به "وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)" خوش آمدید    |   وبسایت فالنیک (ایران اچ پی)
امروز پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ - تماس با فالنیک : 8363-021

برگزاری کنفرانس HPE Discover 2018 در مادرید

کنفرانس HPE Discover 2018
HPE در آذرماه سال جاری (۲۷-۲۹ نوامبر ۲۰۱۸) در مادرید، HPE Discover 2018 را برگزار می‌کند. کنفرانس HPE Discover 2018 در مادرید، با هدف تسریع در تحولات دیجیتالی برگزار می‌شود.

هزاران متخصص در حوزه تکنولوژی از سراسر دنیا در مادرید، برای شرکت در کنفرانس HPE Discover 2018، به مدت سه روز حاضر می‌شوند، تا درباره اهداف، برنامه‌ها و چالش‌هایی که پیش رو دارند، بحث کنند و بتوانند با استفاده از تجربیات و دانش خود، تحولات دیجیتالی کسب‌وکار شما را سرعت بیشتری دهند.

اچ پی در کنفرانس HPE Discover 2018 در مادرید، به جدید‌ترین استراتژی‌ها و نوآوری‌هایی که در موفقیت شما نقش دارند، می‌پردازد. همچنین، راهکار‌های جدیدی ارایه خواهد داد، تا کسب‌و‌کار‌هایی که از این راهکار‌ها استفاده می‌کنند، موفقیت بیشتری به دست آورند.

اچ پی با ارایه کارایی قابل توجهی در محصولات و راهکار‌هایش، استاندارد‌ها را در جهت برتری کسب‌وکار‌ها و رضایت مشتریان افزایش می‌دهد.

منبع: HPE.com

 

مشاوره و خرید سرور در فالنیک
فالنیک با دارا بودن سبد کاملی از سرورهای اچ پی و تنها دارنده گارانتی رسمی و معتبر سرور اچ پی در ایران، آماده خدمت‌رسانی جهت مشاوره، فروش و پشتیبانی به مشتریان است. شما می‌توانید قبل از خرید، از کارشناسان فالنیک، مشاوره بگیرید.
مشاوره و خرید سرور

نویسنده :

استفاده از مطالب سایت فالنیک (ایران اچ پی) فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به فالنیک (ایران اچ پی) است.
>
عضویت در خبرنامه سرور فالنیک (ایران اچ پی)

عضویت در خبرنامه سرور فالنیک (ایران اچ پی)

با عضویت در خبرنامه سرور فالنیک (ایران اچ پی) اولین نفری باشید که مقالات و محتواهای ناب و تخصصی را دریافت می کنید.

تبریک، شما با موفقیت در خبرنامه عضو شدید.