به "وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)" خوش آمدید    |   وبسایت فالنیک (ایران اچ پی)
امروز شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - تماس با فالنیک : 8363-021

بررسی DAS استوریج HPE D6000 Disk Enclosure

استوریج HPE D6000 Disk Enclosure
آیا همراهی با ذخیره داده‌های سازمان نیافته و در حال رشد، برای شما سخت است؟ آیا به دنبال استوریجی با ظرفیت بالا و کم هزینه هستید؟ برای کاهش هزینه‌ها و داشتن ظرفیت بالای ذخیره سازی در سرورهای پرولیانت اچ پی و BladeSystemها، استفاده از انکلوژر HPE D6000 Enclosure راهکار مناسبی است.

لزوم استفاده از راهکارهای ذخیره سازی و استوریج

DAS استوریج HPE D6000 با ویژگی ۶ Gb/s SAS، تکنولوژی DAS را در سرورهای پرولیانت اچ پی و BladeSystemها متحول و گسترش داده چرا که سادگی را با کم‌هزینه بودن ترکیب می‌کند بدون این که کارایی و انعطاف پذیری را قربانی این پیشرفت کند.

با استفاده از کنترلرهای Smart Array P421/P431/P441/P822/P841 و کابل Standard 2M SAS می‌توان انکلوژر HPE D6020 را به صورت مستقیم به سرورهای پرولیانت نسل ۸ وصل کرد. کنترلرهای Smart Array P822/P841 برای محیط‌های Single Domain و Dual Domain کاربرد دارد.

D6000 از Host Bus Adapterهای زیر پشتیبانی می‌کند:

  1. HPE H221 HBA
  2. HPE H222 HBA
  3. HPE H241 HBA

DAS استوریج HPE D6000 در سرورهای BladeSystem، به عنوان بخشی از پیاده‌سازی ۶Gb/s می‌تواند به سادگی در داخل رک قرار گیرد که Density بالا و هزینه کمی دارد و با استفاده از نرم‌افزار مدیریتی به سادگی پیکربندی استوریج را حتی زمانی که روشن است، انجام می‌شود. دستگاه ذخیره سازی D6000 حداکثر ۱۲۶۰ ترابایت ظرفیت را بر روی یک تک انکلوژر BladeSystem پشتیبانی می‌کند.

اتصال End-to-end 6 Gb/s SAS ارایه‌دهنده راهکار ذخیره سازی با کارای بسیار بالاست که با استفاده از D6000، سوییچ‌هایGb/s 6 SAS BL و کنترلرهای زیر فراهم می‌شود:

  • HPE Smart Array P721m
  • HPE Smart Array P731m

 

مشاوره و خرید استوریج های اچ پی در فالنیک
فالنیک با تکیه بر دانش، تخصص و تجربه متخصصین و مشاورین خود، نیازهای مشتریان خصوصی و دولتی خود را بررسی و تحلیل می‌کند و بهترین و مناسب‌ترین استوریج را به شما پیشنهاد می‌دهد.
مشاوره و خرید استوریج

 


نویسنده :

استفاده از مطالب سایت فالنیک (ایران اچ پی) فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به فالنیک (ایران اچ پی) است.
>
عضویت در خبرنامه سرور فالنیک (ایران اچ پی)

عضویت در خبرنامه سرور فالنیک (ایران اچ پی)

با عضویت در خبرنامه سرور فالنیک (ایران اچ پی) اولین نفری باشید که مقالات و محتواهای ناب و تخصصی را دریافت می کنید.

تبریک، شما با موفقیت در خبرنامه عضو شدید.

.swin-sc-title.style-2 .title span:after