به "وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)" خوش آمدید    |   وبسایت فالنیک (ایران اچ پی)
امروز جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹ - تماس با فالنیک : 8363-021

تکنولوژی LTO-7 Type M media در درایو LTO-8

تکنولوژی LTO-7 Type M media

ویژگی جدیدی که در LTO-8 ارایه شده پشتیبانی از LTO-7 Type M media است. در این مقاله به بررسی این تکنولوژی می‌پردازیم.

ویژگی جدید دیگری که در LTO-8 ارایه شده پشتیبانی از LTO-7 Type M media است. بنابراین درایو LTO-8 این قابلیت را دارد که به صورت Native می‌تواند به جای ۶ ترابایت، ۹ ترابایت بر روی کارتریج LTO-7 بنویسد و در حالت فشرده هم به جای ۱۵ ترابایت می‌تواند ۲۲٫۵ ترابایت را ذخیره کند؛ چرا که فرمت LTO-7 فرمت خاصی شده است.

کارتریج‌های LTO-7 Type M دارای برچسب بارکدی هستند که دو کاراکتر آخر آن “M8” است. دو کاراکتر آخر برچسب بارکد، در کارتریج‌های استاندارد ۶TB LTO-7 مقدار “L7” و در کارتریج ۱۲TB LTO-8 مقدار “L8” است.

نکته مهم این است که تنها کارتریج‌هایی که تا به حال استفاده نشده‌اند را می‌توان به صورتLTO-7 Type M  مقداردهی اولیه کرد و وقتی کارتریجی به صورت Type M مقداردهی شود، دیگر امکان تغییر دادن آن به کارتریج ۶TB LTO-7  نیست.

نکته قابل توجه دیگر این است که کارتریج LTO-7 Type M تنها می‌تواند در درایو LTO-8 خوانده و نوشته شود و درایوهای LTO-7 قادر به خواندن کارتریج‌های LTO-7 Type M نیستند. پس فقط یک درایو نسل ۸ می‌تواند چنین کارتریج نواری را بخواند.

استوریج‌های HPE StoreEver از جمله HPE StoreEver 1/8 G2 Tape Autoloader، از LTO-7 Type M media پشتیبانی می‌کنند.

 

مشاوره و خرید استوریج های اچ پی در فالنیک
فالنیک با تکیه بر دانش، تخصص و تجربه متخصصین و مشاورین خود، نیازهای مشتریان خصوصی و دولتی خود را بررسی و تحلیل می‌کند و بهترین و مناسب‌ترین استوریج را به شما پیشنهاد می‌دهد.
مشاوره و خرید استوریج

 


نویسنده :

استفاده از مطالب سایت فالنیک (ایران اچ پی) فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به فالنیک (ایران اچ پی) است.
>
عضویت در خبرنامه سرور فالنیک (ایران اچ پی)

عضویت در خبرنامه سرور فالنیک (ایران اچ پی)

با عضویت در خبرنامه سرور فالنیک (ایران اچ پی) اولین نفری باشید که مقالات و محتواهای ناب و تخصصی را دریافت می کنید.

تبریک، شما با موفقیت در خبرنامه عضو شدید.

.swin-sc-title.style-2 .title span:after