پرینتر، اسکنر و پلاتر HP با گارانتی معتبر ایران اچ پی

سبد کامل پرینتر، اسکنر و پلاترهای اچ پی با گارانتی رسمی و معتبر محصولات اچ پی در ایران

بيشتر بخوانيد ليست محصولات

پرینترها

پرینترها یکی از دستگاه های جانبی کامپیوتر هستند که امروزه کاربرد بسیاری در انجام کارهای روزمره دارند. هریک از مردم استفاده های خاصی از پرینترها دارند، خوشبختانه شرکت اچ پی با سبد محصولی بسیار متنوع خود برای هر دسته از کاربری ها مدل پرینترهای زیادی را به بازار عرضه کرده است.
با انتخابی هوشمندانه می توانید در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید، پس همین حالا شروع کنید.

کدام پرینتر اچ پی مناسب من است - پرینتر HP
کدام سرور اچ پی مناسب کسب و کار شماست - مشاوره انتخاب سرور اچ پی

انواع پرینتر

پرینتر لیزری

پرینترهای لیزری یا تونری قیمت خرید بالاتری نسبت به پرینترهای جوهرافشان دارند اما هزینه های چاپ آن ها نسبت به پرینترهای جوهرافشان بسیار به صرفه‌تراست. سرعت چاپ پرینترهای لیزری بسیار بالاتر از جوهری است. این پرینترها برای چاپ از تونر استفاده می کنند که عمر طولانی تری نسبت به جوهر دارد.

پرینتر جوهری

پرینترهای جوهری اچ پی، از رنگ مایع استفاده می کنند. این پرینترها قیمت ارزانتری نسبت به سایر پرینترها دارند و بیشتر برای کارهای چاپ عکس و تصاویر استفاده می شوند، اما برای حجم چاپ بالا این پرینترها به صرفه نیستند و بازدهی کمتری نسبت به پرینترهای لیزری دارند.

پرینتر چندکاره

پرینت، کپی، اسکن و فکس همگی در یک پرینتر. پرینترهای چندکاره اچ پی برای نیازهای چاپ، کپی، اسکن و فکس شما ایده‌آل هستند. این پرینترهای HP با مجتمع کردن تمام ویژگیهای پرینت، کپی، اسکن و فکس در هزینه شما صرفه جویی می کنند و انجام کارهای چاپی شما را آسان کرده و تسریع می بخشند.

کدام اسکنر اچ پی مناسب من است - اسکنر HP
کدام اسکنر اچ پی مناسب من است - اسکنر HP

اسکنرها

اسکنرها برای انتقال اسناد و عکس های کاغذی به قالب دیجیتالی در کامپیوتر استفاده می شود. شما با این کار می توانید یک نسخه دیجیتالی پشتیبان از اسناد و تصاویر خود در کامپیوترتان داشته باشید.
بسته به نیاز و کاربریتان یکی از مدل های اسکنر اچ پی را انتخاب کرده و آن را با گارانتی معتبر ایران اچ پی بخرید.

انواع اسکنر

اسکنر تخت

از این اسکنرهای اچ پی بیشتر برای اسکن در سایزهای A4 به پایین استفاده می شود. وضوح تصویر در این مدل اسکنرهای اچ پی در مقایسه با اسکنرهای بزرگتر و صنعتی پایین تر است و مناسب مصارف خانگی و ادارجات کوچک هستند.

اسکنر کاغذکش

این اسکنرهای اچ پی برای اسکن های با ابعاد بزرگتر طراحی و ساخته شده اند. این اسکنرها دارای سیستم کاغذکش خودکار هستند که سایزهای مختلف اسکن را پشتیبانی می کند. اکثر این مدل اسکنرهای اچ پی دارای اسکنر تخت نیز هستند.

پلاترها

پلاتر یک دستگاه چاپ ویژه است که برای چاپ تصاویر گرافیکی، نقشه های جغرافیایی، بنرها و دیگر چاپ ها با عرض زیاد استفاده می شود.
دقت پلاترها در ترسیم ها بسیار زیاد است. از پلاترها بیشتر برای چاپ ابعاد بالای A3 استفاده می شود، چون اکثر پرینترها حداکثر چاپ تا سایز A3 را پشتیبانی می کنند.
پلاترهای اچ پی را می توانید با گارانتی معتبر ایران اچ پی از ما بخواهید

کدام پلاتر اچ پی مناسب من است - رسام HP
کدام پلاتر اچ پی مناسب من است - رسام HP
کارتریج اچ پی - کارتریج HP
کارتریج اچ پی - کارتریج HP

مواد مصرفی

مواد مصرفی محصولاتی هستند که در دستگاه های چاپ و تصویر سازی پیوسته در حال استفاده هستند. برای مثال محصولات تجهیزات اداری مصرفی مانند:کارتریج جوهر یا تونر، کاغذ و ... هستند.
فروشگاه کارتریج پرینت فید، با تمرکز بر مواد مصرفی پرینتر، دارای سبد محصولی از تمام مدل های کارتریج های پرینترهای مختلف است.

آیا قصد خرید پرینترهای اچ پی را دارید؟

کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره تخصصی بر اساس نیاز کسب و کار شما هستند.

یا فرم زیر را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم.