به "وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)" خوش آمدید    |   وبسایت فالنیک (ایران اچ پی)
امروز چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - تماس با فالنیک : 8363-021

نقد و بررسی پرینتر HP Color LaserJet Pro MFP M476dw

پرینتر HP Color LaserJet Pro MFP M476dw

پرینتر چندکاره لیزری رنگی M476dw برای شرکتی مناسب است که به دنبال یک چاپگر چند منظوره لیزری رنگی است که به راحتی به کارکنان اجازه پرینت از دستگاه‌های متحرک و اسکن به چند مقصد را می‌دهد و از لحاظ ویژگی‌های کاری دارای فراوانی است.

این پرینتر کیفیت خروجی خوبی ارائه می‌دهد و دارای ویژگی‌های کاری فراوانی است. HP M476dw می‌تواند به راحتی از پس کارهایی از قبیل چاپ، اسکن، کپی و فکس برآید. برای چاپ از طریق ایمیل می‌توان با استفاده از این پرینتر فایلی را از طریق اسکن سند یا فایل موجود در شبکه و یا از طریق درایو USB استفاده کرد. همچنین امکان چاپ با تنظیم رمز محافظت شده و تعدادی از ویژگی های امنیتی دیگر را ارائه می‌دهد.

طراحی و ویژگی های پرینتر M476dw 

این پرینتر چندکاره، دارای صفحه لمسی رنگی ۳٫۵ اینچی است و با ابعاد ۱۹٫۷ در ۱۶٫۵در ۱۹٫۱ اینچ، وزنی معادل ۷۳٫۳ پوند دارد. اسکنر آن، مجهز به سینی کاغذکش خودکار (ADF) با ظرفیت ۵۰ برگه است که می‌تواند هر دو طرف از یک سند را به طور همزمان اسکن کند.

پرینتر M476dw اچ پی دارای ظرفیت کاغذ استاندارد ۳۰۰ برگه است (مجموع یک سینی ۲۵۰ برگی و فیدر چند منظوره ۵۰ برگی). برای حداکثر ظرفیت ۵۵۰ برگه، سینی ۲۵۰ برگه اختیاری نیز در دسترس است. ویژگ چاپ دوروی اتوماتیک این دستگاه به شما اجازه می‌دهد تا در هر دو طرف از یک برگه کاغذ چاپ کنید.

ظرفیت کاغذ آن در مقایسه با چاپگرهای OKI MC362w (300 برگه استاندارد، با یک سینی اختیاری ۵۳۰ برگی) و یا چاپگر Dell چند منظوره رنگی C2665dnf (400 برگه استاندارد، با سینی اختیاری ۵۵۰ برگی) کمی پایین تر است.
پرینتر اچ پی M476dw می‌تواند از طریق پورت USB و یا اترنت (شامل اترنت گیگابیت)، Wi-Fi، NFC، و سیستم بی‌سیم مستقیم اچ پی (HP’s wireless direct) متصل شود. بی‌سیم مستقیم اچ پی (HP’s wireless direct) معادل اختصاصی اچ پی از Wi-Fi مستقیم است، که یک استاندارد استفاده شده توسط بسیاری از تولید کنندگان چاپگر است که ارتباط بین پرینتر و تلفن همراه را بدون اتصال به شبکه فراهم می کند).

این دستگاه همچنین با قابلیت ePrint در اچ پی و AirPrint اپل سازگار است.

سرعت چاپ

در مجموعه تست‌های انجام شده توسط برنامه های کاربردی (با استفاده از سخت افزار QualityLogic و نرم افزار برای زمان بندی)، M476dw با سرعت چاپ ۲۱ صفحه در دقیقه (PPM) برای هر دو چاپ تک رنگ و رنگی امتیاز آورد.

کیفیت خروجی، هزینه های اجرایی

کیفیت خروجی در پرینترهای M476dw اچ پی بسیار خوب است. برای یک چاپگر لیزری چندکاره (MFP)، میانگین کیفیت متن خوب است، این پرینتر برای مشاغلی که نیاز به فونت های بسیار کوچک ندارند، مناسب است.

کیفیت گرافیک برای جزوات پاورپوینت و آگهی‌های تبلیغاتی عمومی به اندازه کافی خوب است. رنگ‌ها به طور کلی روشن و شفاف است. برخی از مشکلات جزئی در آزمایشات، مانند لرزش (graininess) و یا پس زمینه‌هایی که محو هستند دیده شده که چندان مهم نیست.

 

فروش انواع پرینتر و ماشین های اداری در فالنیک
پرینترها یکی از دستگاه های جانبی کامپیوتر هستند که امروزه کاربرد بسیاری در انجام کارهای روزمره دارند. هریک از مردم استفاده های خاصی از پرینترها دارند، با انتخابی هوشمندانه می توانید در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید، پس همین حالا شروع کنید:
مشاوره و خرید پرینتر

 

در چاپ عکس، رنگ‌ها عموماٌ قوی و با جزئیات خوبی در نواحی تیره هستند. در نمونه چاپ عکس تک رنگ کمی حالت سایه‌دار و در برخی از آن ها حالت لرزش یا دانه دانه قابل توجهی دیده شد. همچنین، در چاپ تصاویر در تست‌های متعدد posterization (یعنی تغییر ناگهانی رنگ در جایی که باید به طور تدریجی تغییر کند) به طور آشکار دیده می‌شود. با این حال، چاپ عکس برای استفاده در خبرنامه شرکت و مانند آن به اندازه کافی خوب هستند.

هزینه‌های اجرایی M476dw، بر اساس قیمت اچ پی و اطلاعات کارایی آن، ۲٫۵ سنت در هر صفحه تک رنگ و ۱۶٫۳ سنت در هر صفحه رنگی است. هزینه چاپ تک رنگ آن نسبت به OKI MC362w با ۲٫۸ سنت در هر صفحه پایین‌تر است اما در مقایسه با هزینه چاپ رنگی OKI با ۱۳٫۹ سنت در هر صفحه رنگی، هزینه نسبتاً بالاتری دارد. اگر شما سندی با رنگ های زیاد چاپ کنید تفاوت هزینه بیشتر هم می شود.

دو گونه‌ی دیگر از پرینتر M476dw نیز در دسترس است. چندکاره لیزری رنگی MFP M476nw که فاقد ویژگی چاپ دورو اتوماتیک است، و چندکاره لیزری رنگی MFP M476dn که فاقد NFC ،Wi-Fi، و قابلیت بی سیم مستقیم اچ پی است.

پرینتر چندکاره لیزری رنگی MFP M476dw ترکیب مناسبی از چندکاره (MFP) و ویژگی‌های کاری همچون، حق انتخاب اتصال باسیم و بیسیم، و کیفیت خروجی، به ویژه برای کارهای گرافیکی ارائه می‌دهد. این ویژگی‎‌ها باعث می‌شود آن را به یک انتخاب خوب برای یک شرکت کوچک و یا یک گروه کاری که به دنبال یک پرینتر چندکاره لیزری رنگی با قابلیت چاپ با استفاده از دستگاه‌های تلفن همراه و ارسال اسناد اسکن شده به مقاصد متعدد مبدل سازد. پرینتر لیزری M476dw نسبت به OKI MC362w کیفیت خروجی و انتخاب اتصال بی‌سیم بهتری ارائه می‌دهد.

پرینتر HP Color LaserJet Pro MFP M476dw

براساس خواست خود پرینت بگیرید

فقط بروید و پرینت بگیرید. به راحتی بدون شبکه و بطور بی سیم دستورهای پرینت خود را ارسال کنید۱.
امکان Touch-to-print را روی دستگاه تلفن همراه خود فعال کنید۲.
به راحتی در محل کار، خانه، یا در حال حرکت با استفاده از دستگاه تلفن همراه خود با اولین پرینتر چندکاره اچ پی پرینت بگیرید۳.
همه آنچه پرینترتان باید ارائه دهد، تنظیمات و چاپ، را به اشتراک بگذارید. می توانید از طریق اترنت یا اتصال بی سیم به اشترک گذاری را انجام دهید.۴

اسکن سریع و ارسال ایمن

با استفاده از اسکن یک رو (Single pass) یا دو رو (Dual head) سریعتر با توقف کمتر اطراف آن، پرینت بگیرید.
کنترل دسترسی به امکانات walkup و جستجوی ساده ایمیل آدرس شبکه، با استفاده از اتصال LDAP. به راحتی اسکن کرده و ارسال کنید. اسکن کنید فایل های دیجیتال را و به طور مستقیم به فضاهای ابری، ایمیل و یا فولدرهای شبکه ارسال کنید.۷
با جریان حرفه ای CM اچ پی، شما به راحتی می توانید همکاری کرده، جستجو کنید و یا محتوای کسب و کار خود را به اشتراک گذارید.۵

سرعت انجام کار

با استفاده از چاپ دوروی اتوماتیک در زمان صرفه جویی کرده و هزینه های کاغذ خود را کاهش دهید.۶
با استفاده از صفحه نمایش لمسی ۳٫۵ اینچی رنگی، سریع تر کار کرده، به محتواها دسترسی داشته باشید و به سرعت وظایف را راه اندازی کنید.
برای صرفه جویی در وقت با استفاده از کاغذکش خودکار ۵۰ برگی پروژه ها را سریع تمام کنید.
فقط بروید و با استفاده از پورت USB این پرینتر چندکاره اچ پی پرینت بگیرید.

توضیحات:

  1. دستگاه های موبایل قبل از پرینت گرفتن نیاز به اتصال مستقیم به شبکه wifi پرینتر با قابلیت بی سیم مستقیم را دارد. بسته به نوع دستگاه تلفن همراه ممکن است به برنامه کاربردی و یا درایور نیاز باشد. عملکرد بی سیم به محیط فیزیکی و فاصله از نقطه دسترسی در چاپگر بستگی دارد.
  2. دستگاه تلفن همراه باید ارتباطات میدانی نزدیک را پشتیبانی کند. برای دیدن یک لیست از دستگاه های پشتیبانی شده، به آدرس http://www.hp.com/go/businessmobileprinting مراجعه نمایید.
  3. پرینت‌های محلی مستلزم این است که دستگاه تلفن همراه و پرینتر به شبکه بی‌سیم مشابه متصل باشند یا ارتباط بی‌سیم مستقیم داشته باشند. عملکرد بی‌سیم به محیط فیزیکی و یا فاصله از نقطه دسترسی پرینتر بستگی دارد. عمکلرد بی سیم فقط با عملیات ۲٫۴ گیگا هرتزی سازگار است. چاپ از راه دور نیاز به اتصال اینترنت برای یک چاپگر متصل وب اچ پی است. ممکن است نرم افزار و حساب کاربری مجاز eprint اچ پی نیز مورد نیاز باشد.
  4. عملکرد بی سیم به محیط فیزیکی و فاصله از نقطه دسترسی پرینتر بستگی دارد، و ممکن است دسترسی آن در اتصال با VPN محدود شده باشد.
  5. جریان حرفه‌ای CM اچ پی فقط در آمریکا و کانادا و ازطریق انتخاب شریک اچ پی در دسترس است.
  6. امکان چاپ دورو خودکار در پرینتر تک کاره لیزری رنگی MFP M476nw اچ پی در دسترس نیست.
  7. خدمات اتصال به اینترنت چاپگر ممکن است نیاز به ثبت نام داشته باشد. دسترسی به برنامه‌های کاربرد بر اساس کشور، زبان، و توافقات تغییر می‌کند.

مخاطب عزیز؛ لطفا توجه فرمایید: با توجه به از رده خارج شدن این پرینتر، شما می‌توانید مدل‌های هم رده این پرینتر را با نام ‌های HP Color LaserJet Pro MFP M477fdw و HP Color Laserjet Pro M477fn Printer و HP Color LaserJet Pro MFP M477fnw استفاده کنید.

جهت مشاوره و خرید این پرینترها می‌توانید با شماره ۰۲۱۸۳۶۳ داخلی ۱۲۰ تماس بگیرید.

 

منبع: pcmag.com

 

 


نویسنده :

استفاده از مطالب سایت فالنیک (ایران اچ پی) فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به فالنیک (ایران اچ پی) است.
>