به "وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)" خوش آمدید    |   وبسایت فالنیک (ایران اچ پی)
امروز پنج شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - تماس با فالنیک : 8363-021

آپدیت جدید اینستاگرام با قابلیت استفاده از تصاویر عریض منتشر شد

آپدیت جدید اینستاگرام با قابلیت استفاده از تصاویر عریض

اپلیکیشن اینستاگرام با توجه به محبوبیت بالایی که در بین کاربران دارد، از نظر امکانات نیز دچار محدودیت‌هایی است که به مرور با به روزرسانی‌های جدید در حال برطرف شدن هستند. یکی از این محدودیت‌ها، امکان ارسال عکس‌های مربعی به آلبوم بود که حالا این اپلیکیشن با به روزرسانی جدید خود، امکان آپلود ویدیوها و عکس های پرتره یا عریض را نیز در قالب آلبوم‌ها فراهم کرده و کاربران از این پس دیگر مجبور به کراپ کردن تصاویر خود نیستند.

گفتنیست که این آپدیت باز هم دارای محدودیتی است که کاربران باید از فرمت (مربعی، پرتره یا عریض) یکسانی برای تمام تصاویر استفاده کنند.

آپدیت جدید اینستاگرام با قابلیت استفاده از تصاویر عریض

از دیگر قابلیت‌های جدیدی که به این نسخه از اینستاگرام اضافه شده است قابلیت تغییر تگ‌های هر آلبوم بعد از پست کردن آنهاست. البته لازم به ذکر است که در نسخه iOS اینستاگرام امکان ذخیره‌سازی آلبوم‌ها نیر به صورت پیش‌نویس وجود دارد که طبق گفته مدیران اینستاگرام، در آینده بسیار نزدیک برای نسخه اندروید نیز فراهم خواهد شد.


نویسنده :

استفاده از مطالب سایت فالنیک (ایران اچ پی) فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به فالنیک (ایران اچ پی) است.
>