سرور، استوریج و تجهیزات شبکه

زیرساختی هوشمندتر، کسب و کاری هوشمندتر

با محصولات اچ پی

سرور

سرورهای اچ پی، سرورهایی قدرتمند، سریع و با کارایی بالا هستند که ترکیبی از بهینگی، ارتقاپذیری و اطمینان را مطابق با نیازهای کسب و کار شما فراهم می‌کنند.

همه سرورهای اچ پی

HPE ProLiant Servers

کاهش Downtime، افزایش کارایی و بهره‌وری (با کاهش حجم کاری ادمین و آپدیت‌های کمتر از 10 دقیقه)، مانیتورینگ و بهینگی مصرف انرژی، حذف کارهای دستی و بهبود تجربه مشتری از ویژگی‌های سرورهای پرولیانت اچ پی است.

HPE Apollo

حل مشکلات فضا و انرژی با سرورهای High Densinty، کارایی بسیار بالا؛ تحولی در میزان فضای مورد‌نیاز و سیستم متفاوت کولینگ ( Warm-Water Cooled HPC)

HPE Superdome X

ارایه استانداردهای جدید در زمینه دسترس‌پذیری، ارتقاپذیری و کارایی برای حجم‌های کاری بالا با قابلیت اطمینان 20 برابری و 60 درصد زمان Downtime کمتر نسبت به دیگر پلت‌فرم‌های X86.

پرولیانت اچ پی در انیمیشن و سینما

شرکت‌های بزرگی چون DreamWorks و وتادیجیتال با استفاده از سرورهای پرولیانت اچ پی توانسته روزانه حجم رندر زیادی انجام داده و کارهای فوق‌العاده‌ای مثل هابیت و ارباب حلقه‌ها و بسیاری دیگر را روانه پرده‌های سینمای دنیا کند.

مشاهده ویدئوی مرتبط

استوریج

استوریج‌های اچ پی، راهکارهای حفاظتی و امنیتی به همراه سرعت، انعطاف‌پذیری و کارایی را ارایه می‌دهند که از اندازه‌های کوچک شروع می‌شود و به صورتی نامحدود قابل ارتقاست.

همه استوریج‌های اچ پی

HPE 3PAR StoreServ

بهره‌مند از تکنولوژی مدرن Flash-Arrays برای کاهش TCO و سرعت بخشیدن به اپ‌ها و ارایه ITaaS. بسیار مقرون‌به‌صرفه، کارا، ارتقاپذیر با زمان تاخیر کم همراه با resiliency بالا و provisioning ساده

HPE StoreVirtual

ساده‌سازی زیرساخت مجازی و منعطف‌ترین استوریج برای مجازی‌سازی. مطمئن، ارتقاپذیر و مدیریت ساده، همراه با دسترس‌پذیری بالا و استفاده از نرم‌افزار NSA

HPE StoreOnce

کاهش ریسک، ریکاوری سریع و سادگی. راهکارهای حفاظت از داده مقرون‌به‌صرفه. مناسب برای کسب و کارهای کوچک تا دیتاسنترهای بزرگ. مدیریت ساده و قابلیت اجتماع با ISV و HPE 3PAR StoreServ

شبکه

اچ پی مجموعه‌ای کامل از محصولات شبکه‌بندی را به منظور ساده‌سازی زیرساخت ارایه می‌دهد که سرعت را افزایش داده و هزینه‌ها را کم می‌کند.

همه محصولات شبکه‌بندی اچ پی
نرم‌افزار

نرم‌افزار

راهکارهای نرم‌افزاری به ارایه خدمات سرعت می‌دهد. زیرساخت هیبریدی را خودکار و قدرتمند می‌سازد. دربرابر تهدیدات داخلی و خارجی حفاظت به عمل می‌آورد. مدیریت و کنترل را نیز ساده می‌کند.

همه نرم‌افزارهای ما

HPE Fortify

راهکارهای On-Premise و On-demand را ارایه می‌دهد که یکپارچگی را نتیجه می‌دهد. امنیت را در کل سیستم فراهم می‌کند.

HPE OneView

ساده‌سازی مدیریت زیرساخت با رابط کاربری مناسب، حذف پروسه‌های دستی، افزایش سرعت و انعطاف‌پذیری در ارایه خدمات. آینده مدیریت زیرساخت.

HPE Haven

اولین پلت‌فرم جامع، ارتقاپذیر، باز و امن بیگ‌دیتا که سیاست‌های IT را تعیین کرده تا نتایج تجاری مطلوب و مزایای چشم‌گیری حاصل شود.

Integrated Systems

سیستم‌هایی کاملا مجتمع و یکپارچه که محاسبه، استوریج، فابریک و نرم‌افزار را ساده، سریع و کارا ارایه می‌دهد که همگی از پیش، تست شده‌اند.

HPE Synergy

بدون نیاز به کاری از جعبه درآورید و استفاده کنید. زیرساخت جدیدی که اپ‌های مدرن را سرعت می‌دهد و بهینگی را فراهم می‌کند و از تکنولوژی جدید Composable بهره‌مند است.

HPE Hyperconverged Systems

این راهکارها برای VMWare و مایکروسافت ارایه شده که امکان مدیریت VMها را به جای چند روز در چند دقیقه مهیا می‌کند. از پیش پیکربندی شده‌اند و مدیریتی ساده را برای ادمین‌ها ارایه می‌دهند.

HPE ConvergedSystem for Big Data

یکپارچه‌سازی دیتابیس، پردازش داده و استفاده از پلت‌فرم single in-memory که تصمیم‌گیری را سریعتر کرده و امکان کنترل حجم زیادی داده را فراهم کرده و پیش‌بینی‌های بهتر تجاری را ارایه می‌دهد.

درخواست پیش فاکتور سرور

مشاوره و درخواست پیش‌فاکتور براساس نیاز شما

تماس با 54591902-021

آیا قصد خرید این محصول را دارید؟

کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما هستند.

برای دریافت مشاوره کافی است فرم زیر را پر کنید و منتظر تماس همکاران ما باشید.