به "وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)" خوش آمدید    |   وبسایت فالنیک (ایران اچ پی)
امروز شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - تماس با فالنیک : 8363-021

نرم افزارهای مدیریتی در HPE StoreEver و Tape ها

اگر به دنبال بهبود کارایی در زیرساخت اتوماسیون Tape خود هستید، استفاده از نرم افزار HPE StoreEver Management Software به شما کمک می‌کند. در این مقاله به سه نرم افزار تشکیل دهنده این پکیج نرم افزاری اچ پی می‌پردازیم.

نرم افزار HPE StoreEver Management Software اینترفیسی برای بهبود مدیریت، مانیتورینگ و پیکربندی کل محیط Tape Library فراهم می‌کند. این نرم افزار شامل سه نرم افزار زیر است:

 1. (HPE Command View for Tape Libraries (CVTL

CVTL، پلت‌فرمی متمرکز برای گزارشات TapeAssure Advanced و آنالیز Data Verification فراهم می‌کند. همچنین مانیتورینگ و مدیریت از راه دور، Diagnostics و پیکربندی تمامی Tape Library ها از هر کجای دنیا و با یک داشبورد، امکان‌پذیر است.

به دلیل یکپارچگی کاملی که با TapeAssure Advanced و Data Verification دارد، گزارشاتی در قالب گراف و چارت از تمامی Library ها، داریوها و کارتریج‌ها ارایه می‌دهد.

داشبورد CVTL دارای مدیریت پارتیشن بندی Library است. پارتیشن بندی باعث می‌شود اسلات‌های کارتریج برای هاست، به عنوان یک Library مستقل دیده شود. هر پارتیشن دارای رسانه مستقل است و می‌تواند از نرم افزار جایگزین ISV استفاده کند تا حداکثر انعطاف پذیری و بهره‌وری را داشته باشیم.

محصولاتی که از این نرم افزار پشتیبانی می‌کنند عباتند از: ۱/۸ G2 Autoloader و MSL2024/4048/3040/6480.

 1. HPE StoreEver TapeAssure Advanced

گزارش تحلیل و Predictive از اطلاعات سلامت و کارایی تمامی درایوها و کارتریج‌ها را ارایه می‌دهد تا کاربر بتواند از چگونگی عملکرد محیط Tape خود آگاهی یابد.

TapeAssure Advanced سلامت و کارایی درایوها و کارتریج‌ها و CVTL Dashboard را مانیتور می‌کند تا کاربر بتواند به آسانی نتایج گزارشات TapeAssure را یا به صورت ساده شده یا با جزییات، فراهم می‌کند.

نمودارهای دایره‌ای نشان می‌دهند که چه بخشی از درایو و کارتریج، سالم است و یا نیاز به توجه بیشتر دارند یعنی وضعیت آنها بر اساس کارایی و بهره‌وری به سه شکل Healthy و Warning و Critical دسته‌بندی می‌شود.

وضعیت سلامت و کارایی هر درایو و کارتریج به صورت جداگانه، با شماره سریال نمایش داده می‌شود در نتیجه دقیقا می‌دانید ایراد و مشکل در کجا اتفاق افتاده و یا کارایی کدام قسمت باید بهبود یابد.

محصولاتی که از این نرم افزار پشتیبانی می‌کنند عباتند از: ۱/۸ G2 Autoloader و MSL2024/4048/3040/6480.

 1. HPE StoreEver Data Verification

به صورت Proactive و بدون آن که در کار سیستم خللی وارد شود، کیفیت داده‌های ذخیره شده در کارتریج‌های LTO Tape، را اسکن و اعتبارسنجی می‌کند تا از سلامت داده‌های ذخیره شده و امکان بازیابی موفق داده‌های مهم و حساس کاری (Critical Business Data) از آرشیو، اطمینان حاصل شود. نتیجه این کار کاهش ریسک خطاهای ری‌استور کردن است.

از آنجایی که Data Verification در پس زمینه اجرا می‌شود، در اپلیکیشن‌های هاست، وقفه‌ای ایجاد نمی‌کند و به صورت Proactive به کار اطلاع می‌دهد که آیا نیازی به مهاجرت داده هست یا خیر.

این نرم افزار، هم Tape های رمزگذاری شده و هم Tape های رمزگذاری نشده که در فرمت LTFS نوشته شده‌اند را اسکن می‌کند و این نتایج ذخیره می‌شود تا کاربر بتواند تغییرات داده ذخیره شده در کارتریج را در طول زمان، ببیند.

با دانلود و نصب CVTL 5.5 Trial Data Verification به صورت رایگان، از ۱۰ کارتریج فعال محافظت می‌کند.

محصولاتی که از این نرم افزار پشتیبانی می‌کنند عباتند از: MSL6480 وMSL3040.

ویژگی‌های جدید

 1. نسخه Version 5.5 of Command View for Tape Libraries
 2. نسخه رایگان HPE StoreEver Data Verification در MSL3040 و MSL6480. با دانلودCVTL 5.5 به طور رایگان، ۱۰ تا Tape را پشتیبانی کنید.

استفاده از Predictive Analytics

HPE StoreEver Management Software برای کاربران امکان برنامه‌ریزی برای آینده را به دلیل استفاده از Predictive Analytics فراهم می‌کند.

 TapeAssure Advanced با استفاده از Statistical Analysis در زمینه اطلاعات سلامت، بهره‌وری و کارایی می‌تواند کارایی آینده را برای کل زیرساخت Tape پیش‌بینی کند.

کاربران، مشکلاتی مانند خرابی سخت افزار و Bottleneck های سیستمی را که بر کارایی و بهره‌وری محیط Tape تاثیرگذارند، پیش‌بینی می‌کنند. این کار به شکل چشمگیری می‌تواند Downtime های برنامه‌ریزی نشده را کاهش داده و ریسک از دست دادن داده‌های حساس و حیاتی (Critical) را به حداقل می‌رساند.

مشخصات فنی HPE StoreEver Management Software

Version: 5.5

Supported hardware environment:

 • HPE Command View for Tape Libraries:
  • HPE StoreEver 1/8 G2 Autoloader
  • HPE StoreEver MSL2024 Tape Library
  • HPE StoreEver MSL4048 Tape Library
  • HPE StoreEver MSL3040 Tape Library
  • HPE StoreEver MSL6480 Tape Library
 • HPE StoreEver TapeAssure Advanced:
  • HPE StoreEver 1/8 G2 Autoloader
  • HPE StoreEver MSL2024 Tape Library
  • HPE StoreEver MSL4048 Tape Library
  • HPE StoreEver MSL3040 Tape Library
  • HPE StoreEver MSL6480 Tape Library
 • HPE StoreEver Data Verification Software:
  • HPE StoreEver MSL3040 Tape Library
  • HPE StoreEver MSL6480 Tape Library

 Supported operating systems:

 • Microsoft Windows Server 2008 R2 SP1 (64-bit)
 • Microsoft Windows Server 2012 (64-bit)
 • Microsoft Windows Server 2012 R2 (64-bit)
 • Microsoft Windows Server 2016 (64-bit)

*Command View for Tape Libraries runs as a 32-bit application on the listed Microsoft Windows Operating Systems

 

مشاوره و خرید استوریج های اچ پی در فالنیک
فالنیک با تکیه بر دانش، تخصص و تجربه متخصصین و مشاورین خود، نیازهای مشتریان خصوصی و دولتی خود را بررسی و تحلیل می‌کند و بهترین و مناسب‌ترین استوریج را به شما پیشنهاد می‌دهد.
مشاوره و خرید استوریج

 

 

 


نویسنده :

استفاده از مطالب سایت فالنیک (ایران اچ پی) فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به فالنیک (ایران اچ پی) است.
>
عضویت در خبرنامه سرور فالنیک (ایران اچ پی)

عضویت در خبرنامه سرور فالنیک (ایران اچ پی)

با عضویت در خبرنامه سرور فالنیک (ایران اچ پی) اولین نفری باشید که مقالات و محتواهای ناب و تخصصی را دریافت می کنید.

تبریک، شما با موفقیت در خبرنامه عضو شدید.

.swin-sc-title.style-2 .title span:after