به "وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)" خوش آمدید    |   وبسایت فالنیک (ایران اچ پی)
امروز جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - تماس با فالنیک : 8363-021

پرینترهای تجاری سری OfficeJet x اچ پی

پرینترهای تجاری OfficeJet x اچ پی

افزایش بهره‌وری کارهای چاپی سازمان‌ها با تکنولوژی PageWide اچ پی

تکنولوژی PageWide شرکت اچ پی باعث قدرت بخشیدن به پرینترهای سری OfficeJet x این شرکت شده است، این تکنولوژی این ویژگی را برای سازمان‌ها امکانپذیر ساخته تا کارهای چاپی خود را سریع‌تر و هوشمندانه‌تر انجام دهند. این پرینترها قادرند تعداد ۷۰ برگ در دقیقه را با نیمی از هزینه پرینترهای لیزری چاپ کنند.

پرینترهای تجاری OfficeJet x اچ پی

عملکرد لیزر با کاهش هزینه ها تا نصف

تکنولوژی PageWide اچ پی با قدرت بخشیدن به سری‌های OfficeJet x کارایی لیزر را تا ۷۰ صفحه در دقیقه افزایش داده و هزینه کارهای چاپی لیزری را به نصف رسانده. راز شکست رکورد سرعت و کیفیت حرفه ای در قیمت پایین استفاده از یک نوار چاپ با عرض های متفاوت است.

قدرت بیشتر، کیفیت بهتر در کنار هزینه پایین

ترکیب انقلابی جوهر، انرژی و تکنولوژی های پرینت، شما را قادر می سازد تا با نیمی از هزینه های پرینترهای لیزری رنگی، اسناد حرفه ای موثر و کیفیت بالا را چاپ کنید.

منبع: HP.com

 

فروش انواع پرینتر و ماشین های اداری در فالنیک
پرینترها یکی از دستگاه های جانبی کامپیوتر هستند که امروزه کاربرد بسیاری در انجام کارهای روزمره دارند. هریک از مردم استفاده های خاصی از پرینترها دارند، با انتخابی هوشمندانه می توانید در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید، پس همین حالا شروع کنید:
مشاوره و خرید پرینتر

 


نویسنده :

استفاده از مطالب سایت فالنیک (ایران اچ پی) فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به فالنیک (ایران اچ پی) است.
>