ایران اچ پی اصلی را بشناسید

خیلی‌ها دوست دارند ایران اچ‌پی باشند!

ایران اچ‌پی اصل را بشناسید

دریافت تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان
در این مورد بیشتر بخوانید

ما بزرگتر شدیم

مرکز خدمات وسیع و مجهز

مرکز خدمات مجهز

تجهیزات

مرکز خدمات مجهز
خدمات و تعمیرات سرور

سرور

خدمات و تعمیرات سرور
خدمات و تعمیرات لپ‌تاپ و بورد

لپ‌تاپ

خدمات و تعمیرات لپ‌تاپ و بورد
پذیرش کلیه خدمات و تعمیرات

پذیرش

پذیرش کلیه خدمات و تعمیرات

وب‌سایت فالنیک (ایران اچ‌پی) در گذر زمان

11 سال قدمت

از سال 1385 تا امروز
برای دیدن تاریخچه کامل فالنیک (ایران اچ پی)به این صفحه بروید


از ایران اچ‌پی اصلی تا ایران اچ‌پی تقلبی

سنت مورد تقلید واقع شدن، دزدی ایده‌ها و تعرض به حقوق پیشتازان بازار در کشورهای توسعه‌یافته با وضع قوانین سخت‌گیرانه و مجازات های بسیار سنگین، محدود شده است اما در کشور ما با فقدان چنین قوانینی همچنان رواج دارد.

برخی تازه واردها نه تنها به حقوق مالکیت معنوی ایران اچ پی تعرض می‌کنند بلکه پا را فراتر نهاده و خود را شرکت اچ پی یا نماینده آن شرکت می‌نامند.

با تمام این اوصاف، فالنیک (ایران اچ پی)، همواره در مسیر نوآوری حرکت می‌کند و هیچ نگرانی از تقلید نقاط برجسته عملکرد خود ندارد و حتی این دست اقدامات را منبع انرژی در راستای حفظ حرکت رو به رشد خود می‌داند.

اما اشکال از جایی شروع می‌شود که برخی دست به اقداماتی غیراخلاقی و غیرحرفه‌ای می‌زنند...

1- تقلید در ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی:این مورد معمولا برای گمراه کردن مشتریان استفاده می‌شود چرا که شتوانه ریالی و یا مکانی لازم در دسترس این شرکت‌ها نیست و در نتیجه موجب خسارت به مصرف‌کننده می‌شود و بی اعتمادی مشتری به برند اچ پی را در پی دارد.

2- ثبت دامین‌های مشابه:با توجه به این که سایت فالنیک (ایران اچ پی) اولین وبسایت فروشگاه اینترنتی محصولات اچ پی در ایران است، یکی از ساده‌ترین ترفندها، اخذ دامین‌های مشابه به آن است. دامین‌هایی که با تغییراتی در نام iranhp – که مختص شرکت فالنیک است- ایجاد شده‌اند و مشتریان فالنیک (ایران اچ پی) را گمراه می‌کنند. (نظیر دامنه iranhp1.ir، iranhpshopping.ir، iran-hp.ir)

3- کپی‌برداری از محتواهای رسانه‌های فالنیک (ایران اچ پی):کپی‌برداری محتوا به همراه تمامی خصوصیات بصری مرتبط بدون تغییر حتی یک کلمه یا تصویر!

4- معرفی خود با عنوان نماینده رسمی محصولات اچ پی در ایران که می توان نسبت دروغ بزرگ را با توجه به تحریمات بیست سال گذشته آمریکا در قبال ایران به آن داد.

لذا با توجه به اهمیت موارد فوق که منجر به تضییع حقوق مصرف‌کننده و در نهایت کلاهبرداری می‌شود و همچنین به دلیل هزاران ساعت کار شبانه‌روزی در ارتقای حوزه‌های مختلف خدمات شرکت ایران اچ پی و صیانت از مالکیت معنوی این دستاوردها، ما به صورت قانونی و به بهترین نحو این موضوعات را پیگیری می‌کنیم. در این راه ما را با ثبت موارد تخلف در فرم زیر یاری کنید.

با توجه به همه این موارد، فالنیک (ایران اچ پی) عناوینی دارد که با وجود مستند بودن، امکان تقلید ندارند:
اولین ایجاد کننده فروشگاه آنلاین محصولات اچ پی در ایران
اولین ارائه‌کننده سبد کامل محصولات اچ پی در ایران
دارنده اولین سیستم پیکربندی آنلاین سرور
اولین گارانتی رسمی محصولات اچ پی در ایران
اولین دارنده سامانه پاسخگوی 4 رقمی در بین فروشندگان محصولات اچ پی 8363-021

#ایران_اچ_پی_تقلبی

سامانه صیانت از حقوق مشتری

با ثبت مورد تخلف در فرم زیر، ما را در شناسایی این سایت‌ها یاری کنید و گامی در فرهنگ سازی و احترام به قانون کپی‌رایت بردارید.