به "وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)" خوش آمدید    |   وبسایت فالنیک (ایران اچ پی)
تماس با فالنیک : 8363-021
آموزش CRM

آشنایی با نرم افزار SugarCRM

آشنایی با نرم افزار SugarCRM

نرم افزارهای مختلفی برای CRM وجود دارد که همیشه انتخاب یکی از میان آنها، چالشی برای سازمان‌ها محسوب می‌شود. نرم افزار SugarCRM یکی از نرم افزار crm های موجود است که انتخاب مناسبی برای بسیاری از شرکت‌های کوچک و بزرگ به شمار می‌آید. در این مقاله قصد داریم به بررسی این نرم افزار و جنبه های مختلف آن بپردازیم. با فالنیک همراه باشید:

شرکت SugarCRM یک شرکت خصوصی است که در سال 2004 در کالیفرنیا تاسیس و شروع به کار کرد. نرم افزار این شرکت، تحت وب است و با زبان برنامه نویسی PHP نوشته شده است و از ظاهر زیبا و کاربر پسندی برخوردار است و بر روی دستگاه‌های مختلف و موبایل قابل دسترس است. نسخه‌های ابتدای این نرم افزار متن باز (Open Source) ارائه شد و کاربران می‌توانستند به دلخواه خود نرم افزار را سفارشی یا توسعه دهند.

آشنایی با نرم افزار SugarCRM

بخش‌هایی که نرم افزار SugarCRM بر روی آن تمرکز دارد، شامل فروش، بازاریابی و خدمات مشتری است و در دو نسخه On-Premises و آنلاین ارائه می‌شود که می‌توانید آنها را تهیه کنید.

با CRM فروش‌تان را 300% افزایش دهید!
نرم‌افزار CRM مایکروسافت کمک می‌کند رابطه خود و مشتریان‌تان را بهتر کرده و فروش‌تان را سه برابر کنید! برای مشاوره، دریافت دموی رایگان یا خرید CRM کلیک کنید.
نرم افزار CRMمشاوره تلفنی

مانند سایر نرم افزارهای CRM ، از طریق فرم‌ها اطلاعات مشتریان را می‌توان ذخیره و مدیریت کرد و سرنخ و فرصت تجاری و سایر انواع اطلاعات که در CRMهای دیگر موجود است نیز در این CRM وجود دارد و از طریق Workflow ها می‌توان جریان‌های کاری خودکار نیز ایجاد کرد.

نکته بسیار مهم در خصوص Workflowها این است که Workflowها در SugarCRM با ذخیره رکورد اجرا می‌شود که حالت‌های مختلفی مانند ذخیره از طریق ایجاد رکورد، بروز رسانی و Import را دارا است.

پیشنهاد مطالعه

یکی دیگر از موارد مورد نیاز ادمین‌های نرم افزار، قابلیت Customization و توسعه نرم افزار است که SugarCRM این قابلیت را دارد اما به دلیل محدودیت و انجام موارد کم، هنوز نیاز به توسعه این قسمت دارد و می‌توان کارهای بسیار ابتدایی را در آن انجام داد.

آشنایی با نرم افزار SugarCRM

یک قابلیت متفاوت که SugarCRM در اختیار ما می‌گذارد، Sugar Portal است که با ایجاد فرم‌های مخصوص از طریق آن می‌توان به مشتریان خود دسترسی بدهیم تا بتوانند یک سری از اطلاعات را ببینند و در صورت نیاز اطلاعات جدیدی را اضافه کنند.

با توجه به پیشرفت‌هایی که روزانه در دنیای نرم افزار صورت می‌گیرد، نمی‌توان گفت که این نرم افزار با آخرین تکنولوژی‌ها و بهترین راهکارها مورد تائید شرکت‌ها است و نیاز به این دارد که در قسمت‌های سفارشی سازی و ابزارهای دیگر مانند Workflowها و توسعه نرم افزار از طریق پلاگین‌ها و فرم سازی‌ها تغییرات چشم گیری کند و با ایجاد سطوح دسترسی مختلف و بهتر با جزئیات دقیق به ادمین‌های این نرم افزار این آسودگی خاطر را بدهند که اطلاعات برای هرکاربر بطور دقیق و صحیح نمایش داده می‌شود. به همین دلیل پیشنهاد ما استفاده از نرم افزار Microsoft Dynamics CRM است که قابلیت‌‌های فراوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

با CRM فروش‌تان را 300% افزایش دهید!
نرم‌افزار CRM مایکروسافت کمک می‌کند رابطه خود و مشتریان‌تان را بهتر کرده و فروش‌تان را سه برابر کنید! برای مشاوره، دریافت دموی رایگان یا خرید CRM کلیک کنید.
نرم افزار CRMمشاوره تلفنی
4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا