به "وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)" خوش آمدید    |   وبسایت فالنیک (ایران اچ پی)
امروز شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - تماس با فالنیک : 8363-021

معرفی استوریج HPE Nimble

استوریج HPE Nimble

اچ پی پس از یک سال که کمپانی Nimble Storage را خرید، نسخه جدیدی از استوریج‌های Nimble را به بازار عرضه کرده که مشتریان بتوانند با استفاده از SCM (Storage Class (Memory و NVMe از اپلیکیشن‌های Performance-Intensive پشتیبانی کنند.

استوریج‌های اچ پی نسبت به دیگر تولیدکنندگان All Flash، داده‌های بیشتری را به ازای هر ترابایت (خام) ذخیره می‌کنند که اچ پی آن را تحت عنوان HPE Store More Guarantee ارائه می‌دهد. اچ پی اولین تولیدکننده‌ای است که ظرفیت استوریج مورد نیاز مشتریان را تضمین می‌کند. با توجه به اینکه بهره‌مندی مشتریان از حداکثر ظرفیت استوریج، نیازی ضروری است، اچ پی با تولید نسل جدید پلت‌فرم HPE Nimble Storage، توانسته توجه مخاطبان را جلب کند، زیرا هزینه کل مالکیت (TCO) کاهش یافته و قیمت مناسبی برای خرید دارد. در واقع این پلت‌فرم استوریج جدید با توجه به این که اچ پی ‌‌بهترین کارایی را در آن‌ها تضمین می‌کند، صرفه اقتصادی قابل توجهی را برای مشتریان فراهم می‌کند.

استوریج HPE Nimble

استوریج‌های جدید HPE Nimble بهترین کارایی را نسبت به هر استوریج ‌All Flash دیگری فراهم می‌‌کنند. این پلت‌فرم جدید ذخیره‌سازی، طوری طراحی شده‌ که از SCM و NVMe ‌بتوان استفاده کرد و از سرمایه‌ مشتریان در دراز مدت محافظت شود. SCM در مقایسه با تکنولوژی NAND Flash، ده برابر زمان تاخیر کمتری دارد. این استوریج‌ها صرفه اقتصادی را با بهبود سه برابری در Price-Performance برای مشتریان فراهم می‌کنند. مشتریان می‌توانند بدون نگرانی، این استوریج‌های All Flash Array را با بیشترین کارایی و ظرفیت از اچ پی بخرند. همانطور که گفتیم، از دیگر مزایای استوریج‌های HPE Nimble، پشتیبانی از NVMe و SCM است و از طرفی هم نیازهای آنالیز وبی، BI ،Real-Time Trading و دیگر اپلیکیشن‌هایی که به نتایج لحظه‌ای (Instant Result) نیاز دارند، برطرف می‌کند.

مشتریان با استفاده از نسل جدید استوریج HPE Nimble می‌توانند به ازای هر ترابایت داده‌های بیشتری را ذخیره کنند.

اچ پی، SCM را در معماری HPE 3PAR StoreServ قرار داده و مشتریان استوریج‌های اچ پی، می‌توانند هم از HPE 3PAR StoreServ و هم از HPE Nimble برای دسترسی به معماری‌هایی که برای تکنولوژی‌های آینده لازم است، استفاده کنند.

استوریج‌های جدید Nimble مانند نسل‌های قبلی، دسترس پذیری به مقدار ۹۹٫۹۹۹۹% دارد که همراه با InfoSight predictive analytics ارائه می‌شود.

منبع: HPE.com

 

مشاوره و خرید استوریج های اچ پی در فالنیک
فالنیک با تکیه بر دانش، تخصص و تجربه متخصصین و مشاورین خود، نیازهای مشتریان خصوصی و دولتی خود را بررسی و تحلیل می‌کند و بهترین و مناسب‌ترین استوریج را به شما پیشنهاد می‌دهد.
مشاوره و خرید استوریج

نویسنده :

دیدگاه تان را بنویسید

avatar
  اشتراک  
اطلاع رسانی
استفاده از مطالب سایت فالنیک (ایران اچ پی) فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به فالنیک (ایران اچ پی) است.
عضویت در خبرنامه سرور فالنیک (ایران اچ پی)

عضویت در خبرنامه سرور فالنیک (ایران اچ پی)

با عضویت در خبرنامه سرور فالنیک (ایران اچ پی) اولین نفری باشید که مقالات و محتواهای ناب و تخصصی را دریافت می کنید.

تبریک، شما با موفقیت در خبرنامه عضو شدید.