به "وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)" خوش آمدید    |   وبسایت فالنیک (ایران اچ پی)
امروز سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ - تماس با فالنیک : 8363-021

موسویان؛ هدف ما از شرکت در الکامپ ۲۰۱۵ معرفی خدماتمان بود

الکامپ 2015

گزارشگر TechTalks (تک تالک)، ۲۶ آذر در محل نمایشگاه بین المللی از جناب آقای مهندس موسویان؛ مدیر فروش فالنیک در محل غرفه شرکت گزارشی تهیه کرد.

موسویان در این گزارش بیان کرد: هدف ما از شرکت در الکامپ ۹۴ معرفی خدمات و تعمیرات نوین شرکت می باشد که در بخش خدمات فالنیک ارائه می شود وی همچنین بیان کرد بازدیدهای به عمل آمده در نمایشگاه الکامپ امسال بی سابقه بوده و این نشان از ارائه خدمات و محصولات نوین شرکت و کیفت برتر الکامپ بیست و یکم نسبت به سال های گذشته دارد.

موسویان در سخنان خود به استقبال بالای مراجعین از طرح‌های خدماتی فالنیک (ایران اچ پی) اشاره کرد، خدماتی مانند طرح بازیافت کارتریج، خدمات سرور و شبکه فالنیک، خدمات ماشین های اداری فالنیک و خدمات لپ تاپ، کامپیوتر و بورد فالنیک.

مدیر فروش فالنیک در جواب به سوال گزارشگر TechTalks در خصوص استراتژی شرکت فالنیک درمورد وضعیت محصولات وارداتی در دوران پسا تحریم بیان کرد که این شرکت سبدهای محصولی جدیدی را برای دوران پساتحریم در نظر گرفته و به کار خود در تامین و فروش قطعات و کالاهای اچ پی در کنار خدمات ارزنده برای تمام برندها ادامه خواهد داد.

منبع: فالنیک (ایران اچ پی)


نویسنده :

دیدگاه تان را بنویسید

avatar
  اشتراک  
اطلاع رسانی
استفاده از مطالب سایت فالنیک (ایران اچ پی) فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به فالنیک (ایران اچ پی) است.