به "وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)" خوش آمدید    |   وبسایت فالنیک (ایران اچ پی)
امروز شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - تماس با فالنیک : 8363-021

استوریج های توانمند کیونپ برای خانه و انواع کسب و کار

استوریج QNAP
استوریج QNAP، راهکار ذخیره سازی یکپارچه و طبقه‌بندی شده است و ظرفیتی ایده‌آل برای حجم زیاد اطلاعات فراهم می‌کند که قدرت سازمان‌های بزرگ و کارایی SMB‌ها را افزایش می‌دهد. راهکارهای آسان و مناسب QNAP، مدیریت و همگام سازی ساده را در تجهیزات دیجیتالی رده خانگی و انواع کسب‌و‌کارها فراهم می‌کند. QNAP راهکاری مناسب برای ذخیره سازی، بکاپ و Snapshot، مجازی سازی، کار گروهی و چندرسانه‌ای‌‌ها است. این راهکار، ذخیره سازی مبتنی بر استوریج NAS را ارائه داده که مشتریان را به میزبانی و توسعه اینترنت اشیا، هوش مصنوعی و راهکارهای یادگیری ماشین در NAS استوریج کیونپ تشویق می‌کند.

راهکار‌های مجازی سازی برای قدرت بخشیدن به سازمان‌های بزرگ

۱- منابع بهینه‌سازی شده با حداکثر کارایی IT

کیونپ برای رفع نیاز‌هایی نظیر بکاپ گیری اطلاعات، به اشتراک گذاری فایل‌ها بین سیستم‌عامل‌های مختلف و مجازی سازی، راهکار‌هایی قدرتمند، قابل اطمینان و توسعه‌پذیر ارائه کرده است. پشتیبانی از SSD Caching، عملکرد I/O را بهبود داده و پاسخگوی نیاز‌هایی مانند مجازی سازی شده که به IOPS بسیار نیاز دارند.

۲- ذخیره سازی فایل و به اشتراک گذاری

استوریج QNAP Turbo سیستم مناسبی برای ذخیره سازی فایل‌ها و به اشتراک گذاری اطلاعات آن به وسیله پروتکل‌های شبکه است که از  SMB/CIFS ، AFP و NFS پشتیبانی می‌کند. QNAP Turbo اشتراک فایل‌ها بین کامپیوتر‌هایی با سیستم عامل‌های مختلف را بدون نگرانی درباره تفاوت سیستم عامل‌ها، امکان پذیر می‌کند.

۳- مدیریت استوریج

کیونپ انواع RAID‌ها را پشتیبانی می‌کند و فضای مدیریتی انعطاف پذیری برای مدیران کسب‌و‌کارها فراهم می‌کند در نتیجه با ایجاد Pool Storage منسجم، یکپارچه و واحد، مدیریت کارآمد و راحتی را برای مدیران آی تی فراهم می‌کند.

۴- بکاپ گیری و ریکاوری

کیونپ جای خود را به عنوان مرکز بکاپ گیری مناسب و مقرون‌به‌صرفه در کسب‌و‌کار‌ها باز کرده است. این استوریج با ظرفیت ذخیره سازی زیاد و سرعت بالا در انتقال اطلاعات هنگام بکاپ گیری، نقش مهمی در پیشبرد کسب‌و‌کارها ایفا می‌کند. کیونپ علاوه بر این امکان بکاپ گیری اطلاعات از دستگاه‌های ذخیره سازی جانبی را نیز فراهم می‌کند، سرور‌ها را از راه دور کنترل و خدمات بکاپ گیری در فضای ابری را آسان می‌کند.

۵- امنیت

کینوپ با استفاده از تکنولوژی‌های متفاوت، امنیت سیستم، دسترسی به اطلاعات و فایل‌های ذخیره شده را فراهم می‌کند:

  • دسترسی محدود و رمزنگاری شده، ارتباطات سیستمی را محافظت می‌کند.
  • مسدود‌ کردن IP کاربران مشکوک
  • رمزگذاری درایو اکسترنال نیز خطر سرقت اطلاعات را هنگام دزده شدن هارد درایو، کم می‌کند.

ویژگی مهمی که توجه انواع کسب‌‌و‌کار‌ را به استوریج‌ها کیونپ جلب کرده، انعطاف‌پذیری این استوریج است که مشتریان می‌توانند متناسب با نیاز کاربران مختلف، انتخاب مناسبی داشته باشند. این استوریج، قدرت ذخیره سازی منسجم و یکپارچه اطلاعات را دارد و کسب‌و‌کارهای مختلف را در پیشبرد اهداف‌شان کمک می‌کند.

۶- راهکار‌های انعطاف‌پذیر

سازمان‌ها می‌توانند هنگام راه‌اندازی اولیه، فقط ظرفیت مورد نیاز خود را خریداری کنند تا در صورتی که در آینده به ظرفیت بیشتری احتیاج داشتند، سیستم خود را توسعه دهند. کیونپ با ارائه راهکار‌های ارتقای ظرفیت به همراه کارایی مناسب، افزایش ظرفیت استوریج را با توجه به رشد دیتاهای کاری، بسیار آسان کرده است.

۷- ذخیره سازی کارآمد، یکپارچه و مستحکم ایجاد کنید

مدل‌های مجهز به پورت SAS دارای مشخصات سخت‌افزاری پیشگام در این رده هستند و با ساختار ذخیره سازی Tiering (طبقه‌بندی) به شما امکان می‌دهند ذخیره سازی را بهینه کنید. شما می‌توانید در سیستم ذخیره سازی خود برای برنامه‌هایی که ترافیک بالا دارند، از درایوهای SAS HDD/SSD و برای ذخیره‌سازی حجم زیاد اطلاعات و نسخه‌های پشتیبان، از هارد درایوهای SATA استفاده کنید. با انجام تنظیمات متناسب با نوع اطلاعات، بهترین راهکار برای سازمان‌تان را انتخاب کنید و از ذخیره سازی یکپارچه و طبقه‌بندی شده استفاده کنید.

۸- اطمینان از کارکرد بی‌وقفه کسب‌و‌کار

Turbo NAS، مرکز قدرتمند ذخیره سازی شبکه‌ای است که عملکرد فوق‌العاده بالا و مطمئنی دارد و از شبکه‌های ۱۰ GbE و راهکار‌های مجازی سازی Microsoft، Citrix، VMware پشتیبانی می‌کند. قابلیت انعطاف در گسترش ذخیره سازی و قابلیت‌های حفاظت از اطلاعات، از جمله رمزگذاری دسترسی و رمز‌گذاری طبق پارتیشن مانند AE- 256 به شکل کاملا امن، Turbo NAS را به راهکار قابل اطمینانی برای ذخیره سازی اطلاعات و بهینه‌سازی کسب‌وکار، تبدیل کرده است.

استوریج QNAP

راهکار جامع برای افزایش کارایی ‌SMB‌ها

  1. اطلاعات کاری امن و مدیریت حساب ساده

استوریج با انجام تنظیمات امنیتی و راهکار امنیتی RAID، فضای امنی برای ذخیره سازی اطلاعات حساس و مهم کاری شما را فراهم می‌کند. استوریج همه کاره از کنترل دسترسی به پوشه‌ها، پوشه‌های خانگی کاربران، Windows ACL، خدمات دایرکتوری LDAP و Windows AD برای مدیریت حساب متمرکز و همچنین تایید هویت کاربران برای دسترسی به شبکه تحت پشتیبانی استوریج پشتیبانی می‌کند.

  1. همکاری بیشتر، انعطاف‌پذیر و متنوع

موفقیت هر کسب‌و‌کار به اشتراک‌گذاری دایمی اطلاعات و مدیریت موثر دانش در سازمان وابسته است.  Turbo NAS برای اشتراک‌گذاری فایل در پلت‌فرم‌های مختلف با عملکرد بالا طراحی شده و در اشتراک‌گذاری فایل‌ بین کاربران و دستگاه‌های مختلف کارآمد است. پشتیبانی از AFP،SMB/CIFS  و NFS، شما را قادر می‌سازد با استوریج، فایل‌ها را بین کامپیوتر‌های مختلف، با سیستم عامل‌های مختلف، بدون هیچ عیب و نقصی، به اشتراک بگذارید و نگران سازگار بودن سیستم عامل آن‌ها با هم نباشید.

  1. تهیه بکاپ و بازیابی اطلاعات در لحظه

استوریج کیونپ، دارای ظرفیت ذخیره‌سازی بالا و سرعت انتقال فوق‌العاده است که آن را به مرکزی مطمئن برای تهیه بکاپ، تبدیل می‌کند. همچنین برای اطمینان بیشتر از امنیت اطلاعات ذخیره شده روی استوریج، می‌توان به سادگی روی دستگاه‌های ذخیره سازی خارجی، سایر سرور‌ها و سرویس‌های ابری متنوع، نسخه بکاپ تهیه کرد.

استوریج QNAP

استفاده آسان، مدیریت و همگام سازی ساده تجهیزات دیجیتال رده خانگی

  1. با دستگاه‌های موبایل، به فایل‌ها دسترسی داشته باشید و آن‌ها را به اشتراک بگذارید.

پس از انتقال چند ترابایت عکس، موسیقی، ویدئو و متن به ذخیره‌ساز کیونپ، می‌توانید همیشه و همه جا، فایل‌های خود را داشته باشید. با برنامه‌های موبایل Qmusic، Qfile و Qvideo با دستگاه‌های iOS، و اندروید به فایل‌های ذخیره شده روی استوریج دسترسی داشته باشید، آن‌ها را مدیریت کرده و به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید وظایف دانلود خود را با Qget مدیریت کنید.

  1. همگام‌سازی و مدیریت آسان فایل‌ها

امروزه در تمام خانه‌ها، انبوهی از منابع دیجیتال تصویری، صوتی و ویدیویی وجود دارد. استوریج، فضایی مشترک در اختیار همه اعضای خانه قرار می‌دهد تا فایل‌های خود را ذخیره کنند و به آن‌ها امکان می‌دهد تا به آسانی، به فایل‌ها دسترسی داشته باشند و آن‌ها را با کامپیوتر، لپ تاپ و گوشی هوشمند، همگام‌سازی کنند.

  1. بیشترین سرگرمی چند رسانه‌ای در خانه‌های مدرن

 استوریج، برنامه‌های چند‌رسانه‌ای قدرتمندی دارد و می‌توانند در خانه‌های مدرن امروزی به عنوان مرکز چند‌رسانه‌ای عمل کنند. اعضای خانه می‌توانند با قابلیت‌های AirPlay ،DLNA و Chromecast، تصاویر خود را مرور و پخش کنند. همچنین می‌توانند بعد از اتصال استوریج به تلویزیون HD با کابل HDMI، مجموعه ویدئوی خود را پخش کنند یعنی ایجاد سینمای خانگی با استفاده از این ذخیره سازها بسیار آسان است.

استوریج QNAP

 

در ادامه ویدیویی از معرفی استوریج های کیونپ را ببینید:

 

مشاوره و خرید استوریج های اچ پی در فالنیک
فالنیک با تکیه بر دانش، تخصص و تجربه متخصصین و مشاورین خود، نیازهای مشتریان خصوصی و دولتی خود را بررسی و تحلیل می‌کند و بهترین و مناسب‌ترین استوریج را به شما پیشنهاد می‌دهد.
مشاوره و خرید استوریج

 

 


نویسنده :

استفاده از مطالب سایت فالنیک (ایران اچ پی) فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به فالنیک (ایران اچ پی) است.
>
عضویت در خبرنامه سرور فالنیک (ایران اچ پی)

عضویت در خبرنامه سرور فالنیک (ایران اچ پی)

با عضویت در خبرنامه سرور فالنیک (ایران اچ پی) اولین نفری باشید که مقالات و محتواهای ناب و تخصصی را دریافت می کنید.

تبریک، شما با موفقیت در خبرنامه عضو شدید.

.swin-sc-title.style-2 .title span:after