراک گذاری صفحه نمایش
 •  ویژگی وایت بورد آنلاین
 •  محیط جامع کلاس آنلاین برای استفاده در موسسات آموزشی مناسب برای معلمین و دانش آموزان
 •  استریمینگ ارایه های تعاملی به صورت زنده

در لینک زیر با سخت افزارها و سرور لازم برای راه اندازی زیرساخت مناسب برگزاری جلسه و کلاس آنلاین و وبینار را مشاهده می‌کنید:

پیشنهاد مطالعه

نرم افزار کلاس مجازی چیست؟

موسسات آموزشی از نرم افزار های کلاس مجازی استفاده می‌کنند تا دانش آموزانی که توانایی حضور فیزیکی در کلاس را ندارند، بتوانند از کلاس استفاده کنند. اما نکته مهم در برگزاری کلاس مجازی و آنلاین، فراهم کردن بستر تعامل معلم و دانش آموز است تا هم معلم‌ها بتوانند با دانش آموزان تعامل داشته و بازخورد مناسبی از کلاس داشته باشند و هم دانش آموزان بتوانند با معلم‌ها ارتباط مناسبی داشته باشند و مطالب درسی و آموزشی را همانند آنچه که در مدرسه و کلاس حضوری دریافت می‌کنند، یاد بگیرند. دسترسی به مطالب آموزشی، تماشای ارایه ها و ویدئوها، برگزاری آزمون، همگی باید به صورت بلادرنگ – Real Time قابل انجام باشند.

ویژگی های نرم افزار کلاس مجازی

ویژگی های نرم افزار کلاس مجازی عبارتند از:

 •  ویدئو کنفرانس
 •  رمزگذاری ویدئو و حفاظت از رمز عبور
 •  ارایه از طریق مالتی مدیا
 •  وایت بورد
 • ضبط و رکورد جلسه
 • چت به صورت متن و تکست
 • اشتراک گذاری و ذخیره فایل
 • اشتراک گذاری صفحه تصویر
 • رای گیری و نظرسنجی تقسیم و گروه بندی شاگردان برای انجام فعالیت های گروهی
 • سازگاری با موبایل
 • برگزاری آزمون
 • بالا بردن دست (برای پاسخ دادن یا داوطلب شدن یا سوال پرسیدن یا …)
 • اتصال از طریق مرورگر
 • امکان تحلیل و آنالیز
 • امکان Real-time code editor برای برنامه نویسی

کلاس مجازی بخشی از سیستم های LMS است. در ادامه با LMS بیشتر آشنا می‌شوید.

LMS چیست؟

LMS مخفف Learning Management System است. LMS در واقع پلتفرم های نرم افزاری برای ایجاد و مدیریت و سازماندهی کورس‌های آموزشی آنلاین هستند که از بستر اینترنت استفاده می‌کنند تا بین دانش آموزان و موسسات آموزشی ارتباط برقرار کنند. هدف از LMS بالا بردن قابلیت های یادگیری است که توسط عموم هم به راحتی قابل دسترس و استفاده باشد.

قابلیت هایی که نرم افزارهای LMS برای معلم ها ارایه می‌دهند شامل آپلود فایل های درسی، آپلود مشق و تکلیف، تقویم آموزشی است که البته به همراه برقراری ارتباط از طریق چت روم است. برخی LMS ها هم می‌توانند تکلیف آنلاین مثل آزمون آنلاین برگزار کنند و یا قابلیت های مالتی مدیا را به صورت ترکیبی ارایه می‌دهند مثلا ترکیب عکس و ویدئو.
قابلیت هایی که نرم افزارهای LMS برای دانش آموزان ارایه می‌دهند شامل تحویل تکلیف و استفاده از آموزش ها و فایل های آپلود شده توسط معلمین است.
بیایید قابلیت های LMS را جمع بندی کنیم:

 • ارایه پلتفرم برای موسسات آموزشی با هدف ارایه محتوای درسی آنلاین به دانش آموزان
 • قابلیت زمان بندی و پیگیری
 • قابلیت مجتمع شدن با پلتفرم های تولید محتوا

از جمله LMS های پرطرفدار و پر استفاده عبارتند از: Canvas و SAP Litmos و Blackboard Learn و Google Classroom و Schoology و Docebo و iSpring Learn و Skilljar و Showbie و …

پیشنهاد مطالعه

۱۰ نرم افزار برتر کلاس مجازی و آنلاین

در ادامه ده نرم افزار برتر آموزش آنلاین در سال ۲۰۲۰ را که ابزارهای یادگیری از راه دور هستند را معرفی می‌کنیم. این ده نرم افزار برتر پلتفرم کلاس آنلاین بر اساس محبوبیت به ترتیب زیر هستند:

 1. نرم افزار Zoom

Zoom در سال ۲۰۱۱ توسط سیسکو و WebEx ارایه شد. Zoom برای برگزاری کنفرانس ویدئویی و جلسات آنلاین استفاده می‌شود. پلتفرم Zoom به راحتی استفاده می‌شود و امکان پیامدهی گروهی را دارید. راهکار زوم روی سیستم های ویندوز و Mac و اندروید و iOS و بلک بری و Zoom Rooms و H.323/SIP room قابل استفاده است و بهترین اشتراک گذاری ویدئو و صوت و صفحه نمایش را دارد. Zoom از جمله بهترین نرم افزار های آموزش مجازی و پیشرو در زمینه کلاس مجازی است.

نرم افزار Zoom برای کلاس مجازی و آنلاین
نرم افزار Zoom از جمله نرم افزارهای پیشرو در زمینه کلاس مجازی است.

برای دانلود نرم افزار Zoom روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود نرم افزار Zoom

 1. نرم افزار Cisco Webex Meetings

جلسات از مهمترین قسمت‌های هر کسب‌و‌کاری محسوب می‌شود. Cisco Webex Meetings جلسات را به صورت ویدئویی و مدرن و ساده برگزار می‌کند. در لیست گارتنر این ابزار کلاس مجازی، پیشرو است و نشانگر این است که افراد زیادی از این راهکار برای جلسات استفاده می‌کنند. روی دستگاه‌های مختلف می‌توانید این نرم افزار کلاس مجازی را پیاده سازی کنید و سازگاری آن با ابزارها و دستگاه های ویدئویی که قبلا هم استفاده می‌کردید قابلیت قابل توجهی است.

اعضای کلاس می‌توانند تنها با یک کلیک به کلاس آنلاین بپیوندند و به فیلم ها و صوت ها و ویژگی‌های به اشتراک گذاشته شده دسترسی یابند و برای این کار لازم به دانلود پلاگین نیست.

نرم افزار Cisco Webex Meetings برای کلاس مجازی و آنلاین
برگزاری جلسه نرم افزار Cisco Webex Meetings با حضور هزار نفر از نقاط قوت این نرم افزار کلاس مجازی است.

Cisco Webex Meetings همراه با کسب‌وکار شما رشد می‌کند و به آسانی و به سرعت می‌توانید کاربران و سرویس ها را با توجه به نیازهایتان تغییر دهید و یا اضافه کنید. برگزاری جلسه با حضور هزار نفر از نقاط قوت این نرم افزار کلاس مجازی است.

Webex در سراسر دنیا ۲۲ دیتاسنتر دارد که کیفیت سرویس، مدیای بلادرنگ، قابلیت اطمینان و امنیت را به خوبی برای جلسات آنلاین شما فراهم می‌کند. این امنیت در حد و سطح انترپرایز است. این ویژگی ها را در دیگر نرم افزارهای کلاس آنلاین و مجازی نمی‌بینیم.

 1. نرم افزار Adobe Connect

Adobe Connect امن ترین و انعطاف پذیرترین و توسعه پذیرترین و پر قابلیت ترین محصول ویدئو کنفرانس در بازار است. قدرتمند و پایدار است و محدودیت ها و عدم توسعه پذیری که در دیگر ابزارهای کلاس مجازی دیده می‌شود را ندارد. در نتیجه کنفرانس های آنلاین مهم و حساس خود را با خیال راحت با Adobe Connect انجام دهید.

نرم افزار Adobe Connect برای کلاس مجازی و آنلاین
Adobe Connect امن ترین و انعطاف پذیرترین و توسعه پذیرترین و پر قابلیت ترین محصول ویدئو کنفرانس در بازار است.

برای دانلود نرم افزار Adobe Connect روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود نرم افزار Adobe Connect

برنامه آموزش مجازی Adobe Connect را به راحتی با توجه نیازهایتان شخصی سازی کنید و کلاس مجازی تان را با برند خودتان تشکیل دهید. این برنامه، میزان حضور حاضرین را بر خلاف ابزارهای دیگر کلاس مجازی اندازه می‌گیرد. با Adobe Connect از هر کجا و هر زمان روی هر دستگاهی می‌توانید کلاس مجازی خود را راه بیندازید. Adobe Connect قابلیت های زیر را هم دارد:

 • قابلیت مجتمع شدن با سیستم های LMS
 • قابلیت مجتمع شدن با سیستم های احراز هویت پیشرفته
 • توسعه پذیر به دلیل متن باز بودن
 • امکان چت با دیگر حاضرین در کلاس مجازی
 • نظرسنجی
 • آزمون آنلاین
 • شبیه سازی
 • گروه بندی کلاس
 • بازی
 • امکان تعامل در پشت صحنه جلسه آنلاین بین حاضرین

 

 1. نرم افزار Schoology Learning

Schoology Learning بخشی از راهکار جامع PowerSchool Unified Classroom است و بیش از یک دهه است که در زمینه نرم افزار کلاس انلاین و محیط های یادگیری ترکیبی استفاده می‌شود. Schoology Learning کیفیت و دسترسی را در حد بالایی فراهم می‌کند و معلمین و دانش آموزان و دانشجویان به راحتی در آن با هم به آموزش و یادگیری می‌پردازند.

نرم افزار Schoology Learning برای کلاس مجازی و آنلاین
نرم افزار Schoology Learning یش از یک دهه است در زمینه کلاس های آنلاین و محیط های یادگیری ترکیبی استفاده می‌شود.
 1. نرم افزار Blackboard Collaborate

با کمک Blackboard Collaborate با یک کلیک می‌توانید کلاس مجازی را اجرا کنید. موسسات آموزشی که نیاز به تعامل بین معلم و دانش آموز دارند و یا انعطاف پذیری و شخصی سازی از جمله مواردی است که در سیستم آنلاین آموزشی نیاز دارند می‌توانند از این نرم افزار کلاس مجازی استفاده کنند. این نرم افزار همچنین سیستم LMS را هم فراهم می‌کند.

Blackboard Collaborate فرای ویدئو کنفرانس های سنتی است و حتی دانش آموختگان فراموش می‌کنند که در کلاس فیزیکی حضور ندارند. این نرم افزار تدریس آنلاین با نرم افزارهایی که اغلب توسط شاگرد و معلم استفاده می‌شود سازگار است مثل: Dropbox وOneDrive و  Google و …

نرم افزار Blackboard Collaborate برای کلاس مجازی و آنلاین
نرم افزار Blackboard Collaborate برای سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی و موسسات آموزشی گزینه مناسبی است.

برای دانلود نرم افزار Blackboard Collaborate روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود نرم افزار Blackboard Collaborate

Blackboard Collaborate برای سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی و موسسات آموزشی گزینه مناسبی است. این برنامه کلاس آنلاین تمام نیازهای شما در زمینه آموزش آنلاین و وب کنفرانس را پاسخ می‌دهد و یکی از بهترین نرم افزارهای آموزش مجازی و از راه دور است. همچنین امکان تحلیل و پیگیری در آن برای معلمین فراهم است.

 1. نرم افزار Panopto

Panopto از سال ۲۰۰۷ به دانشگاه ها و کسب‌وکارها کمک کرده تا از طریق استفاده از ویدئو بتوانند کارایی خود را افزایش دهند. دانشگاه‌ها و شرکت‌ها و موسسات تجاری از جمله GE و Qualcomm و New York Life و Duke و Stanfordو Oxford از مشتریان Panopto هستند که از آن برای ضبط ویدئو و سخنرانی ها، استریمینگ رویدادهای زنده و به اشتراک گذاری این ویدئوها به صورتی امن و قابل سرچ استفاده می‌کنند. Panopto در گارتنر به مدت سه سال، به عنوان رهبر در مدیریت محتوای ویدئویی انترپرایزی شناخته شده است.

نرم افزار Panopto برای کلاس مجازی و آنلاین
نرم افزار Panopto در گارتنر به مدت سه سال، به عنوان رهبر در مدیریت محتوای ویدئویی انترپرایزی شناخته شده است.
 1. نرم افزار WizIQ

WizIQ یکی از بزرگترین پلتفرم های مبتنی بر کلود در زمینه نرم افزار کلاس مجازی است و بیش از چهارصد هزار دانش آموخته از آن استفاده کرده‌اند تا از سرویس های مختلف در زمینه یادگیری بهره برند مانند آموزش زنده با استفاده از HTML5 Virtual Classroom که مبتنی بر WebRTC است.

WizIQ برای انترپرایزها و معلمین و دانش آموزان و دانشجویان و شرکت ها مناسب است. هزینه مناسبی دارد و استفاده از آن راحت است. از تمام انواع فایل ها پشتیبانی می‌کند و امکان آپلود و سازماندهی و ذخیره هر محتوایی را در کلود می‌دهد و از هر کجا و هر زمان به این فایلها دسترسی خواهید داشت پس دیگر نیازی به حمل فیزیکی محتواها نیست. این ویژگی با کتابخانه یکپارچه آن ممکن می‌شود.

API و پلاگین هایی در WizIQ هست که با وب سایت شما یکپارچه می‌شود و کلاس تان را در LMS خواهید داشت. همچنین برای لاگین به نام کاربری و رمز عبور احتیاج دارید.

ویژگی های دیگر آن عبارتند از:

 • امکان ضبط کلاس آنلاین
 • مبتنی بر وب
 • وایت بورد تعاملی
 • اشتراک گذاری صفحه نمایش
 • امکان نظرسنجی
 • کیفیت بالا در صوت و تصویر

در نرم افزار ویزآیکیو قابلیت حضور غیاب وجود ندارد، تب های زیاد باعث شلوغی می‌شود. باید آن را نصب کنید و در ایران تحریم است.

نرم افزار WizIQ برای کلاس مجازی و آنلاین
نرم افزار WizIQ برای انترپرایزها و معلمین و دانش آموزان و دانشجویان و شرکت ها مناسب است.
 1. نرم افزار LearnCube

یکی از بزرگترین مشکلات معلمین و مدارس آنلاین این است که ابزارهایی که برای ویدئو کنفرانس استفاده می‌کنند برای جلسات کاری است و مخصوص آموزش آنلاین نیست. LearnCube از معدود نرم افزارهای کلاس مجازی است که برای معلم ها و کلاس های مجازی و آنلاین، عالی و کامل است چرا که دید بهتری به کلاس دارند. اما ممکن است در ابتدا کمی سردرگم کننده باشد. ویژگی های LearnCube عبارتند از:

 • ویدئوی زنده با قابلیت اطمینان و کیفیت صدای عالی
 • وایت بورد آنلاین تعاملی
 • دسترسی سریع به درس های ذخیره شده مانند PDF و فیلم و اسناد و …
 • دسترسی سریع از طریق لینک و بدون نیاز به دانلود (مبتنی بر وب)
 • ویژگی های مخصوص معلم ها مانند مالتی تب، پوینتر، هایلایت، ویدئو سینک، جداول و …

نرم افزار لرن کیوب صفحه اشتراکی ندارد و در ایران تحریم است.

نرم افزار LearnCube برای کلاس مجازی و آنلاین
نرم افزار LearnCube از معدود نرم افزارهای کلاس مجازی است که برای معلم ها و کلاس های مجازی و آنلاین، عالی و کامل است.
 1. نرم افزار VEDAMO

VEDAMO که پلتفرم کلاس مجازی و راه دور است راهکار جامعی برای ایجاد و مدیریت سرویس های آموزشی آنلاین است که ویژگی های زیر را دارد:

 • کلاس مجازی با قابلیت تعامل با دانش آموزان و دانشجویان به صورت رو در رو و واقعی
 • وایت بورد که برای اشتراک گذاری مباحث و منابع با مخاطبین حین جلسه آنلاین استفاده می‌شود.
 • گروه بندی اعضای کلاس
 • اشتراک صفحه نمایش
 • اشتراک رسانه
 • ابزار تخته سفید

این پلتفرم کلاس آنلاین ویژگی سیستم ضبط خودکار را ندارد و وجود ابزارهای زیاد فضای کلاس را شلوغ کرده است. همچنین در ایران تحریم است.

نرم افزار VEDAMO برای کلاس مجازی و آنلاین
نرم افزار VEDAMO راهکار جامعی برای ایجاد و مدیریت سرویس های آموزشی آنلاین است.

۱۰. نرم افزار Newrow Smart

Newrow Smart پلتفرم کلاس مجازی است که امکان حضور در کلاس آنلاین را فقط از طریق مرورگر فراهم می‌کند و کاملا مبتنی بر وب و بدون نیاز به نصب است. پس نه نیازی به دانلود دارید و نه نصب و نه حتی پیچیدگی های مدیریتی. استفاده از آن آسان است و تجربه کاربری خوبی خواهید داشت. تنها با کلیک روی لینک دسترسی به کلاس می‌توانید از ویژگی های زیر استفاده کنید:

 • اشتراک صفحه نمایش
 • گروه بندی اعضای کلاس
 • برگزاری آزمون آنلاین
 • وایت بورد که برای اشتراک گذاری مباحث و منابع با مخاطبین حین جلسه آنلاین استفاده می‌شود
 • اشتراک گذاری فیلم و ویدئو
 • سیستم مدیریت فایل و ضبط ابری به صورت کلود و …

این نرم افزار در ایران تحریم است.

نرم افزار Newrow Smart برای کلاس مجازی و آنلاین
استفاده از نرم افزار Newrow Smart آسان است و تجربه کاربری خوبی خواهید داشت.

نکات مهم در انتخاب نرم افزار کلاس مجازی مناسب

نرم افزار مناسب برای استفاده در کلاس مجازی کاملا بستگی به استفاده و کاربرد شما دارد. چه قابلیت هایی از سیستم کلاس مجازی خود انتظار دارید مثلا ویدئو کنفرانس برای حضور چند نفر را لازم دارید یا تعداد کاربرانی که همزمان به سیستم کلاس مجازی شما وصل می‌شوند چقدر است؟ به همین میزان چه پهنای باند و یا سخت افزاری لازم دارید؟ آیا کاربران به صورات لوکال امکان اتصال دارند یا از هر جایی می‌توانند وارد کلاس مجازی شوند؟

 

برای اینکه بهترین و مناسب ترین نرم افزار کلاس مجازی را انتخاب کنید، با کارشناسان ما در فالنیک تماس بگیرید.

مشاوره و خرید سرور در فالنیک
فالنیک با دارا بودن سبد کاملی از سرورهای اچ پی و تنها دارنده گارانتی رسمی و معتبر سرور اچ پی در ایران، آماده خدمت‌رسانی جهت مشاوره، فروش و پشتیبانی به مشتریان است. شما می‌توانید قبل از خرید، از کارشناسان فالنیک، مشاوره بگیرید.
مشاوره و خرید سرور


نویسنده :

 • Avatar sobhan bajur گفت:

  سلام
  خدمت شما عزیزان
  برنامه دانا پلاس هم برنامه ی خوبی هستش البته سایت هستش

 • Avatar امیررضا گفت:

  سلام من می‌خوام یک صفحه رو از کتاب تدریس کنم و فیلم تدریس شده رو برای معلمینم بفرستم تا در گروه قرار بدهند چه نرم افزاری مناسب است ؟؟؟؟

 • Avatar محمد گفت:

  ای کاش به داخلی ها هم توجه کنید !!!
  سیستم LMS بومی بین‌جو خیلی کارامد و خوب است. بنویسید!

 • Avatar پ گفت:

  سلام
  معلم خصوصی زبان هستم. برای تدریس چه نرم افزاری میتونم استفاده کنم؟ رایگان باشه . Bigbluebottom چطوره؟ممنونم

 • Avatar پ.ن گفت:

  سلام ببخشید من یه تحقیق برای مدرسه دارم که باید در اون تحقیق تدریس مجازی کنم به نظرتون کدوم نرم افزاربرای این کار خوبه؟
  البته باید ضبط کنم و فیلم ضبط شده رو برای معلمم بفرستم.میشه لطف کنید راهنمایی کنید‌

 • Avatar حسین گفت:

  سلام
  دانلود برنامه vedamo از کدام سایت هست؟

 • Avatar امیرعلی گفت:

  اسکای روم هم عالی هست

 • Avatar علیرضا گفت:

  سلام الان با پایان ادوب فلش پلیر مشکلی واسه ادوب کانکت پیش نمیاد

 • Avatar شایان گفت:

  سلام و خسته نباشید کدامیک از برنامه ها میتواند صفحه اسکرین رو با دانشجوها به اشتراک بزار و کیفیت خوبی داشته باشه چون ادوبی خیلی قطع و وصل میشه

 • Avatar فضائلی گفت:

  در کدامیک از این بستر ها می توان مصرف اینترنت شرکت کنندگان در کلاس را صفر کرد به طوری که همگی از اینترنت استاد یا همان دانشکده برگزار کننده برای ورود به کلاس و شرکت در آن استفاده کنند

 • Avatar فضائلی گفت:

  سلام و روز بخیر برای برگزاری کلاس های ی دانشکده با حدود ۹۰۰ دانشجو و ۳۰ استاد
  کدام بستر رو پیشنهاد م یکنید؟

 • Avatar نرگس ظهیری اذر گفت:

  سلام ما۴ یا ۵ نفرهستیم که میخوایم کلاس اموزش زبان خارجه داشته باشیم یه تعدادی ایران ویه تعدادی خارج ازایران هستند اگر بخوایم مثلا یک الی دو ساعت کلاس همزمان داشته باشیم وامکان ضبط هم باشه و اینکه مقرون به صرفه هم باشه 🙏ممنون

 • Avatar mah گفت:

  سلام و درورد برای برگزاری کلاس بین ۳۰ نفر دانش اموز چه برنامه ای رو پیشنهاد میکنید؟

 • Avatar kia گفت:

  پلت فرم های رایگان چه چیز های هستن

 • Avatar راضی گفت:

  وقتتون بخیر. کدوم یک از این نرم افزارها را هم از داخل ایران و هم خارج از ایران میشه ازشون استفاده کرد و قابلیت اشتراک گذاری تخته سیاه را دارند و رایگان هستند ؟

 • Avatar شیوا گفت:

  سلام. نرم افزار مناسب برای کلاس آنلاین با یک نفر که تصویر زیاد قطع و وصل نشه بغیر از اسکایپ چی هست؟

 • Avatar علیرضا گفت:

  آیا نرم افزار skype business مصرف اینترنت بالایی دارد؟؟

 • Avatar علیرضا گفت:

  آیا skype business تحریم هست؟

 • Avatar مرضیه اسماعیلی گفت:

  با سلام
  من نرم افزاری میخوام که در حین تدریس کلاس ها رو ضبط کنه و نسخه ضبط شده را در اختیار دانش آموزان قرار دهد

 • Avatar خالصی گفت:

  سلام برای دبیرستان متوسطه دوم نظری با ۱۲ کلاس در رشته های ریاضی؛ تجربی و علوم انسانی و ۲۷۵ دانش اموز استفاده از کدوم نام افزار را پیشنهاد می کنید که ارتباط دوسویه باشه و امکاناتش هم خوب باشه

 • Avatar نیکخواه گفت:

  سلام کلاس برگزار شده تو اداب کانکت را میتوان save کرد ؟

 • Avatar سارا گفت:

  برای برگزاری کلاس خصوصی زبلن با یک نفر دانش اموز در هر ساعت چه برنامه ای پیشنهاد میکنید (ترجیحا نیاز به خرید نباشه)

 • Avatar پریوش گفت:

  در یک آموزش مجازی حداکثر تصویر چند نفر رو میتونیم روی دسکتاپ داشته باشیم ؟؟؟ و با کدوم برنامه ؟

 • Avatar م گفت:

  این نرم افزار هارا از کجا دانلود کنیم

  • مریم فقیهی مریم فقیهی گفت:

   برخی از نرم افزارهای آموزش آنلاین و مجازی، IP های ایران را تحریم کرده‌اند. برخی به صورت رایگان قابل دانلود هستند. نسخه آزمایشی برخی هم قابل دانلود است. در همین مقاله لینک دانلود نرم افزارهای Blackboard Collaborate و Adobe Connect و Zoom قرار داده شده است.

 • Avatar Haniekh گفت:

  وقت شما بخیر، استفاده از این نرم افزارها نیاز به هاست هم دارن؟ هزینه کدوم یک از این نرم افزارها برای یک مدرس کمتر هستن؟

  • مریم فقیهی مریم فقیهی گفت:

   سلام وقت بخیر
   برای دریافت مشاوره در این زمینه با شماره تلفن واحد فروش فالنیک ۰۲۱۸۳۶۳ داخلی ۵۵۴۰ تماس بگیرید.

 • Avatar ساسان گفت:

  با توجه به گفته های شما بنده فکر میکنم که در حال حاضر استفاده از نرم افزار Newrow Smart برای بنده بسیار ایده ال باشد

 • Avatar نرگس گفت:

  با سلام برای مدرسه با حدود ۳۰۰ دانش آموز چه پلتفرمی رو پیشنهاد می دین؟

 • Avatar محمدرضا گفت:

  سلام و درود و سپاس چند تایی رو در این ایام کرونا استفاده کردیم منتها مثلا zoom فیلتر است و تحریم هستیم از نرم افزار ها و سایت های داخلی چی رو میعرفی میکنید؟؟ که هم سرعت خوبی داشته باشند
  هم بر بستر اینترنت داخلی باشند(که حجم اینترنت نابود نشود )
  هم هزینه کمی نیاز داشته باشند و نیاز به تجهیزات زیادی نخواهند ؟؟
  ممنونم راهنمایی کنید

  • مریم فقیهی مریم فقیهی گفت:

   سلام و سپاس
   برای کسب اطلاعات و مشاوره با کارشناسان فالنیک لطفا با شماره ۰۲۱۸۳۶۳ داخلی ۵۵۴۰ تماس بگیرید.

  • مریم فقیهی مریم فقیهی گفت:

   پلتفرم ادوبی کانکت و BigBlueButton و اسکای روم

  • Avatar جنود المهدي گفت:

   میتونید برای رفع تحریم از سایت شکن آموزشش رو ببینید.
   کار خیلی ساده ای هستش.
   من خودم هم برای نرم افزار زوم از DNS استفاده کردم.

 • استفاده از مطالب سایت فالنیک (ایران اچ پی) فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به فالنیک (ایران اچ پی) است.
  >
  .swin-sc-title.style-2 .title span:after