به "وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)" خوش آمدید    |   وبسایت فالنیک (ایران اچ پی)
امروز شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - تماس با فالنیک : 8363-021

۹ نکته برای ارتقا آسان به Microsoft Dynamics CRM 2016

ارتقا آسان Microsoft Dynamics CRM 2016

CRM سیستمی است که قابلیت ارتقاء و بهبود ارتباط با مشتریان موجود، یافتن مشتریان بالقوه و وارد کردن مشتریان قبلی به چرخه فروش را دارد. سیستم CRM می‌تواند با استفاده از نرم‌افزاری پیاده‌سازی شود که به جمع‌آوری، سازماندهی و مدیریت اطلاعات مشتری کمک می‌کند. در این مقاله قصد داریم ۹ نکته برای ارتقا آسان به Microsoft Dynamics CRM 2016 را به شما توضیح دهیم. با ما همراه باشید:

ارتقا آسان Microsoft Dynamics CRM 2016

 

تغییرات جاوا اسکریپت را بررسی کنید: Microsoft Dynamics CRM 2016 شامل توابع جاوا اسکریپت جدیدی است. شاید نیاز داشته باشید تا کدها را به روزرسانی کنید.

وضعیت پلاگین‌ها و گردش کارها تست شود: Microsoft Dynamics CRM 2016 روش‌های جدیدی از قبیل پلاگین‌های ناهمگام را ارائه می‌دهد. بنابراین آنها را بررسی کنید.

تغییرات در HTML Webresources را بررسی کنید: واسط کاربری در Dynamics CRM 2016 تغییر کرده است. بنابراین اگر HTML Webresources نیاز به تغییر دارد را نیز به تست‌هایی که باید انجام دهید، اضافه کنید.

سفارشی‌سازی دیتابیس و یکپارچه‌سازی برنامه‌ها را تایید کنید: تغییراتی در دیتابیس Microsoft Dynamics CRM 2016 ایجاد شده است. مطمئن شوید که روندهای ذخیره‌سازی و یا فعالیت‌هایی که در حال اجرا هستند، تجزیه تحلیل و تایید شده باشند تا با ساختار دیتابیس جدید کار کنند. همین روند برای یکپارچه‌سازی با دیگر برنامه‌ها مانند ERP نیز انجام شود.

کاربران را آموزش دهید: طرح ارتقای سیستم شما باید شامل جلسات آموزشی شود تا به کابران کمک شود هر چه سریعتر با واسط جدید ارتباط برقرار کنند.

جریان‌های کاری (work flow) را چک کنید: GUIDs در جریان‌های کاری با فیلدهای از نوع look up شاید تغییر کرده باشند، بنابراین آنها را بررسی کنید.

قابلیت Auto-save: این قابلیت در CRM 2016 بعد از ارتقا، به طور خودکار فعال است که این خود ویژگی جدیدی است.

بررسی اسکریپت ها با DOM Manipulation: به دلیل معرفی فرم‌ها Turbo ، اسکریپت‌ها با DOM Manipulation باید بعنوان قسمتی از ارتقای سیستم شما تطبیق داده شوند.

حساب‌های کاربری را برای جلوگیری از مشکلات Mapping را بررسی کنید: بررسی حساب‌های کاربری امری مهم است. بنابراین همه‌ی کاربران می‌توانند بطور موفقیت‌آمیزی در طول روند ارتقا کپی شوند.

 

مشاوره و خرید نرم افزار Microsoft Dynamics CRM
با نرم افزار Microsoft Dynamics CRM کمتر کار کنید، بیشتر درآمد کسب کنید. با استفاده از این نرم افزار فروش‌تان را افزایش دهید و کسب و کارتان را بهتر مدیریت و کنترل کنید. جهت مشاوره و خرید، می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید:
خرید نرم افزار crm


نویسنده :

۲ دیدگاه

  • نگار گفت:

    برای اینکه فایلی با حجم بالا را در سی ار ام ذخیره کنیم چه پیشنهادی می دهید؟

  • ارسال دیدگاه    استفاده از مطالب سایت فالنیک (ایران اچ پی) فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به فالنیک (ایران اچ پی) است.
    .swin-sc-title.style-2 .title span:after