شارژ کارتریج با بهترین قیمت و کیفیت

برای شارژ کارتریج انواع پرینتر یا تعمیر آنها، از طریق دکمه زیر درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناس‌های ما در سریع ترین زمان هماهنگی لازم را با شما انجام دهند.

شارژ کارتریج در فالنیک به صورت استاندارد و توسط کارشناسهای مجرب انجام شده و این مسئله از ایجاد صدمه به پرینتر شما جلوگیری می کند.

درخواست شارژ کارتریج
برای دریافت خدمات شارژ کارتریج با ما تماس بگیرید:

شارژ کارتریج چیست؟

خوراک اصلی هر پرینتر، جدا از نوع لیزری یا جوهرافشان آن، تونر یا جوهر آن است. بدون داشتن تونر در پرینترهای لیزری و جوهر در پرینترهای جوهر افشان، امکان چاپ محتوای خود را نخواهید داشت. کارتریج در حقیقت نام مخزنی در پرینتر است که جوهر یا تونر را در خود نگهداری می‌کند. بر اساس میزان مصرف شما از دستگاه پرینتر، محتوای جوهر داخل کارتریج تمام می‌شود. خوشبختانه امروزه این مخزن ها قابل شارژ هستند، یعنی نیازی نیست هر بار که جوهر پرینتر تمام شد یک کارتریج نو تهیه کنید. شما می توانید به راحتی با کمک یک متخصص شارژ کارتریج، این مخزن را دوباره پر کنید یا به اصطلاح شارژ کنید.

کارتریج چه پرینترهایی قابل شارژ هستند؟

شارژ کردن کاتریج بیشتر در مورد پرینترهای لیزری انجام می شود. شارژ کارتریج برای پرینترهای جوهری به هیچ عنوان توصیه نمی شود. زیرا شارژ کارتریج جوهری به دستگاه آسیب می‌رساند و به دلیل ریزش بیش از اندازه جوهر روی قطعات دستگاه پرینتر باعث از بین رفتن آنها می‌شود. از طرفی برای شارژ کارتریج جوهری باید قسمتی از آن را سوراخ کنید. این خود موجب عملکرد نامطلوب کارتریج خواهد شد. بیشترین کارتریج هایی که در فالنیک شارژ شده اند در لیست زیر می بینید:

 • شارژ کارتریج a79
 • شارژ کارتریج a83
 • شارژ کارتریج a 201
 • شارژ کارتریج 1102
 • شارژ کارتریج 12a
 • شارژ کارتریج 17a
 • شارژ کارتریج 05a
 • شارژ کارتریج کانن 2540
 • شارژ کارتریج 44a
 • شارژ کارتریج a85
 • شارژ کارتریج 045 کانن
 • شارژ کارتریج برادر 7360
 • شارژ کارتریج برادر 2130
 • شارژ کارتریج کانن 6020

شارژ کارتریج در محل

اولویت اول برای انجام شارژ کارتریج، انجام آن در محل تعمیرگاه تخصصی کارتریج فالنیک است. چرا که در تعمیرگاه تمام ابزارهای مورد نیاز و همچنین ابزارهای کمکی در کنار سرویسکار کارتریج هستند، اما در محل شما ابزارهای محدودی را می توانند همراه داشته باشند.

یکی از این ابزارها دستگاه مکنده است که تونر اضافه و مانده داخل کارتریج را بیرون می‌کشد و در نتیجه کارتریج کاملا خالی خواهد شد. در زمان انجام شارژ کارتریج در محل با توجه به نبود دستگاه مکنده، سرویسکار مجبور است با وارد کردن ضربه کارتریج را تخلیه کند.

همچنین انجام پروسه شارژ کردن کارتریج، به دلیل نیاز به تخلیه کارتریج و تمیزکاری آن ممکن است کثیف کاری به همراه داشته باشد. در نتیجه بهتر است به جای انتخاب شارژ کارتریج در محل از امکان شارژ و تعمیر کارتریج در تعمیرگاه تخصصی فالنیک استفاده کنید.

وسایل لازم برای شارژ کارتریج چیست؟

چه خودتان شارژ کارتریج را انجام دهید چه متخصص، برای انجام این پروسه باید به وسایل لازم برای شارژ کارتریج دسترسی داشته باشید. پیچ گوشتی متناسب با پیچ به کار رفته در کارتریج، دستکش، تونر، چیپست، درام و فرچه برخی از وسایل مورد نیاز برای شارژ کارتریج هستند.

چیپست، باید با هر بار شارژ کارتریج تعویض شود. اگر این پروسه صورت نگیرد، پرینتر با وجود تعویض تونر قادر به شناخت کارتریج نبوده و ارور install toner را نشان خواهد داد. قطعه دیگر درام است، که لزومی به تعویض آن با هربار شارژ کارتریج نیست. در هنگام شارژ کارتریج، باید درام را با دقت بررسی کرد و تنها در صورت مشاهده خط و خش آن را تعویض کرد.

فرچه وسیله‌ای است که از آن، برای تمیز کردن کامل محفظه کارتریج استفاده می‌کنند. در برخی از مراکز تخصصی شارژ کارتریج، وکیوم را جایگزین فرچه کرده‌اند. استفاده از وکیوم کار باعث می شود محفظه کارتریج به صورت کامل خالی شود و جای آن را تونر با کیفیت بگیرد، به همین دلیل است که پیشنهاد می شود به جای انام شارژ کارتریج در محل، این کار را در مرکز شارژ کارتریج فالنیک انجام بدهید. اگر تصمیم گرفته‌اید که خودتان شارژ کارتریج را انجام دهید، ممکن است به تعدادی از وسایل گفته شده دسترسی نداشته و یا برخی از مراحل را از قلم بیاندازید. در این صورت نه تنها در هزینه‌های شارژ صرفه جویی نکرده، بلکه به پرینتر نیز آسیب خواهید زد. پس تنها داشتن وسایل لازم، برای شارژ کارتریج کافی نیست و باید از مهارت و تجربه نیز در این زمینه برخوردار بود.

مشاوره و خرید شارژ کارتریج54591986-021

آموزش شارژ کارتریج؛ شدنی اما پر ریسک

بعضی از کاربران پرینتر لیزری، تمایل دارند خودشان شارژ کارتریج را انجام بدهند. به همین دلیل به دنبال منابع موثق و درست برای آموزش شارژ کارتریج هستند. یکی از این منابع درست ویدیو زیر است که، به آموزش شارژ کارتریج می‌پردازد. در این ویدئو همکاران ما در واحد تخصصی کارتریج و پرینتر فالنیک، مراحل کار را جهت آشنایی شما با کاری که انجام می‌دهند ارائه داده اند. اما دقت کنید، اگر مراحل شارژ کارتریج را به درستی انجام ندهید، امکان نشت تونر در پرینتر، بروز خطا بعد از روشن شدن دستگاه و حتی آسیب‌های سخت افزاری وجود دارد. بنابراین بهتر است برای جلوگیری از آسیب و خسارات احتمالی شارژ کارتریج را به افراد ماهر بسپارید. در این ویدئو آموزش شارژ کارتریج 85a پرینتر hp انجام شده است.

چرا شارژ کارتریج را در فالنیک انجام بدهیم؟

 • کارتریج جایگزین
  در صورتی که شارژ کارتریج شما زمانبر باشد، کارتریج جایگزین به شما می‌دهیم تا وقفه در کارتان ایجاد نشود.
 • گارانتی شارژ کارتریج
  در صورت بروز مشکل پس از شارژ (تا 50 درصد تونر داخل کارتریج)؛ کارتریج را رایگان تعمیر و مجددا شارژ می‌کنیم.
 • کارشناسی کارتریج
  کارتریج شما کارشناسی شده و اگر نیاز به تعمیر داشته باشد یا تعمیر آن به صرفه نباشد به شما اطلاع می‌دهیم.
 • شارژ کارتریج استاندارد
  کارتریج شما توسط کارشناسهای حرفه‌ای با بهترین تونرها و با رعایت استانداردهای فنی و زیست محیطی شارژ می‌شوند.
 • تست شارژ کارتریج
  بیش از 90 درصد کارتریج ها بعد از شارژ، با پرینترهای مخصوص موجود در واحد فنی، کنترل کیفیت می‌شوند.
 • دریافت و تحویل رایگان در محل
  اگر تعداد کارتریجهای شارژی شما بیش از 4 عدد باشد، هزینه دریافت و ارسال کارتریج در محل شما رایگان است.
 • شارژ کارتریج در محل شما
  امکان شارژ برخی از کارتریجها را در محل شما داریم. بهتر است شارژ کارتریج در شرکت فالنیک انجام شود تا خطرات زیست محیطی و آلودگی شما را تهدید نکند.
 • قیمت شارژ کارتریج
  با بهترین قیمت و کیفیت کارتریج شما را شارژ می‌کنیم.

خدمات شارژ کارتریج فالنیک شامل چه برندهایی می شود؟

 • شارژ کارتریج اچ پی
 • شارژ کارتریج کانن
 • شارژ کارتریج سامسونگ
 • شارژ کارتریج پاناسونیک
 • شارژ کارتریج برادر
 • شارژ کارتریج پرینترهای لیزری رنگی
 • شارژ کارتریج پرینترهای لیزری سیاه و سفید
برای شارژ کارتریج یا مشاوره با ما تماس بگیرید:54591986-021

واحد خدمات مواد مصرفی فالنیک

خدمات شارژ کارتریج و تعمیرات کارتریج

در محل شما، کارتریج خالیتان را با پر عوض می‌کنیم

برای شارژ کارتریج بالای 5 عدد، دریافت و ارسال کارتریج ها در هر نقطه از تهران، فوری و رایگان می‌باشد.

شارژ کارتریج شما با گارانتی کیفیت

کارتریج جایگزین در مدت شارژ و تعمیر

در صورتی که کارتریج مدت بیشتری برای تعمیر نیاز داشته باشد، کارتریج جایگزینی به شما می‌دهیم تا در کارتان وقفه نیفتد.

شارژ 30 دقیقه‌ای کارتریج با خدمات VIP

اگر نیاز به شارژ و تحویل فوری کارتریجتان داشته باشید.

واحد خدمات مواد مصرفی فالنیک:شارژ کارتریج و تعمیر کارتریج

هزینه شارژ کارتریج در فالنیک چقدر است؟

قیمت و هزینه انجام شارژ کارتریج در فالنیک به نوع پرینتر شما، برند آن، میزان و نوع استفاده شما از دستگاه بستگی دارد. در زمان شارژ کارتریج قطعاتی مانند چیپست و بلید نیز بررسی خواهند شد. در صورتیکه این قطعات نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشند، با هماهنگی شما قطعات تعمیر یا تعویض خواهند شد

مشاوره خرید شارژ کارتریج

در صورتی که می خواهید با شما تماس بگیریم فرم زیر را پر کنید


یا کد 1112 را به 30008363 پیامک کنید.

سوالات شما در زمینه شارژ کارتریج در محل

کیفیت شارژ کارتریج در تعمیرگاه های مختلف متفاوت است، ممکن است این مشکل به دلیل کیفیت پایین تونر استفاده شده باشد.
حدوداً 10% تعداد پرینت کاهش می یابد و هربار که شارژ می‌شود این تعداد بیشتر می‌شود.
برای چاپ حساس بهتر است کارتریج اورجینال تهیه شود، به طور مثال اگر زمینه کاری نقشه‌کشی باشد کار حساس شده و بهتر است کارتریج نو خریداری شود.
پودر استفاده شده برای شارژ به هیچ عنوان در هیچ مرکزی اورجینال نیست.
تا زمانی که کارتریج صدمه نبیند، "شکستگی" و کیفیت آن خیلی پایین نباشد، می توان آن را شارژ کرد، در برخی موارد علاوه بر شارژ لازم است تا چند قطعه از کارتریج را تعویض کنیم که از نظر هزینه مقرون به صرفه نیست پس پیشنهاد می شود کارتریج طرح با قیمت مناسب تهیه کنید.
بهترین زمان برای استفاده از کارتریج 6 ماه است. پرینترهای پیشرفته امروزی، دارای تکنولوژی‌هایی هستند که در صورت اتمام کارتریج، پیغامی جهت تعویض کارتریج به شما نمایش می‌دهند. اما در صورتی که از پرینترهای قدیمی که نمایشگر ندارند استفاده می‌کنید، باید به کیفیت برگه های چاپ شده دستگاه توجه کنید. اگر مشاهده کردید که برگه‌های چاپ شده کیفیت روز اول را ندارند و کیفیت چاپ یکنواخت نیست، زمان تعویض و یا شارژ کارتریج فرا رسیده است.

مشاوره و دریافت خدمات فالنیک

درخواست شارژ کارتریج