به "وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)" خوش آمدید    |   وبسایت فالنیک (ایران اچ پی)
امروز جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - تماس با فالنیک : 8363-021

بررسی پرینتر تک رنگ لیزری HP LaserJet P3015d

پرینتر لیزری HP LaserJet P3015d

HP LaserJet P3015d یک پرینتر لیزری تک رنگ با قیمت متوسط است که عملکرد آن در آزمایش‌های انجام شده سریع بوده است. این پرینتر، چاپ متن نوشتاری را با سرعت بالای ۳۶٫۵ صفحه در دقیقه انجام می‌دهد، حتی شرکت اچ پی ادعا می‌کند که سرعت چاپ آن ۴۲ صفحه در دقیقه است.

این پرینتر در تست‌های انجام شده نشان داده که سریع‌تر از رقبای هم قیمت خود یعنی Ricoh Aficio SP 4210N و Xerox Phaser 3600N  پرینت می‌گیرد. همچنین گفتنیست سرعت گرافیک آن نیز بیشتر از حد میانگین است.

اگر چه کیفیت پرینترهای تک رنگ لیزری تاکنون تا حدودی پایین بوده است، اما تصاویر چاپ شده توسط LaserJet P3015d  نوشته ها را به صورت یکپارچه و با کیفیت چاپ می‌کند.

این پرینتر فاقد پورت اترنت است که یکی از نقاط ضعف این پرینتر محسوب می‌شود. شرکت اچ پی در پشت این دستگاه یک واسط I\O افزوده است که شما می‌توانید به کمک آن یک سرور چاپ داخلی یا پورت موازی اضافه کنید. در جلوی پرینتر کنار سینی چند منظوره یک پورت USB خارجی به منظور چاپ عکس‌ها یا فایل‌های PDF به صورت مستقیم وجود دارد.

پرینتر لیزری HP LaserJet P3015d

سینی چند منظوره برای نگهداری انواع کاغذ ها تعبیه شده، و از گیره های محکمی برخوردار است که اگر احتمالاً سینی با فشار به پرینتر کوبیده شود گیره‌ها سر جای خود می‌مانند. این پرینتر دارای یک کارتریج مشکی با ظرفیت ۶۰۰۰ صفحه دارد. کارتریج ظرفیت بالای آن ۱۲٫۵۰۰ صفحه را تامین می‌کند. این پرینتر در مقایسه با پرینترهای دیگر از جهت هزینه هر برگ پرینت اندکی بیشتر است، اما نسبت به دو پرینتر Ricoh Aficio SP 4210 N و Xerox Phaser 3600N بهترین سطح کیفیت را به شما می‌دهد. جا گرفتن و درآوردن کارتریج در محل خود در این پرینتر بسیار آسان است. در قسمت داخل و جلوی این پرینتر تصاویری قرار داده شده که به شما نحوه جا دادن و برداشتن کارتریج را نشان می‌دهد.

HP laserjet P3015d از سرعت بالایی برخوردار بوده و دارای گنجایش و فضای زیاد برای کاغذ است. این دستگاه یک پرینتر مناسب و معقول در رده پرینترهای با قیمت یکسان با خود است.

منبع: PCword.com 

 

فروش انواع پرینتر و ماشین های اداری در فالنیک
پرینترها یکی از دستگاه های جانبی کامپیوتر هستند که امروزه کاربرد بسیاری در انجام کارهای روزمره دارند. هریک از مردم استفاده های خاصی از پرینترها دارند، با انتخابی هوشمندانه می توانید در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید، پس همین حالا شروع کنید:
مشاوره و خرید پرینتر

نویسنده :

استفاده از مطالب سایت فالنیک (ایران اچ پی) فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به فالنیک (ایران اچ پی) است.
>