به "وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)" خوش آمدید    |   وبسایت فالنیک (ایران اچ پی)
امروز شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - تماس با فالنیک : 8363-021

آشنایی با نرم افزار SugarCRM

آشنایی با نرم افزار SugarCRM

نرم افزارهای مختلفی برای CRM وجود دارد که همیشه انتخاب یکی از میان آنها، چالشی برای سازمان‌ها محسوب می‌شود. نرم افزار SugarCRM یکی از CRM های موجود است که انتخاب مناسبی برای بسیاری از شرکت‌های کوچک و بزرگ به شمار می‌آید. در این مقاله قصد داریم به بررسی این نرم افزار و جنبه های مختلف آن بپردازیم. با فالنیک همراه باشید:

شرکت SugarCRM یک شرکت خصوصی است که در سال ۲۰۰۴ در کالیفرنیا تاسیس و شروع به کار کرد. نرم افزار این شرکت، تحت وب است و با زبان برنامه نویسی PHP نوشته شده است و از ظاهر زیبا و کاربر پسندی برخوردار است و بر روی دستگاه‌های مختلف و موبایل قابل دسترس است. نسخه‌های ابتدای این نرم افزار متن باز (Open Source) ارائه شد و کاربران می‌توانستند به دلخواه خود نرم افزار را سفارشی یا توسعه دهند.

آشنایی با نرم افزار SugarCRM

بخش‌هایی که نرم افزار SugarCRM بر روی آن تمرکز دارد، شامل فروش، بازاریابی و خدمات مشتری است و در دو نسخه On-Premises و آنلاین ارائه می‌شود که می‌توانید آنها را تهیه کنید.

مانند سایر نرم افزارهای CRM ، از طریق فرم‌ها اطلاعات مشتریان را می‌توان ذخیره و مدیریت کرد و سرنخ و فرصت تجاری و سایر انواع اطلاعات که در CRMهای دیگر موجود است نیز در این CRM وجود دارد و از طریق Workflow ها می‌توان جریان‌های کاری خودکار نیز ایجاد کرد.

نکته بسیار مهم در خصوص Workflowها این است که Workflowها در SugarCRM با ذخیره رکورد اجرا می‌شود که حالت‌های مختلفی مانند ذخیره از طریق ایجاد رکورد، بروز رسانی و Import را دارا است.

یکی دیگر از موارد مورد نیاز ادمین‌های نرم افزار، قابلیت Customization و توسعه نرم افزار است که SugarCRM این قابلیت را دارد اما به دلیل محدودیت و انجام موارد کم، هنوز نیاز به توسعه این قسمت دارد و می‌توان کارهای بسیار ابتدایی را در آن انجام داد.

آشنایی با نرم افزار SugarCRM

یک قابلیت متفاوت که SugarCRM در اختیار ما می‌گذارد، Sugar Portal است که با ایجاد فرم‌های مخصوص از طریق آن می‌توان به مشتریان خود دسترسی بدهیم تا بتوانند یک سری از اطلاعات را ببینند و در صورت نیاز اطلاعات جدیدی را اضافه کنند.

با توجه به پیشرفت‌هایی که روزانه در دنیای نرم افزار صورت می‌گیرد، نمی‌توان گفت که این نرم افزار با آخرین تکنولوژی‌ها و بهترین راهکارها مورد تائید شرکت‌ها است و نیاز به این دارد که در قسمت‌های سفارشی سازی و ابزارهای دیگر مانند Workflowها و توسعه نرم افزار از طریق پلاگین‌ها و فرم سازی‌ها تغییرات چشم گیری کند و با ایجاد سطوح دسترسی مختلف و بهتر با جزئیات دقیق به ادمین‌های این نرم افزار این آسودگی خاطر را بدهند که اطلاعات برای هرکاربر بطور دقیق و صحیح نمایش داده می‌شود. به همین دلیل پیشنهاد ما استفاده از نرم افزار Microsoft Dynamics CRM است که قابلیت‌‌های فراوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

 

مشاوره و خرید نرم افزار Microsoft Dynamics CRM
با نرم افزار Microsoft Dynamics CRM کمتر کار کنید، بیشتر درآمد کسب کنید. با استفاده از این نرم افزار فروش‌تان را افزایش دهید و کسب و کارتان را بهتر مدیریت و کنترل کنید. جهت مشاوره و خرید، می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید:
مشاوره و خرید نرم افزار crm

نویسنده :

ارسال دیدگاهاستفاده از مطالب سایت فالنیک (ایران اچ پی) فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به فالنیک (ایران اچ پی) است.
.swin-sc-title.style-2 .title span:after