به "وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)" خوش آمدید    |   وبسایت فالنیک (ایران اچ پی)
امروز پنج شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - تماس با فالنیک : 8363-021

برگزاری بزرگترین کنفرانس جهانی IT از امروز در لاس‌وگاس

برگزاری بزرگترین کنفرانس جهانی IT

شاید بتوان گفت که مهمترین کنفرانس و نمایشگاه جهانی در زمینه فناوری اطلاعات مدرن و متخصصین شبکه، نمایشگاه Interop ITX است. نمایشگاه سالیانه Interop ITX 2017 توسط UBM برگزار می‌شود که از امروز به مدت ۵ روز در لاس‌وگاس امریکا شروع به کار می‌کند.

تمرکز امسال این نمایشگاه، بر تکنولوژی‌های پیشرفته است که می‌توانید آینده تکنولوژی را در آن ببینید و قدرتمندترین راهکارها و نوآوری‌ها در صنعت IT را در آن بیابید.
نمایشگاه Interop ITX 2017 در حالی برگزار می‌شود که ۱۰۰ شرکت برگزارکننده، با ۲۳۰ سخنران و ۳۰۰۰ متخصص تکنولوژی از ۱۱۰ کشور جهان در آن حضور دارند.
در بزرگترین گردهمایی متخصصین IT، Interop ITX، آموزش‌ها و تجربه‌های عملی ارایه می‌شود که بینش جدید و کاربردی برایتان به همراه دارد و می‌توان زمینه تغییر سریع در زیرساخت‌ها برای پشتیبانی از شبکه، سیستم‌ها و اپلیکیشن‌های مدرن را به وجود می‌آورد تا بتوان پاسخگوی نوآوری‌های تجاری مانند سرویس‌های بازاریابی، تجهیزات دیجیتالی و … بود.
UBM در واقع در زمینه تجارت بازاریابی و رسانه در سطح جهانی کار می‌کند که تکنولوژی‌های دنیا را از طریق رویدادهای زنده، خدمات و رسانه‌های آنلاین به هم متصل می‌کند. تکنولوژی‌هایی که UBM را تشکیل می‌دهد، موارد زیر هستند:

  1. Black
  2. HatInterop
  3. Game Developers Conference (GDC)
  4. InformationWeek
  5. HDI

 


نویسنده :

ارسال دیدگاهخرید سرور hp
شارژ کارتریج
نصب و راه اندازی شبکه
خرید استوریج
پادکست
ایبوک فالنیک
تک تاک
نویسنده مهمان فالنیک
پیکربندی آنلاین سرور در فالنیک
استفاده از مطالب سایت فالنیک (ایران اچ پی) فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به فالنیک (ایران اچ پی) است.