به "وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)" خوش آمدید    |   وبسایت فالنیک (ایران اچ پی)
امروز پنج شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - تماس با فالنیک : 8363-021

فراخوان اچ پی برای Tech Impact 2030

HPE Tech Impact 2030

بحران قحطی جهانی تا سال ۲۰۳۰، به عنوان اولین و مهم‌ترین چالش شناخته شده‌ در جهان است. اچ پی بر این باور است باید با رویکردی تازه از ایده‌های برجسته و مهم و راهکار‌های کاربردی استفاده کرد تا در این زمینه پیشرفت چشمگیری حاصل شود. اچ پی در پی بستری مناسب برای راه اندازی تکنولوژی‌های جدید است تا بتواند سازگار با شرایط جهانی، پیش رود.

اچ پی در این باره چه کرده؟ در قدم اول با دانشکده کشاورزی دانشگاه Purdue که در ارتقا سلامتی غذا و بهینه‌سازی تجهیزات کشاورزی در سراسر جهان، پیشگام است، همکاری می‌کند. آنها فناوری‌های جدید مانند سنسور‌های اینترنت اشیا و تراکتور‌های خودکار را راه اندازی کرده و با این کار، استفاده از Digital Agriculture و Precision Agriculture را امکان‌پذیر کرده‌اند. از طرفی، اچ پی سعی دارد با استفاده از تکنولوژی و اپلیکشن‌های جدید و با کمک مدیران صنایع، تکنولوژی، دانشگاهیان و پژوهشگران، راهکار‌هایی برای قحطی جهانی در ۲۰۳۰ ارایه دهد. اچ پی با World Economic Forum، سازمان‌های عمومی و خصوصی را برای پیوستن به یک همکاری همگانی فرا می‌خواند تا راهکار‌هایی ارایه دهند که مشکلات و چالش‌های اجتماعی در صنایع کلیدی مانند کشاورزی، سرویس‌های مالی، مراکز درمانی، حمل‌ونقل و کارخانه‌ها را حل کنند. علاوه بر این، با ارایه راهکار‌هایی در زمینه تغذیه در تلاش است غذای ناسالم را حذف و تغذیه این جامعه در حال رشد را به سطح سالم و کامل برساند.

اچ پی از سازمان‌هایی که علاقه مند به مشارکت در این زمینه هستند، دعوت به همکاری می‌کند. این سازمان‌ها می‌توانند به آدرس https://news.hpe.com/tech-impact-2030/، مراجه یا از راه ارتباطی TechImpact2030@hpe.com استفاده کنند.


نویسنده :

استفاده از مطالب سایت فالنیک (ایران اچ پی) فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به فالنیک (ایران اچ پی) است.
>