به "وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)" خوش آمدید    |   وبسایت فالنیک (ایران اچ پی)
امروز چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ - تماس با فالنیک : 8363-021

فالنیک (ایران اچ پی) تنها گارانتی رسمی سرورهای اچ پی

گارانتی رسمی سرورهای اچ پی

تاکنون با وجود گارانتی‌های بی اصالت و نامعتبر در بازار IT مشتریان و مخاطبان این بازار متحمل ضررها و خسارات زیادی از سوی این شرکت‌ها می‌شدند. برای رفع این مشکل و حفظ حقوق مصرف کننده سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان با همکاری سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و سازمان استاندارد طرح ساماندهی و احراز صلاحیت شرکت های حوزه IT برای ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر را در دستور کار خود قرار دادند.

در همین راستا طی بازدیدها و بازرسی هایی که از طرف نهادهای مربوطه به عمل آمد به شرکت‌هایی که دارای شرایط و امکانات مطلوب بودند مجوز ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی اعطا گردید و در این میان شرکت فالنیک (ایران اچ پی) به عنوان نماینده رسمی ارائه خدمات و گارانتی در حوزه‌های محصولات اچ پی و تنها گارانتی رسمی سرورهای اچ پی معرفی گردید.

فالنیک (ایران اچ پی) که از شرکت های فعال و پیشتاز در بخش ارائه محصولات و سرورهای اچ پی می باشد با دارا بودن پرسنل متخصص و مجرب موفق به اخذ مجوز ارائه گارانتی در حوزه محصولات اچ پی می باشد. (سرور و تجهیزات شبکه اچ پی، ماشین های اداری و کامپیوترهای شخصی اچ پی). لازم به ذکر است که شرکت فالنیک (ایران اچ پی) تنها گارانتی رسمی سرورهای اچ پی می باشد.

 برای اطمینان از اصالت گارانتی دستگاه خود به صفحه زیر مراجعه فرمایید:

از وضعیت گارانتی کالای خود مطلع شوید


نویسنده :

دیدگاه تان را بنویسید

avatar
  اشتراک  
اطلاع رسانی
استفاده از مطالب سایت فالنیک (ایران اچ پی) فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به فالنیک (ایران اچ پی) است.