ما 24 ساله شدیم

رویدادهای فالنیک در سال 98 را ببینید

اوقات خوش آن بود که با دوست به سر رفت

باقـی هــمه بی‌حاصــــلی و بی‌خــــبری بود


نوروزتان مبارک

در سال جدید؛ برایتان شادی، هدفمندی و خودآگاهی بیشتری را آرزومندیم.


شوخی با تیم مالی و فروش فالنیک

امسال تصمیم گرفتیم با همکاران واحدهای مالی و فروش با دوربین مخفی شوخی کنیم و هم ظرفیت آنها را بسنجیم و هم توانایی شان را در کنترل فضا در شرایط سخت.
از شما دعوت می کنیم تا در این قرنطینه خانگی بخاطر ویروس کرونا، با دیدن این دوربین مخفی کمی حال دلتان را خوب کنید.تبریک نوروزی مدیرعامل فالنیک (ایران اچ پی)


بسم الله الرحمن الرحیم

خدا را شکر می‌کنم که به ما توان داد تا در سختیهای اقتصادی و اجتماعی 98، فالنیک را قویتر و بزرگتر کنیم. این رشد به ما یادآور می‌شود که در کار تیمی بهتر شده‌ایم.

بازیکن تیمی ایده‌آل* سه خصلت فروتنی، ولع و هوشمندی را توامان دارد.

ما فالنیکی‌ها امسال توانستیم ولع خود را بیشتر کنیم و در مسیر تبدیل شدن به بازیکن تیمی ایده‌آل پیش برویم. نام سالمان هم همین بود:

«مصرف هوشمندانه، جدیت در یادگیری و چابکی در اجرا» که همگی زیر مجموعه ولع قرار می‌گیرند.

کرونا، کوچک دوست داشتنی
این 98 عجیب، ویروس عجیبتری را در واپسین روزها در دل خود داشت و آن را به 99 هم منتقل کرد.

گرچه این کوچک عجیب، بسیار رعب آور و کشنده است و ممکن است عزیزانم و خودم هم از قربانیان آن باشیم؛

در عین حال دوستش دارم!

چرا که معتقدم ما را به درون خود، به تفکر و خودآگاهی بیشتر، به توجه بیشتر به دوست داشتن عزیزانمان، به در لحظه زندگی کردن، به انجام کارهایی که از آنها لذت می‌بریم، به هدفگذاری منطبق‌تر با خودمان، به مسیر شغلی شفافتر، به از بین بردن باورهای غلط و به نزدیک شدن دلهای انسانهای کل کره زمین؛ تشویق می‌کند.

کرونا در همین مدت کوتاه، ضررهای مالی بزرگی به اقتصاد جهان و ایران زده است و ما به عنوان یک بنگاه اقتصادی، از این ضرر بی نصیب نبوده‌ایم. امیدوارم با بازتعریف نقشها و تغییراتی در فرایندهای داخلی بتوانیم از این ضرر بکاهیم و همچنان به چرخیدن چرخ سنگین و لخت اقتصاد کشورمان کمک کنیم.

از خدای متعال می‌خواهم که باز هم ما را کمک کند تا از این بزنگاه سربلند عبور کنیم و کمترین تلفات مادی و معنوی را داشته باشیم.

سال 99 تمرکز جدی بر حوزه سرور و شبکه خواهیم داشت که علاوه بر تیمهای فروش و خدمات پس از فروش، به پشتیبانی قوی تیم‌های توسعه نرم افزار، بازاریابی، بازرگانی، تامین، مرکز ارتباطات، انبار و لجستیک، منابع انسانی، مالی و پذیرش نیاز دارد.

همگی تلاش می‌کنیم تا در قبال مشتریان، همکاران، خانواده، جامعه، طبیعت، جهان هستی و خودمان متعهد باشیم و مسئولانه رفتار کنیم.

"خلق تجربه‌های لذت بخش برای مشتریان" رسالتمان است و در این راه کوشا هستیم.

سال 99 برای ما فالنیکی‌ها سال هوشمندی، هم آوایی و تلاش جمعی است و همدلانه برای این مهم تلاش خواهیم کرد، اگر خدا بخواهد و کمکمان کند.

در آخر با شعر زیر از حافظ و تبریک نوروز، یادداشتم را به پایان می‌برم.


اوقات خوش آن بود که با دوست به سر رفت
باقی همه بی‌حاصلی و بی‌خبری بود


از حضور شما مشتریان و همکاران عزیز در خانواده بزرگ فالنیک صمیمانه سپاسگزارم و امیدوارم اوقات خوش بیشتری را کنار هم داشته باشیم و رقم بزنیم.

نوروزتان مبارک

در سال جدید؛ برایتان شادی، هدفمندی و خودآگاهی بیشتری را آرزومندم.

حسین بشیرنژاد
مدیرعامل


*بازیکن تیمی ایده‌آل نام کتابی است به نویسندگی پاتریک لنچونی و انتشارات خوب آریاناقلم آن را منتشر کرده است.
 1. جشن تولد 24 سالگی فالنیک (ایران اچ پی)

  برگزاری تولد 24 سالگی فالنیک (ایران اچ پی) و جشن پایان سال 1398

  سالتان خرم، فالتان نیک


 2. تولد 3 سالگی آچارباز

  26 بهمن 95، آغاز به کار آچارباز را به عنوان یکی از کسب و کارهای جدید فالنیک (ایران اچ پی) جشن گرفتیم. باورمان نمی‌شود که اکنون 3 سال از آن روز گذشته و چقدر تجربیات جدید از حل چالش‌های بزرگ و کوچک کسب کرده‌ایم. در این 3 سال در آچارباز دستاوردهای خوبی کسب شد که در این ویدیو می‌بینید:

 3. جشن تولد مدیرعامل محترم فالنیک
  در کنار همکاران پر انرژی فالنیک، دور هم جمع شدیم و سالروز تولد مدیرعامل محترم فالنیک، جناب حسین بشیرنژاد را جشن گرفتیم.
  جشن تولد مدیرعامل محترم فالنیک
 4. آچارباز، برنده مردمی دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران  در جشنواره امسال، که در روزهای 25 و 26 بهمن برگزار شد، با لطف کاربران آچاربازی، وبسایت و اپلیکیشن آچارباز مفتخر به کسب رتبه اول سامانه خدمات شخصی و منزل، از نگاه مردمی شد.

  بیشتر بخوانید
   آچارباز، برنده مردمی دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
 5. جشن شب یلدا
  شب یلدا یا شب چلّه یکی از کهن‌ترین جشن‌های ایرانی است که پر از شور و هیجان برای همه ماست. به همین بهانه، ما فالنیکی‌ها این روز را کنار هم جشن کوچکی گرفتیم تا این رسم نیک را زنده نگه داریم.
  جشن شب یلدا
 6. راه‌اندازی سرویس پیامکی ثبت تیکت در آچارباز  آچارباز با توجه به نیاز بسیاری از همشهریان ما برای ارائه خدمات تخصصی و عمومی، آچارباز جهت سهولت در ثبت درخواست خدمت، روش ارسال پیامک را در اختیار کاربران قرار داد. شما فقط با ارسال پیامکی کد درخواستی خود به شماره ۱۰۰۰۸۳۶۳، به راحتی می‌توانید تیکت خود را ثبت کنید.

  بیشتر بخوانید
  راه‌اندازی سرویس پیامکی ثبت تیکت در آچارباز
 7. حضور آچارباز، در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو تهران
  امسال آچارباز افتخار حضور در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قطعات و مجموعه‌های خودرو را داشت و میزبان علاقه‌مندان این عرصه بود و در مدت برپایی این نمایشگاه تعدادی تعمیرکار سیار آنلاین را به خود جذب کرد.

  حضور آچارباز، در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو تهران
 8. خرید اقساطی لپ تاپ و پرینتر اچ پی با کارت اعتباری بیمه ملت  از این پس دارندگان کارت اعتباری بیمه ملت، قادر هستند از فروشگاه تهران فالنیک (ایران اچ پی) به‌صورت حضوری خرید کنند. محصولاتی که در این فروشگاه به‌صورت اقساطی به‌فروش می‌رسد شامل انواع چاپگر، لپ تاپ، قطعات کامپیوتر و … از برندهای HP، Lenovo، ASUS و Canon است.

  بیشتر بخوانید
  خرید اقساطی لپ تاپ و پرینتر اچ پی با کارت اعتباری بیمه ملت
 9. راه اندازی سرویس تلفنی ثبت تیکت در آچارباز

  به دلیل اینکه ممکن بود، عده‌ای گوشی هوشمند و یا کامپیوتر و لپ تاپ در اختیار نداشته باشند، یا اینکه امکان دسترسی به اینترنت برایشان فراهم نباشد، آچارباز تصمیم گرفت تا امکان ثبت درخواست خدمت را از طریق تلفن برای کابران خود فراهم کند. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن ۵۴۵۹۱۶۱۶-۰۲۱ درخواست اعزام تعمیرکار و یا نظافتچی را ثبت کنید.

  بیشتر بخوانید
  راه اندازی سرویس تلفنی ثبت تیکت در آچارباز
 10. 3 سالگی پرینت فید  پرینت فید بزرگترین فروشگاه اینترنتی کارتریج و مواد مصرفی است که فعالیت خود را از شهریور ماه ۹۵ به طور رسمی آغاز کرد و در سال 98 سه سالگی خود را جشن گرفت. پرینت فید راهی تازه برای انتخاب کارتریج مناسب پرینتر شماست و بهترین کیفیت چاپ با کمترین هزینه را برای شما ممکن می‌کند.

  خرید کارتریج و مواد مصرفی
  3 سالگی پرینت فید
 11. سفر به شاهرود
  مسافرت گروهی فالنیکی‌ها به شهر زیبای شاهرود، همراه با کلی خاطره و هیجان و گشت و گذار به آرامگاه بایزید بسطامی، آبشار موجن، آرامگاه شیخ خرقانی و ....

  سفر به شاهرود
 12. حضور آچارباز در الکامپ ۹۸  آچارباز با پشتوانه بیش از ۲۰سال خدمت در عرصه گارانتی و تعمیر تجهیزات الکترونیک از شرکت فالنیک، یکی از شرکت‌کنندگان در بخش الکام استارز بیست و پنجمین دوره از نمایشگاه بین المللی الکامپ بود که با استقبال بسیار زیاد مخاطبان مواجه شد.

  حضور آچارباز در الکامپ ۹۸
 13. راه اندازی پنل کاربری فالنیک


  با راه‌اندازی پنل کاربری، شما کاربران فالنیکی قادر هستید با مراجعه به آدرس falnic.com/my سفارشات خود را در فروشگاه فالنیک ثبت و تمامی اقدامات خود را پیگیری کنید. از دیگر ویژگی‌های پنل کاربری فالنیک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: پیکربندی آنلاین سرور و استوریج، نشانه‌دار کردن لیست علاقه‌مندی‌ها، درخواست پشتیبانی و پیگیری وضعیت گارانتی و دستگاه تعمیری

  ورود به پنل کاربری
  راه اندازی پنل کاربری فالنیک
 14. راه‌اندازی وب اپلیکیشن آچارباز  آچارباز در راستای صحولت کار و مشتری‌مداری خود، برای کاربرانی که از گوشی‌های اپل و همچنین آن دسته از دوستانی که از گوشی‌های اندروید استفاده می‌کنند و قادر به نصب اپلیکیشن روی گوشی خود نیستند، وب اپلیکیشن آچارباز را راه‌اندازی کرد و کاربران قادرند از طریق این سامانه، از خدمات آچارباز استفاده کنند.

  ورود به وب اپلیکیشن
  راه‌اندازی وب اپلیکیشن آچارباز
 15. راه اندازی سیستم کسب درآمد در آچارباز


  سیستم همکاری در فروش آچارباز اقدامی برای شما است تا بتوانید از این سامانه درآمد کسب کنید. برای این کار فقط کافی است آچارباز را معرفی کرده و کمیسیون دریافت کنید. این امکان برای تمامی کسانی که در پی شغل مناسب هستند، پیشنهاد می‎شود.

  بیشتر بخوانید
  راه اندازی سیستم کسب درآمد در آچارباز
 16. گارانتی طلایی فالنیک (ایران اچ پی) برای سرورهای آسیب دیده در سیل
  روزهای پایانی سال ۹۷ شاهد بروز سیل در برخی مناطق کشور بودیم که خسارات جبران‌ناپذیری با خود همراه داشت. فالنیک نیز با ارائه خدمات سرور، سهم خود را برای کمک به سیل زدگان ادا کرد و سرورهای آسیب دیده این شهرها که از فالنیک خریداری شده بود را گارانتی کرد.
  گارانتی طلایی فالنیک (ایران اچ پی) برای سرورهای آسیب دیده در سیل
 17. حضور آچارباز در نمایشگاه کار ایران جابکس  آچارباز که یکی از شرکت‌های زیر مجموعه شرکت فالنیک است و در زمینه ارائه خدمات در منزل فعالیت می‌کند، در دومین نمایشگاه بین‌المللی کار ایران جابکس حضور داشت. این نمایشگاه با هدف ایجاد ارتباط مستقیم بین کارفرما و کارجویان برگزار می‌شود و کارجویان به صورت مستقیم با مدیران ارشد سازمان‌ها و شرکت‌ها ملاقات کرده و به صورت رایگان رزومه‌های خود را برای این شرکت‌ها ارسال می‌کنند.
  حضور آچارباز در نمایشگاه کار ایران جابکس

برای دیدن فرصت های شغلی فالنیک، به لینک زیر مراجعه کنید


فرصت های شغلی فالنیک