به "وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)" خوش آمدید    |   وبسایت فالنیک (ایران اچ پی)
امروز شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - تماس با فالنیک : 8363-021

آشنایی با استوریج HPE StoreEasy 1000

استوریج HPE StoreEasy 1000

استوریج‌های HPE StoreEasy 1000، بهینه، کارا، امن و High Available برای شما فراهم هستند. محصولات این خانواده برای کسب‌وکارهای کوچک، شعبات و محیط‌های Workgroup طراحی شده است و نیازهای منحصربفرد شما در ذخیره‌سازی را فراهم می‌کند.

کسب‌وکار شما چه کوچک و متوسط باشد و چه بزرگ و دارای شعبات و دفاتر راه دور، ذخیره سازی باید آخرین دغدغه شما باشد. اگر تعداد کاربرانی که با آنها کار می‌کنید زیاد است، باید درخواست‌های آنها در زمینه ذخیره و دسترسی به Volumeهای فایل را که در حال رشد نیز هستند، را فراهم کنید. این Volumeهای فایل می‌توانند شامل مستندات کاری، تصاویر، فایل‌های صوتی و ویدئوها باشد. شما به فایل استوریجی مناسب نیاز دارید که امن بوده و مدیریت آن نیز آسان باشد.

HPE اینجاست تا به کمک شما آید. ذخیره‌سازهای HPE StoreEasy 1000 با ویژگی‌های بهینگی، کارا، امن و High Available برای شما فراهم است. محصولات این خانواده برای کسب و کارهای کوچک، شعبات و محیط‌های Workgroup طراحی شده است و نیازهای منحصربفرد شما در ذخیره‌سازی را فراهم می‌کند. خانواده HPE StoreEasy 1000 قابلیت مجتمع شدن با محیط‌های جدید و موجود را دارا هستند و تجربه مدیریتی آسان و پایداری را برای مدیران شبکه و متخصصین IT فراهم می‌کند. این استوریج‌ها از روش ذخیره‌سازی NAS استوریج استفاده می‌کنند.

با امنیت تعبیه شده در آن، داده‌های شما محفوظ و در دسترس باقی می‌ماند و در عین حال کاربران شما می‌توانند هر وقت و از هرکجا که بخواهند به آن دسترسی یابند. این ذخیره‌سازها امکان نصب و اجرای Endpoint Protection مانند نصب خودکار آنتی‌ویروس بر روی سیستم را ارایه می‌دهند و در نتیجه هزینه و پیچیدگی اتصال به سرور اکسترنال Endpoint Protection را کاهش می‌دهد.

ردیف مدل سرور  مدل استوریج
۱ HPE ProLiant DL 360 G10 HPE StoreEasy 1460
۲ HPE ProLiant ML 110 G10 HPE StoreEasy 1560
۳ HPE ProLiant DL 380 (LFF) G10 HPE StoreEasy 1660
۴ HPE ProLiant DL 380 (SFF) G10 HPE StoreEasy 1860

 

ردیف  مدل سرور مدل استوریج
۱ HPE ProLiant DL160 G9 HPE StoreEasy 1450
۲ HPE ProLiant ML 110 G9 HPE StoreEasy 1550
۳ HPE ProLiant DL 380 (LFF) G9 HPE StoreEasy 1650
۴  HPE ProLiant Apollo 4200 G9 HPE StoreEasy 1650
۵ HPE ProLiant DL 380 (SFF) G9 HPE StoreEasy 1850

 

با داشتن ویژگی‌هایی مانند مانیتورینگ دایمی سلامت و غیره، می‌توانید برای کاربران، راهکارهای High Available را فراهم کنید که داده‌های آنها آماده و High Available باشد. در کنار همه اینها نیز متخصصین ما حامی شما هستند.

مشاوره و خرید استوریج های اچ پی در فالنیک
فالنیک با تکیه بر دانش، تخصص و تجربه متخصصین و مشاورین خود، نیازهای مشتریان خصوصی و دولتی خود را بررسی و تحلیل می‌کند و بهترین و مناسب‌ترین استوریج را به شما پیشنهاد می‌دهد.
مشاوره و خرید استوریج

 

منبع: Multitech.com

 

 


نویسنده :

استفاده از مطالب سایت فالنیک (ایران اچ پی) فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به فالنیک (ایران اچ پی) است.
>
عضویت در خبرنامه سرور فالنیک (ایران اچ پی)

عضویت در خبرنامه سرور فالنیک (ایران اچ پی)

با عضویت در خبرنامه سرور فالنیک (ایران اچ پی) اولین نفری باشید که مقالات و محتواهای ناب و تخصصی را دریافت می کنید.

تبریک، شما با موفقیت در خبرنامه عضو شدید.

.swin-sc-title.style-2 .title span:after