به "وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)" خوش آمدید    |   وبسایت فالنیک (ایران اچ پی)
امروز جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - تماس با فالنیک : 8363-021

بررسی تخصصی سرور اچ پی HPE DL325 G10

سرور HPE ProLiant DL325 G10

در این مقاله سرور HPE ProLiant DL325 G10 را معرفی می‌کنم. اچ پی در حال گسترش سبد محصولات AMD خود در سرور‌ مبتنی بر AMD EPYC است که کارایی رده انترپرایز را با TCO کمتری فراهم کند. بهبود‌هایی در سرور تک سوکتی جدید فراهم شده، که بدون اینکه برای یک سرور دو پردازنده‌ای هزینه شود، کارایی پردازنده رده انترپرایز، کارایی حافظه، کارایی I/O و امنیت را بیشتر از گذشته در اختیار شماست. سرور HPE ProLiant DL325 G10 کارایی بیشتری را نسبت به رقیب اصلی دو پردازنده‌ای خود اما با هزینه کمتر دارد و افزایش ۲۵ درصدی را در Price-Performance فراهم می‌کند.

ارایه کارایی دو پردازنده در یک پردازنده

اچ پی سرور HPE ProLiant DL325 G10 را که سروری تک پردازنده و مبتنی بر پردازنده AMD EPYC است، به سبد محصولات خود اضافه کرده است. این سرور، بدون اینکه لازم باشد سرورِ دو پردازنده‌ای تهیه شود، کارایی در رده انترپرایز را فراهم می‌کند. در نتیجه، مقرون‌به‌صرفه‌تر است و باعث صرفه جویی در هزینه لایسنس نرم افزاری می‌شود.

سرور HPE ProLiant DL325 G10

بهبود اقتصادی با اپلیکیشن‌های مجازی شده و SDS) Software Defines Storage)

 امروزه تقاضا‌ها برای داده‌ها و اپلیکیشن‌ها افزایش یافته و از طرفی هم، تاکنون سرور‌های تک پردازنده با پردازنده‌های Low Performance با محدودیت در حافظه و I/O ارایه شده‌اند. در نتیجه، سازمان‌ها مجبور می‌شدند سرور دو پردازنده‌ای بخرند تا به کارایی مورد نیاز خود دست یابند. اما با معرفی سرور HPE ProLiant DL325 G10 که معماری ADM EPYC در آن به کار رفته، مشتریان می‌توانند از مزایای زیر استفاده کنند:

  • امکان دستیابی به پردازنده رده انترپرایز، کارایی حافظه و کارایی I/O و امنیت را بدون هزینه کردن برای سرور دو پردازنده‌ای فراهم می‌کند.
  • از آنجایی که هزینه‌های لایسنس نرم‌افزار به ازای هر پردازنده است، هزاران دلار در هزینه‌های لایسنس نرم‌افزاری صرفه‌جویی می‌شود.
  • سرور تک یونیته HPE ProLiant DL325 G10، دارای ویژگی Density است که از حداکثر ۳۲ هسته پردازنده، ۲ ترابایت حافظه و حداکثر ۴۰ ترابایت ذخیره‌سازی NVMe پشتیبانی می‌کند و برای مجازی سازی و حجم‌های کاری SDS) software-defined storage) بهینه شده‌ است.
  •  با ۴۰PCIe Lane که از حداکثر ۱۰ درایو  NVMe  پشتیبانی می‌کنند، برای مجازی سازی در حجم بالا،  میزبانی، اجرای اپلیکیشن‌های SDS مناسب است و TCO را در مقایسه با سیستم‌های دو سوکته کاهش می‌دهند.

سرور HPE ProLiant DL325 G10

 

سرور HPE ProLiant DL325 G10 در زمینه مجازی سازی، به ازای هر ماشین مجازی (VM)، حداکثر ۲۷ درصد هزینه کمتری نسبت به رقبای مهم دو پردازنده‌ای خود دارد. علاوه بر این، مشتریان با HPE OneView، می‌توانند وظایف مدیریت سیستمی مانند پیاده‌سازی ماشین‌های مجازی جدید را سریع‌تر انجام دهند.

اچ پی می‌گوید: مشتریان سعی می‌کنند که با شتاب بیشتر، محصولات و سرویس‌های جدید را دریافت کنند، چون به تکنولوژی‌های نوآورانه نیاز دارند تا به اهداف تجاری خود دست یابند.

اچ پی برای عرضه سرور HPE ProLiant DL325 Gen10 با AMD همکاری کرده و از تمامی مزایای معماری AMD EPYC استفاده می‌کند و با این سرور تک پردازنده که TCO کمتری فراهم می‌کند به کارایی بی‌نظیر در مجازی‌ سازی دست یافته است.

 سرور HPE DL325 G10

توسعه نسل ده اچ پی، امن‌ترین سرورهای استاندارد در سبد محصولات اچ پی

سرور‌های HPE ProLiant DL325 G10، از تکنولوژی HPE Silicon Root of Trust، برخوردار است که یک چیپ امنیتی تعبیه شده است که با Firmware اصلی سرور لینک می‌شود و به AMD secure processor که در AMD EPYC™ SoC موجود است، متصل می‌شود. بدین ترتیب امنیت را با اطمینان از اجرا نشدن کد‌های نامعتبر فریمور، افزایش می‌دهد.

پردازنده امن AMD می‌تواند Firmware اچ پی را قبل از اینکه به سرور اجازه بوت شدن دهد، اعتبار‌سنجی کند و سطح جدیدی از امنیت را، مخصوصا در بخش عمومی، سرویس‌های مالی و مراکز پزشکی که حفاظت از اطلاعات آن حیاتی است، فراهم می‌کند.

سبد بزرگ محصولات :AMD از SMB تا HPC 

پردازنده‌‌های AMD EPYC 7000 دارای پهنای باند بیشتر، I/O بیشتر و Core Density بیشتری هستند و با غلبه بر محدودیت‌های راهکارهای تک پردازنده‌ای، بهره‌وری را افزایش می‌دهند.

AMD با EPYC، مشتریان و شرکای اکوسیستمی را به چالش کشانده تا دیدگاه متفاوتی درباره طراحی سرور و پردازش پیدا کرده و امنیت و کارایی بهتری برای مشتریان حجم‌های کاری متنوع فراهم شود.

سرور HPE ProLiant DL325 G10 با استفاده از پلت‌فرم‌های مبتنی بر AMD فرصت‌های متنوعی برای مشتریان فراهم می‌کند و با صرفه‌جویی اقتصادی بیشتر، کارایی سرور‌های دو پردازنده‌ای را ارایه می‌دهند. اچ پی در حال گسترش سبد محصولات سرور‌های مبتنی بر پردازنده AMD است و در سرور‌های زیر از پردازنده سروری AMD استفاده کرده است:

 

اچ پی با پردازنده‌های AMD EPYC، پلت‌فرم‌های تک سوکته‌ای ساخته که می‌تواند بیش از ۵۰ درصد بازار کنونی سیستم‌های دو سوکته را در دست بگیرد، بدون اینکه مدیریت‌پذیری، serviceability و قابلیت اطمینانی که مشتریان انترپرایزی و کلود احتیاج دارند، تحت تاثیر قرار گیرد. این پلت‌فرم به کاربران نهایی اجازه می‌دهد برای بهبود مجازی سازی، SDS و زیرساخت (HyperConverged (HCI، تحلیل داده‌ها و غیره از منابع، بهینه‌تر استفاده کنند.

 همکاری طولانی مدت اچ پی با AMD، در زمینه پردازنده سروری، از اولین پردازنده سروری AMD تا جدیدترین نسل آن یعنی AMD EPYC و تا به حال ادامه داشته است. همکاری بین HPE و AMD با سرورهای بیشتری که برای آینده طراحی شده‌اند، ادامه خواهد یافت.

HPE ProLiant DL325 G10 تا یک ماه آینده روانه بازار می‌شود. HPE ProLiant DL325 و HPE ProLiant DL385 از تکنولوژی‌های VMware vSAN Ready Nodes پشتیبانی می‌کنند. علاوه بر این، سرور HPE ProLiant DL385 G10، تکنولوژی AMD Radeon Instinct™ MI25 Accelerator را پشتیبانی می‌کند، تا اپلیکیشن‌های parallel HPC که از پردازش‌های همزمان برای اجرای کارآمد، سریع و قابل اطمینان اپلیکیشن‌ها استفاده می‌کنند، با سرعت بیشتری کار کنند.

فایل PDF سرور جدید HPE DL325 G10

 

مشخصت فنی سرور DL325 G10

Chassis: ۱U rack
CPU: ۲GHz 32-core AMD EPYC 7551P
Memory: ۶۴GB 2,666MHz DDR4 RDIMM (max 2TB with LRDIMMs)
Drive bays: ۸ x hot-swap SFF (max 10)
RAID: HPE Smart Array P408i-a SAS3/2GB with FBWC/BBU
Array support: RAID0, 1, 5, 6, 10, 50, 60, 1 ADM, 10 ADM
Expansion: ۲ x PCI-e Gen3 slots
Network: ۴ x Gigabit
Other: FlexibleLOM slot, internal USB 3, microSD card slot
Cooling: ۵ x cold-swap fans (max 7)
Power: ۱ x 800W Platinum hot-plug PSU (max 2)
Management: HPE iLO5 Standard with Gig

 

شما می‌توانید برای خرید انواع سرور اچ پی، با کارشناسان فروش فالنیک (ایران اچ پی) در تماس باشید. اطلاعات بیشتر در لینک زیر:

سرور اچ پی با گارانتی معتبر ایران اچ پی
فالنیک (ایران اچ پی)، دارنده سبد کامل سرور اچ پی و تنها گارانتی رسمی و معتبر سرور اچ پی در ایران. همراه با ثبت پیش فاکتور و پیکربندی آنلاین. جهت کسب اطلاعات بیشتر، کلیک کنید:
مشاوره و خرید

 

منبع: HPE.com


نویسنده :

دیدگاه تان را بنویسید

avatar
  اشتراک  
اطلاع رسانی
استفاده از مطالب سایت فالنیک (ایران اچ پی) فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به فالنیک (ایران اچ پی) است.