به "وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)" خوش آمدید    |   وبسایت فالنیک (ایران اچ پی)
امروز شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ - تماس با فالنیک : 8363-021

نرم افزار HPE Library and Tape Tools – L&TT

نرم افزار HPE Library and Tape Tools (L&TT)

ابزار HPE Library and Tape Tools یا L&TT، ابزار رایگان تشخیصی برای تمامی محصولات اچ پی در زمینه Tape است که آپگرید فریمور و تایید عملیات دستگاه‌ها و آنالیز خرابی‌ها را انجام می‌دهد. L&TT، ابزار کارایی در عیب‌یابی و پیکربندی سیستمی است.

L&TT را به صورت رایگان برای محصولات HPE Tape Storage دانلود کنید تا ابزار تشخیصی سریعی را در اختیار داشته باشید. این ابزار برای ادمین‌هایی که تجربه زیادی ندارند و در سطح امین‌های حرفه‌ای نیستند، بسیار مناسب است. همچنین برای مشتریانی که دوست دارند کار نصب، تامین قابلیت اطمینان، انجام Diagnostics، عیب‌یابی سریع‌تر دستگاه‌های Tape را خودشان انجام دهند، نیز ایده‌آل است.

L&TT می‌تواند آپگرید فریمور ها، اصلاح و تایید عملیات دیوایس، آنالیز خرابی (Failure Analytics) و بسیاری کارهای دیگر را انجام دهد. L&TT ابزار کارایی برای عیب‌یابی Bottleneck ها، بررسی پیکربندی سیستمی و تشخیص مشکلات رایج است. این آنالیز خرابی سطح یک، هم برای دیوایس و هم برای سیستم قابل انجام است و تست‌های تشخیصی و آنالیز جامعی را انجام می‌دهد. در نتیجه L&TT باعث کاهش Downtime می‌شود.

ویژگی‌های جدید

 

مشاوره و خرید استوریج های اچ پی در فالنیک
فالنیک با تکیه بر دانش، تخصص و تجربه متخصصین و مشاورین خود، نیازهای مشتریان خصوصی و دولتی خود را بررسی و تحلیل می‌کند و بهترین و مناسب‌ترین استوریج را به شما پیشنهاد می‌دهد.
مشاوره و خرید استوریج

 

 


نویسنده :

استفاده از مطالب سایت فالنیک (ایران اچ پی) فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به فالنیک (ایران اچ پی) است.
>
عضویت در خبرنامه سرور فالنیک (ایران اچ پی)

عضویت در خبرنامه سرور فالنیک (ایران اچ پی)

با عضویت در خبرنامه سرور فالنیک (ایران اچ پی) اولین نفری باشید که مقالات و محتواهای ناب و تخصصی را دریافت می کنید.

تبریک، شما با موفقیت در خبرنامه عضو شدید.

.swin-sc-title.style-2 .title span:after