به "وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)" خوش آمدید    |   وبسایت فالنیک (ایران اچ پی)
امروز یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - تماس با فالنیک : 8363-021

استوریج های اچ پی جزو برترین ها در دنیا

استوریج های اچ پی

هر سیستم پردازشی به منظور ثبت و ذخیره سازی اطلاعات پردازش شده نیاز به تجهیزات ذخیره سازی دارد لذا هنگام انتخاب سرور باید فضای Storage متناسب با آن نیز در نظر گرفته شود. براساس تحقیقات موسسه IDC در فاصله زمانی بین سه ماهه سوم سال ۲۰۱۳ تا پایان سه ماهه سوم سال ۲۰۱۴ کمپانی اچ پی جایگاه دومین برند پرفروش تجهیزات ذخیره سازی (تجهیزات اینترنال و اکسترنال در مجموع) دنیا را به خود اختصاص داده است.

براساس تحقیقات موسسه IDC در فاصله زمانی بین سه ماهه سوم سال ۲۰۱۳ تا پایان سه ماهه سوم سال ۲۰۱۴ کمپانی اچ پی جایگاه دومین برند پرفروش تجهیزات ذخیره سازی (تجهیزات اینترنال و اکسترنال در مجموع) دنیا را به خود اختصاص داده است. طبق آمارهای ارائه شده این سایت:

۱- کمپانی اچ پی با سهم در آمدی ۱۷٫۵% از بازار سیستم های دیسک استوریج (تجهیزات اینترنال و اکسترنال در مجموع) در رتبه دوم پس از EMC به عنوان دومین برند پرفروش استوریج دنیا قرار دارد.
۲- کمپانی اچ پی با سهم در آمدی ۱۰٫۱% از بازار سیستم های دیسک استوریج (تجهیزات اکسترنال یا خارج از سرور) در جایگاه چهارمین برند پرفروش استوریج دنیا قرار دارد.
۳- میزان فروش تجهیزات دیسک استوریج (تجهیزات اکسترنال یا خارج از سرور) اچ پی در سال ۲۰۱۴ در حالی رشد ۰٫۴% را تجربه کرده که تمامی رقبای این شرکت در همین بازه بین ۳% تا ۶% کاهش فروش و درآمد داشته اند.

استوریج های اچ پی

 

سبد کامل استوریج‌های اچ پی در فالنیک


نویسنده :

دیدگاه تان را بنویسید

avatar
  اشتراک  
اطلاع رسانی
استفاده از مطالب سایت فالنیک (ایران اچ پی) فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به فالنیک (ایران اچ پی) است.
عضویت در خبرنامه سرور فالنیک (ایران اچ پی)

عضویت در خبرنامه سرور فالنیک (ایران اچ پی)

با عضویت در خبرنامه سرور فالنیک (ایران اچ پی) اولین نفری باشید که مقالات و محتواهای ناب و تخصصی را دریافت می کنید.

تبریک، شما با موفقیت در خبرنامه عضو شدید.