شارژ کارتریج با بهترین قیمت و کیفیت

برای شارژ کارتریج انواع پرینتر یا تعمیر آنها، از طریق دکمه زیر درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناس‌های ما در سریع ترین زمان هماهنگی لازم را با شما انجام دهند.

شارژ کارتریج در فالنیک به صورت استاندارد و توسط کارشناسهای مجرب انجام شده و این مسئله از ایجاد صدمه به پرینتر شما جلوگیری می کند.

درخواست شارژ کارتریج
برای دریافت خدمات شارژ کارتریج با ما تماس بگیرید:

شارژ کارتریج چیست؟

خوراک اصلی هر پرینتر، جدا از نوع لیزری یا جوهرافشان آن، تونر یا جوهر آن است. بدون داشتن تونر در پرینترهای لیزری و جوهر در پرینترهای جوهر افشان، امکان چاپ محتوا وجود ندارد. کارتریج در حقیقت نام مخزنی در پرینتر است که جوهر یا تونر را در خود نگهداری می‌کند. بر اساس میزان مصرف شما از دستگاه پرینتر، محتوای جوهر داخل کارتریج تمام می‌شود. خوشبختانه امروزه برخی از این کارتریج‌ها قابل شارژ هستند، یعنی نیازی نیست هر بار که تمام می‌شود یک کارتریج نو تهیه کنید. شما می‌توانید به راحتی با کمک یک متخصص شارژ کارتریج، این مخزن را دوباره پر یا به اصطلاح شارژ کنید.

شارژ کارتریج چه پرینترهایی قابل انجام است؟

کارتریج از مهم‌ترین قطعات پرینتر است که پس از مدتی پودر یا جوهر داخل آن تمام شده یا مشکلاتی مانند کم رنگ شدن پرینت به وجود می‌آید؛ در اینصورت باید برای شارژ کارتریج پرینتر اقدام کنید تا بتوانید دوباره از دستگاه استفاده کنید. با توجه به نوع پرینتر، کارتریج‌ها به دو دسته لیزری و جوهر افشان تقسیم می‌شوند. شارژ کارتریج‌ پرینترهای جوهر افشان کار استانداردی نیست و ممکن است به دستگاه آسیب بزند؛ در نتیجه در شرکت فالنیک شارژ کارتریج جوهرافشان انجام نمی‌شود. اما اگر پرینتر شما لیزری است می‌توانید با ثبت سفارش یا تماس با کارشناسان ما شارژ کارتریج را در شرکت فالنیک انجام دهید. بیشترین کارتریج هایی که در فالنیک شارژ شده اند در لیست زیر قابل مشاهده هستند:

 • شارژ کارتریج a79
 • شارژ کارتریج a83
 • شارژ کارتریج a 201
 • شارژ کارتریج 1102
 • شارژ کارتریج a12
 • شارژ کارتریج a17
 • شارژ کارتریج a05
 • شارژ کارتریج کانن 2540
 • شارژ کارتریج a44
 • شارژ کارتریج a85
 • شارژ کارتریج 045 کانن
 • شارژ کارتریج برادر 7360
 • شارژ کارتریج برادر 2130
 • شارژ کارتریج کانن 6020

قیمت شارژ کارتریج در فالنیک چقدر است؟

قیمت شارژ کارتریج در فالنیک بسته به مدل پرینتر، رنگ کارتریج، برند دستگاه و نوع استفاده از کارتریج متفاوت است. گاهی کارتریج سالم است و تنها تونر آن به اتمام رسیده و مشتری هزینه شارژ را پرداخت می‌کند. اما اگر قطعات دیگر مانند درام، مگنت، داکتر بلید و ... ایراد داشته باشد باید مشکل آنها برطرف شود تا کارتریج ایرادی پیدا نکند؛ در اینصورت علاوه بر هزینه شارژ کارتریج باید هزینه قطعه نیز پرداخت شود. می‌توانید برای اطلاع از جزئیات قیمت شارژ کارتریج با شماره 02154591986 تماس بگیرید.

شارژ کارتریج پرینتر های چه برندهایی در فالنیک انجام می‌شود؟

شارژ کارتریج پرینتر های لیزری در مدل‌ها و برندهای مختلف در فالنیک انجام می‌شود. اما با توجه به اینکه شارژ پرینترهای جوهر افشان دردسر ساز است و به دستگاه آسیب می‌زند توسط کارشناسان فالنیک انجام نمی‌شود. پیشنهاد می‌کنیم با توجه به اینکه هزینه شارژ کارتریج جوهر افشان از خرید کارتریج جدید کمتر است آن را انتخاب نکنید. زیرا در طولانی مدت قطعات مختلف آسیب می‌بیند و چند برابر قیمت کارتریج باید برای تعمیر پرینتر پرداخت کنید.
برای خرید کارتریج می‌توانید به فروشگاه فالنیک سر بزنید و مدل سازگار با پرینتر خود را خریداری کنید.
در فالنیک شارژ کارتریج‌های برندهای زیر انجام می‌شود.

 • شارژ کارتریج hp
 • شارژ کارتریج سامسونگ
 • شارژ کارتریج کانن
 • شارژ کارتریج پاناسونیک
 • شارژ کارتریج برادر
 • ...
شارژ کارتریج

چرا شارژ کارتریج را در فالنیک انجام بدهیم؟

 • کارتریج جایگزین
  در صورتی که شارژ کارتریج شما زمانبر باشد، کارتریج جایگزین به شما می‌دهیم تا وقفه در کارتان ایجاد نشود.
 • گارانتی شارژ کارتریج
  در صورت بروز مشکل پس از شارژ (تا 50 درصد تونر داخل کارتریج)؛ کارتریج را رایگان تعمیر و مجدد شارژ می‌کنیم.
 • کارشناسی کارتریج
  کارتریج شما را کارشناسی می‌کنیم، اگر نیاز به تعمیر داشته باشد یا شارژ آن به صرفه نباشد به شما اطلاع می‌دهیم تا کارتریج جایگزین تهیه کنید.
 • شارژ کارتریج استاندارد
  کارتریج شما توسط کارشناس‌های حرفه‌ای با بهترین تونرها و رعایت استانداردهای فنی و زیست محیطی، شارژ می‌شود.
 • تست شارژ کارتریج
  بیش از 90 درصد کارتریج‌ها بعد از شارژ، با پرینترهای مخصوص موجود و سازگار در واحد فنی، کنترل کیفیت می‌شوند و تست آن به شما تحویل داده ‌می‌شود.
 • دریافت و تحویل رایگان در محل
  اگر تعداد کارتریج‌های شارژی شما بیش از 5 عدد باشد و در محدوده مورد تایید تهران باشید ، هزینه دریافت و ارسال کارتریج در محل شما رایگان است.
 • قیمت شارژ کارتریج
  در فالنیک شارژ کارتریج‌ها با بهترین مواد و قیمت منصفانه انجام می‌شود.
 • مشاوره با کارشناس فنی
  می‌توانید در خصوص مشکلات و مشاوره شارژ کارتریج خود با شماره 54591986-021 تماس بگیرید.

آیا در فالنیک شارژ کارتریج رنگی هم انجام می‌شود؟

بله، اگر کارتریج شما لیزری است شارژ آن به طور کلی انجام می‌شود و رنگ آن تفاوتی را ایجاد نمی‌کند. تنها فرق آن هزینه شارژ کارتریج است.

آیا قیمت شارژ کارتریج در شهرهای مختلف فرق دارد؟

در فالنیک قیمت شارژ کارتریج در کرج با شارژ کارتریج اصفهان، شارژ کارتریج شیراز، شارژ کارتریج در تبریز و ... تفاوتی ندارد. شما می‌توانید از سراسر ایران کارتریج خود را به شرکت فالنیک ارسال کنید تا کارتریج شما با بهترین مواد شارژ شود. علاوه بر شهرهای بالا شارژ کارتریج پرینتر در مناطق زیر نیز بسیار رایج است: شارژ کارتریج در کرج و تمام مناطق آن از جمله شارژ کارتریج مهرشهر، شارژ کارتریج در فردیس و ...

آیا می‌توانیم شارژ کارتریج پرینتر را خودمان انجام دهیم؟

بعضی از کاربران پرینتر لیزری، تمایل دارند خودشان شارژ کارتریج را انجام بدهند. به همین دلیل به دنبال منبعی درست برای آموزش شارژ کارتریج هستند. ویدئو زیر به همین منظور ایجاد شده است. در این ویدئو همکاران ما در واحد تخصصی کارتریج و پرینتر فالنیک، مراحل کار شارژ کارتریج 85a پرینتر hp را جهت آشنایی شما با کاری که انجام می‌دهند، ارائه داده‌اند. اما دقت کنید، اگر شارژ کارتریج را به درستی انجام ندهید، امکان نشت تونر در پرینتر، بروز خطا بعد از روشن شدن و حتی آسیب‌های سخت افزاری به دستگاه وجود دارد. بنابراین بهتر است برای جلوگیری از آسیب و خسارات احتمالی شارژ کارتریج را به افراد ماهر بسپارید.

چه وسایلی برای شارژ کارتریج لازم است؟

چه خودتان شارژ کارتریج را انجام دهید چه متخصص، برای انجام این پروسه باید به وسایل لازم برای شارژ کارتریج دسترسی داشته باشید. که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: پیچ گوشتی متناسب با پیچ به کار رفته در کارتریج

 • دستکش
 • تونر
 • چیپست
 • درام
 • فرچه
شارژ کارتریج

اگر تصمیم گرفته‌اید که خودتان شارژ کارتریج را انجام دهید، ممکن است به تعدادی از وسایل گفته شده دسترسی نداشته یا برخی از مراحل را از قلم بیاندازید. در این صورت نه تنها در هزینه‌های شارژ صرفه جویی نکرده، بلکه به پرینتر نیز آسیب خواهید زد. پس تنها داشتن وسایل لازم، برای شارژ کارتریج کافی نیست و باید از مهارت و تجربه نیز در این زمینه برخوردار بود.
به طور کلی چیپست، باید با هر بار شارژ کارتریج تعویض شود. اگر این پروسه صورت نگیرد، پرینتر با وجود تعویض تونر قادر به شناخت کارتریج نبوده و ارور install toner را نشان خواهد داد. قطعه دیگر درام است، که لزومی به تعویض آن با هربار شارژ کارتریج نیست. در هنگام شارژ کارتریج، باید درام را با دقت بررسی کرد و تنها در صورت مشاهده خط و خش آن را تعویض کرد.

مشاوره خرید شارژ کارتریج

در صورتی که می خواهید با شما تماس بگیریم فرم زیر را پر کنید


یا کد 1112 را به 30008363 پیامک کنید.

شارژ کارتریج

سوالات شما در زمینه شارژ کارتریج

کیفیت شارژ کارتریج در تعمیرگاه های مختلف متفاوت است، ممکن است این مشکل به دلیل کیفیت پایین تونر استفاده شده باشد.
حدوداً 10% تعداد پرینت کاهش می یابد و هربار که شارژ می‌شود این تعداد بیشتر می‌شود.
برای چاپ حساس بهتر است کارتریج اورجینال تهیه شود، به طور مثال اگر زمینه کاری نقشه‌کشی باشد کار حساس شده و بهتر است کارتریج نو خریداری شود.
پودر استفاده شده برای شارژ به هیچ عنوان در هیچ مرکزی اورجینال نیست.
تا زمانی که کارتریج صدمه نبیند، "شکستگی" و کیفیت آن خیلی پایین نباشد، می توان آن را شارژ کرد، در برخی موارد علاوه بر شارژ لازم است تا چند قطعه از کارتریج را تعویض کنیم که از نظر هزینه مقرون به صرفه نیست پس پیشنهاد می شود کارتریج طرح با قیمت مناسب تهیه کنید.
بهترین زمان برای استفاده از کارتریج 6 ماه است. پرینترهای پیشرفته امروزی، دارای تکنولوژی‌هایی هستند که در صورت اتمام کارتریج، پیغامی جهت تعویض کارتریج به شما نمایش می‌دهند. اما در صورتی که از پرینترهای قدیمی که نمایشگر ندارند استفاده می‌کنید، باید به کیفیت برگه های چاپ شده دستگاه توجه کنید. اگر مشاهده کردید که برگه‌های چاپ شده کیفیت روز اول را ندارند و کیفیت چاپ یکنواخت نیست، زمان تعویض و یا شارژ کارتریج فرا رسیده است.
زیرا برای شارژ کارتریج جوهر افشان سوراخ‌های روی مخزن ایجاد می‌شود که موجب نشت جوهر داخل دستگاه شده و به قطعات پرینتر آسیب می‌زند.
به احتمال زیاد شارژ کارتریج پرینتر شما با تونر با کیفیت انجام نشده است. در تعمیرگاه‌های مختلف کیفیت تونر استفاده شده متفاوت است و برخی افراد برای کم کردن قیمت شارژ کارتریج ، داخل مخزن را با تونر بی‌کیفیت پر می‌کنند.
پس از هربار شارژ تعداد پرینت حدود 10 درصد نسبت به قبل کمتر می‌شود. در صورتی‌که تعداد کیفیت پرینت برای شما اهمیت دارد، می‌توانید کارتریج جدید خریداری کنید.
بله، در هربار شارژ مقداری کیفیت چاپ کاهش پیدا می‌کند. اگر جزئیات اطلاعات پرینتی شما زیاد است (چاپ عکس، نقشه کشی و ...) بهتر است به جای شارژ، کارتریج جدید و باکیفیت خریداری کنید.
پودر استفاده شده برای شارژ در هیچ مرکزی اورجینال نیست و کیفیت‌های آن متفاوت است. اگر از تونر (پودر) باکیفیت در کارتریج استفاده شود، کیفیت چاپ تغییر چندانی نمی‌کند.
تا زمانی که کارتریج صدمه نبیند، "شکستگی" و کیفیت آن خیلی پایین نباشد، می توان آن را شارژ کرد. در برخی موارد علاوه بر شارژ لازم است چند قطعه از کارتریج را تعویض شود که از نظر هزینه مقرون به صرفه نیست. در اینصورت پیشنهاد می شود با توجه به بودجه و حساسیت کار، کارتریج جدید طرح یا اورجینال خریداری شود.
بهترین زمان برای استفاده از کارتریج 6 ماه است. پرینترهای پیشرفته امروزی، دارای تکنولوژی‌هایی هستند که در صورت اتمام کارتریج، پیغامی جهت تعویض کارتریج به شما نمایش می‌دهند. اما در صورتی‌که از پرینترهای قدیمی که نمایشگر ندارند استفاده می‌کنید، باید به کیفیت برگه های چاپ شده دستگاه توجه کنید. اگر مشاهده کردید که برگه‌های چاپ شده کیفیت روز اول را ندارند و کیفیت چاپ یکنواخت نیست، زمان تعویض یا شارژ کارتریج فرا رسیده است.

مشاوره و دریافت خدمات فالنیک

درخواست شارژ کارتریج