به "وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)" خوش آمدید    |   وبسایت فالنیک (ایران اچ پی)
تماس با فالنیک : 8363-021
آموزش CRM

9 نکته برای ارتقا آسان به Microsoft Dynamics CRM 2016

ارتقا آسان Microsoft Dynamics CRM 2016

CRM سیستمی است که قابلیت ارتقاء و بهبود ارتباط با مشتریان موجود، یافتن مشتریان بالقوه و وارد کردن مشتریان قبلی به چرخه فروش را دارد. سیستم CRM می‌تواند با استفاده از نرم‌افزاری پیاده‌سازی شود که به جمع‌آوری، سازماندهی و مدیریت اطلاعات مشتری کمک می‌کند. در این مقاله قصد داریم 9 نکته برای ارتقا آسان به Microsoft Dynamics CRM 2016 را به شما توضیح دهیم. با ما همراه باشید.

شرکت فالنیک تیمی از متخصصان CRM دارد که آماده ارائه راهنمایی و مشاوره برای خرید crm مایکروسافت به شرکت‌ها و سازمان‌ها هستند. برای ارتباط با تیم ما می‌توانید با شماره 54591983 تماس بگیرید.

ارتقا آسان Microsoft Dynamics CRM 2016

تغییرات جاوا اسکریپت را بررسی کنید: Microsoft Dynamics CRM 2016 شامل توابع جاوا اسکریپت جدیدی است. شاید نیاز داشته باشید تا کدها را به روزرسانی کنید.

وضعیت پلاگین‌ها و گردش کارها تست شود: Microsoft Dynamics CRM 2016 روش‌های جدیدی از قبیل پلاگین‌های ناهمگام را ارائه می‌دهد. بنابراین آنها را بررسی کنید.

تغییرات در HTML Webresources را بررسی کنید: واسط کاربری در Dynamics CRM 2016 تغییر کرده است. بنابراین اگر HTML Webresources نیاز به تغییر دارد را نیز به تست‌هایی که باید انجام دهید، اضافه کنید.

سفارشی‌سازی دیتابیس و یکپارچه‌سازی برنامه‌ها را تایید کنید: تغییراتی در دیتابیس Microsoft Dynamics CRM 2016 ایجاد شده است. مطمئن شوید که روندهای ذخیره‌سازی و یا فعالیت‌هایی که در حال اجرا هستند، تجزیه تحلیل و تایید شده باشند تا با ساختار دیتابیس جدید کار کنند. همین روند برای یکپارچه‌سازی با دیگر برنامه‌ها مانند ERP نیز انجام شود.

پیشنهاد مطالعه

کاربران را آموزش دهید: طرح ارتقای سیستم شما باید شامل جلسات آموزشی شود تا به کابران کمک شود هر چه سریعتر با واسط جدید ارتباط برقرار کنند.

جریان‌های کاری (work flow) را چک کنید: GUIDs در جریان‌های کاری با فیلدهای از نوع look up شاید تغییر کرده باشند، بنابراین آنها را بررسی کنید.

قابلیت Auto-save: این قابلیت در CRM 2016 بعد از ارتقا، به طور خودکار فعال است که این خود ویژگی جدیدی است.

بررسی اسکریپت ها با DOM Manipulation: به دلیل معرفی فرم‌ها Turbo ، اسکریپت‌ها با DOM Manipulation باید بعنوان قسمتی از ارتقای سیستم شما تطبیق داده شوند.

حساب‌های کاربری را برای جلوگیری از مشکلات Mapping را بررسی کنید: بررسی حساب‌های کاربری امری مهم است. بنابراین همه‌ی کاربران می‌توانند بطور موفقیت‌آمیزی در طول روند ارتقا کپی شوند.

نرم افزار crm مایکروسافت
نرم افزار crm به شما در افزایش فروش، مدیریت کردن اطلاعات کسب و کار، تحلیل اطلاعات و گزارشگیری کمک می‌کند. برای دریافت خدمات مشاوره یا خرید crm می‌توانید با کارشناسان نرم افزار crm مایکروسافت در ارتباط باشید.
نرم افزار crmتماس تلفنی
5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

‫2 دیدگاه ها

  1. برای اینکه فایلی با حجم بالا را در سی ار ام ذخیره کنیم چه پیشنهادی می دهید؟

دکمه بازگشت به بالا