به "وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)" خوش آمدید    |   وبسایت فالنیک (ایران اچ پی)
امروز پنج شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - تماس با فالنیک : 8363-021

برگزاری کنفرانس HPE Discover 2018 در لاس‌وگاس

کنفراس HPE Discover 2018

در Discover 2018 Las Vegas، اچ پی از راهکار‌ها و همکار‌های جدید برای تولید محصولاتی که آینده را با تکنولوژی‌های Edge-Centric ،Cloud-Enabled و Data-Driven رقم می‌زنند، خبر داد. در ادامه با ما همراه باشید تا از اخبار این رویداد بزرگ مطلع شوید.

  • HPE GreenLake Flex Capacity که مخصوص شرکای اچ پی است، برنامه جدید اچ پی برای ارایه آسان‌تر و مفیدتر راهکارهای جدید on-premise به آن‌هاست.
  • مشتریان با محصول جدید HPE GreenLake Hybrid Cloud می‌توانند ‌Cloud‌های خود را به صورت On Premise و Off Premise مدیریت و بهینه‌سازی کنند.
  • اچ پی با The Atlantic همکاری کرده تا trend‌هایی که آینده چهار صنعت کلیدی را می‌سازند، بررسی کند و با دیگر شرکت‌ها و سازمان‌ها همکاری می‌کند تا راه‌های را پیدا کنند که تحولات را سرعت بخشند و چالش‌های بشر را حل کنند.

 

کنفراس HPE Discover 2018 در لاس وگاس

کنفرانس HPE Discover 2018، راهکارهایی معرفی می‌کند که مشتریان از فرصت‌های خود به بهترین نحو استفاده کنند و به تحولات شرکت‌های خود سرعت بخشند.

  • Aruba یک شرکت اچ پی است که راهکار Software defined Branch را ارایه داده که مشتریان با این راهکار می‌توانند شبکه‌های Branch خود را که شامل cloud ،IOT و تجهیزات سیار است، مدرن کنند.
  • HPE EdgeLine Converged Edge System مجهز به خانواده‌ای از راهکار‌ها است که امکان اجرای اپلیکیشن‌های رده انترپرایز را در کنار نرم افزار مدیریتی بگونه‌ای که تغییر نکند در دیتاسنتر و کلود برای مشتریان فراهم می‌کند.
  • HPE از محصول جدید پردازش مبتنی بر حافظه که ویژگی‌های تخصصی برای حل مشکلات Big Data دارد، خبر داد. اچ پی همچنین پلت‌فرم تجاری TravelPort که نوعی پردازش مبتنی برحافظه است را به مشتریان تجاری خود معرفی کرد.
  • اچ پی Memory-Driven Computing Sandbox خود را که محیطی با قابلیت اجرا و توسعه برای توسعه‌دهنده‌ها است عرضه می‌کند که مشتریان بتوانند با پردازش مبتنی بر حافظه از Sandbox استفاده کنند.

شما می‌توانید برای مشاوره و خرید استوریج اچ پی، در لینک زیر با کارشناسان فالنیک در ارتباط باشید:

استوریج های اچ پی با گارانتی معتبر ایران اچ پی
فالنیک با تکیه بر دانش، تخصص و تجربه متخصصین و مشاورین خود، نیازهای مشتریان خصوصی و دولتی خود را بررسی و تحلیل می‌کند و بهترین و مناسب‌ترین استوریج را به شما پیشنهاد می‌دهد.
مشاوره و خرید

منبع: HPE.com


نویسنده :

استفاده از مطالب سایت فالنیک (ایران اچ پی) فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به فالنیک (ایران اچ پی) است.
>