به "وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)" خوش آمدید    |   وبسایت فالنیک (ایران اچ پی)
امروز پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶

CRM مبتنی بر ابر چه ویژگی‌هایی دارد؟

وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)

دنیای امروز کسب و کار با تغییرات اساسی روبرو شده و در این میان، نرم‌افزار ارتباط با مشتری به سوی استفاده از ابر تغییر یافته و ویژگی‌های مطلوبی را شامل می‌شود که سازمان‌ها و شرکت‌ها را به، به کارگیری از این تکنولوژی سوق می‌دهد. استفاده از مایکروسافت CRM مبتنی بر تکنولوژی ابر به شما این امکان را می‌دهد تا بدون پیچیدگی‌های سخت‌افزاری و فقط با دسترسی به اینترنت از هر جای دنیا به آن دسترسی داشته باشید. بنابراین با هر دستگاهی که قابلیت دسترسی به اینترنت داشته باشد، از قبیل تبلت و موبایل می‌توانید به نرم‌افزار دست پیدا کنید که این خصوصیت، انعطاف‌پذیری این تکنولوژی را نشان می‌دهد.

یکی از ویژگی‌های بارز CRM مبتنی بر ابر، امنیت بالای آن است. به اینصورت که اگر دستگاه شما به هر دلیلی معیوب شود، اطلاعات و داده‌های شما به طور امنی در ابر محفوظ می‌ماند و دیگر نیازی به خریدن تجهیزات گران قیمت با امنیت بالا را ندارید.

همچنین هزینه‌های گران برای خرید تجهیزات سخت‌افزاری کاهش می‌یابد و هزینه‌ای برای خرید سرور و یا فضایی برای نگهداری سرور پرداخت نمی‌کنید.

CRM مبتنی بر ابر چه ویژگی‌هایی دارد؟

گفتنیست که تنها دسترسی به اینترنت با سرعت مناسب برای کار با نرم‌افزار کفایت می‌کند. شما با استفاده از این بستر یکپارچه به راحتی می‌توانید ایده‌ها و طرح‌های بازاریابی و فروش خود را در سیستم مدیریت ارتباط با مشتری مایکروسافت اجرا کنید.

حال بر اساس ویژگی‌های که در بالا گفته شد، با کمک تیم CRM فالنیک (ایران اچ پی) و استفاده از خدمات مشاوره و آموزش ما، می‌توانید بخش‌های مختلف نرم‌افزار CRM مبتنی بر ابر را با پوسته‌ی فارسی، سفارشی‌سازی و آن را مطابق خواسته‌ها و انتظارات خودتان در سازمان‌ها، شرکت‌ها و حتی کسب و کارهای کوچک راه‌اندازی کنید.

برای آشنایی بیشتر با خدمات CRM شرکت فالنیک، می‌توانید لینک زیر را مطالعه کنید:

آشایی با نرم افزار Microsoft Dynamics CRM

ارسال دیدگاه
پربازدید ترین مطالب
  • ماه
  • فصل
  • کل
پر بحث ترین ها
کلیه حقوق سایت متعلق به وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی) می باشد.
طراحی قالب وردپرس : پرشین تیک