به "وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)" خوش آمدید    |   وبسایت فالنیک (ایران اچ پی)
امروز شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - تماس با فالنیک : 8363-021

فالنیک حامی همایش بزرگ مایکروسافت

به تازگی و در تاریخ ۲۴ فروردین ۹۶ همایش بزرگ Visual Studio 2017 & SQL Server 2016 که تنها همایش مورد تایید مایکروسافت در ایران و خاورمیانه است در فرهنگسرای اندیشه واقع در تهران برگزار شد.

این مراسم ۳ سخنران اصلی داشت که هر کدام در رابطه با مباحث جدید IT شروع به صحبت کردند که در ادامه نگاهی کوتاه به موضوعات اصلی این جشنواره از زبان سخنرانان خواهیم داشت:
علیرضا ارومند سخنران بخش Visual Studio 2017 از مباحثی چون روال نصب ویژوال استدیو و تغییرات محیط نرم‌افزاری آن، تست نویسی، C#7 و امکانات ویژه آن و همچنین ابزارهای توسعه وب، صحبت به عمل آورد.


در ادامه این مراسم، حسین خوش رفتار، سخنران بخش موبایل، از تکنولوژی جدیدی به نام زامارین که برنامه‌نویسی به سبک مایکروسافت است، رونمایی کرد و به معرفی ابزارها و امکانات آن پرداخت.
همچنین مسعود طاهری سخنران بخش هوش مصنوعی، به بررسی نقش BI در سازمان‌ها پرداخت و در رابطه با مفهوم BI و ویژگی‌ها و اجزای آن نیز،سخنرانی کرد.

از نکات قابل ذکر، حضور فالنیک (ایران اچ‌ پی) ارائه کننده گارانتی محصولات برند HP در ایران، به عنوان یکی از حامیان این همایش بود.

منبع: nikamooz.com


نویسنده :

استفاده از مطالب سایت فالنیک (ایران اچ پی) فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به فالنیک (ایران اچ پی) است.
>