به "وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)" خوش آمدید    |   وبسایت فالنیک (ایران اچ پی)
امروز جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰ - تماس با فالنیک : 8363-021

تعریف دیالوگ و گردش کار فرزند در CRM

دیالوگ نیز یکی دیگر از فرآیندهای موجود در CRM است و کار درخواست و پاسخ را انجام می‌دهد. گردش کارها در پشت صحنه و بدون دخالت کاربران و اغلب با دخالت کاربران کار می‌کند اما دیالوگ‌ها یک فرآیند دو طرفه با کاربر بوده و تمامی دستورات مربوط به درخواست و پاسخ و رفتن به مرحله‌ی بعدی فرآیند را از کاربر گرفته و با توجه به دستوراتی که کاربر و مقادیری که کاربر همان لحظه به سیستم می‌دهد، کار می‌کند. این نوع فرآیند یک نمای ویزارد از فرآیند به کاربر می‌دهد.

تعریف دیالوگ و گردش کار فرزند در CRM

گردش کار فرزند در CRM

گردش کار فرزند در گردش کار پدر ایجاد می‌شود و شما می‌توانید آن را در گردش کارهای مرتبط صدا بزنید. این زمانی موثر است که یک سازمان تعداد زیادی گردش کار در حال اجرا دارد که بعضی از مراحل آنها شبیه هم است.

در اینجا گردش کار فرزند کمک موثری برای جلوگیری از تکرار فرآیندها و ذخیره‌ی زمان کاربران دارد. همچنین زمانی‌که بخواهید ویرایشی انجام دهید، فقط همان گردش کار فرزند را ویرایش می‌کنید و دیگر گردش کارها بطور جداگانه ویرایش نمی‌شود. برای ایجاد یک گردش کار فرزند فقط کافیست مانند شکل زیر تیک فیلد ” به عنوان یک فرایند فرزند ” را بزنید.

تعریف دیالوگ و گردش کار فرزند در CRM

و برای فراخوانی گردش کار فرزند، باید آن را در گردش کار پدر صدا بزنید . مانند شکل زیر:

تعریف دیالوگ و گردش کار فرزند در CRM

نکته: گردش کار از رده‌ی دیالوگ هم می‌تواند بعنوان گردش کار فرزند هم ایجاد شود.

 

مشاوره و خرید نرم افزار Microsoft Dynamics CRM
با نرم افزار Microsoft Dynamics CRM کمتر کار کنید، بیشتر درآمد کسب کنید. با استفاده از این نرم افزار فروش‌تان را افزایش دهید و کسب و کارتان را بهتر مدیریت و کنترل کنید. جهت مشاوره و خرید، می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید:
مشاوره و خرید نرم افزار crm

 

نویسنده :

 • نگار گفت:

  سلام
  چطور میشه یه گردش کار را لغو کرد؟
  ممنون

 • حسین فرامرزی گفت:

  آیا این کار در نسخه ۲۰۱۳ قابل انجام می باشد؟

 • استفاده از مطالب سایت فالنیک (ایران اچ پی) فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به فالنیک (ایران اچ پی) است.
  >
  .swin-sc-title.style-2 .title span:after