به "وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)" خوش آمدید    |   وبسایت فالنیک (ایران اچ پی)
امروز پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ - تماس با فالنیک : 8363-021

گواهینامه ISV چیست؟

گواهینامه ISV

گواهینامه Independent Software Vendor) ISV)، گواهینامه‌ای که به جهت هماهنگی سیستم نرم‌افزاری تولید شده یک کمپانی با سخت افزارهای کمپانی دیگری صادر می‌شود، مثل: میزان سازگار بودن ویندوز شرکت مایکروسافت با ورک استیشن‌های سری Z کمپانی اچ پی.

Independent Software Vendor) ISV) شرکتی مستقل است که ساخت، فروش و بازاریابی نرم افزار را برای توده و یا بخش عظیمی از بازار انجام می‌دهد.  تغییرات و انجام وظایف در برنامه‌ای توسط این دسته از برنامه‌ها به صورت کمکی انجام می‌شود. به عنوان مثال کمپانی IBM دارای یک برنامه جامع ISV است.

محصولات اوراکل در محصولات دیگر کمپانی‌ها به عنوان نرم افزار کمکی است، در حقیقت در تعامل بین کمپانی‌های بزرگ و سیاست‌های کلان آن ها در فتح بازار با صرف هزینه‌هایی پائین تر نسبت به تبلیغات در سطح وسیع این هماهنگی ها ایجاد و پیاده می‌شود که در بعضی موارد با موفقیت همراه بوده و این عمل می‌تواند خود یک نسخه نمایشی با ضریب اطمینان بالا از سازگار بودن یک محصول سخت افزاری با یک محصول نرم افزاری باشد.

شرکت‌های اچ پی، مایکروسافت، سیسکو، آی بی ام، گوگل، اپل و اوراکل از رهبران این عرصه هستند که در بسیاری از موارد این شرکت ها به عنوان شرکای تجاری یکدیگر در بازار معرفی شده و در مواردی قادر به ارائه یک پلتفرم مشترک و خاص می شوند و آن را در قالب یک تکنولوژی ارائه و تبدیل به یک فرصت سرمایه گذاری در بازار می کنند.

لازم به ذکر است که شرکت فوجیتسو یک کانال بازاری خود را به این حوزه اختصاص داده است.

منبع: HP


نویسنده :

استفاده از مطالب سایت فالنیک (ایران اچ پی) فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به فالنیک (ایران اچ پی) است.
>
.swin-sc-title.style-2 .title span:after