به "وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)" خوش آمدید    |   وبسایت فالنیک (ایران اچ پی)
امروز چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - تماس با فالنیک : 8363-021

فالنیک در سومین نمایشگاه گارانتی و خدمات پس از فروش

نمایشگاه گارانتی و خدمات پس از فروش

حضور موفق شرکت فالنیک (ایران اچ پی) در نمایشگاه گارانتی و خدمات پس از فروش در راستای اهتمام این شرکت به توسعه فنی و فیزیکی خدمات پشتیبانی خود و افزایش رضایت مصرف کنندگان صورت گرفت.

این نمایشگاه از تاریخ ۵ تا ۸ خرداد ماه در محل مصلای بزرگ تهران با حضور بزرگترین شرکتهای تولیدی و ارائه دهنده خدمات پس از فروش و گارانتی برگزار گردید. نمایشگاه خدمات پس از فروش با هدف معرفی شرکتهای بزرگ تولیدی و خدماتی و آشنایی بازدید کنندگان با خدمات ارائه شده توسط آنها تشکیل گردیده است.

در همین راستا، فالنیک (ایران اچ پی) به عنوان بزرگترین مرجع تخصصی ارائه دهنده خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات اچ پی در این نمایشگاه حضور یافت و به معرفی محصولات و خدمات خود پرداخت.
همزمان با این رویداد، فالنیک با حضور جمعی از بزرگان صنف آی تی اقدام به افتتاح رسمی مرکز جدید خدمات پس از فروش خود نمود.

نمایشگاه گارانتی و خدمات پس از فروش نمایشگاه گارانتی و خدمات پس از فروش نمایشگاه گارانتی و خدمات پس از فروش نمایشگاه گارانتی و خدمات پس از فروش نمایشگاه گارانتی و خدمات پس از فروش نمایشگاه گارانتی و خدمات پس از فروش نمایشگاه گارانتی و خدمات پس از فروش

نویسنده :

استفاده از مطالب سایت فالنیک (ایران اچ پی) فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به فالنیک (ایران اچ پی) است.
>