به "وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)" خوش آمدید    |   وبسایت فالنیک (ایران اچ پی)
امروز جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - تماس با فالنیک : 8363-021

پرینترهای سه بعدی اچ پی با تکنولوژی Multi Jet Fusion

پرینترهای سه بعدی اچ پی

در حالی که پرینت سه بعدی در حال استفاده رو به افزایش برای تولیدات جهان صنایع و کارخانجات دارد شرکت اچ پی بزرگترین شرکت در حوزه ی چاپ دو بعدی در حوزه ی چاپ سه بعدی سرمایه گذاری کرده است. راهبرد این شرکت برای مبحث چاپ سه بعدی استفاده از پلت فرم Multi Jet Fusion است.

برای سال ها فعالان در صنعت چاپ سه بعدی انتظار ورود اچ پی بزرگترین شرکت حوزه‌ی چاپ دو بعدی به عرصه چاپ سه بعدی را داشتند. در سال گذشته این شرکت راه حل خود را برای چاپ سه بعدی استفاده از پلت فرم Multi Jet Fusion بیان کرد، چیزی که سرعت چاپ آن چیزی ۱۰ برابر بیشتر و سریع‌تر از خیلی از مدل‌های رقبای موجود در بازار است.

در حالی که پرینترهای سه بعدی اچ پی سرعت بالا را برای جهان صنایع و کارخانجات به ارمغان می آورند، نوآوری استفاده شده در آن باعث بهبود عملکرد در تمام ابعاد می‌شود که جهش بزرگی در سرعت چاپ و کیفیت اجزا می باشد. در حال حاضر چاپ حرارتی جوهرافشان اچ پی به سمت چاپ سه بعدی می رود.

این شرکت با بازکردن امکانات جدیدی فراتر از فن آوری‌های موجود برای ایجاد یک چشم‌انداز کاملاً جدید برای آینده چاپ سه بعدی اقدام کرده است. سیستم‌هایی که می‌تواند انرژی و ضایعات را به میزان چشمگیری کاهش دهند این سیستم‌ها با بهره‌گیری از تخصص توسعه محصولات اچ پی ساخته شده‌اند و توسط بخش خدمات و پشتیبانی اچ پی حمایت می‌شود.

 

تلفیق تجربه و نوآوری

دستاورد دهه‌ها قدرت در رهبری عرصه ی چاپ و الهام گیری از به کارگیری خلاقانه مواد و راه حل‌های نرم افزاری شرکت اچ پی منجر به دستیابی به راه حل کامل Multi Jet Fusion اچ پی شده است. این تکنولوژی بر اساس معماری همزمان اختصاصی و پردازش چاپ چند عامل اچ پی ساخته شده است. تری ولر (Terry Wohlers) رئیس انجمن Wohlers در سخنان خود بیان کرده ” اچ پی در حال حرکت به سمت بازنویسی قوانین چاپ سه بعدی است من می توانم تصور کنم زمانی را که شرکت ها تجهیزات گران قیمت خود را کنار گذاشته و از تجهیزات سه بعدی اچ پی استفاده کنند.”

تکنولوژی Multi Jet Fusion اچ پی

Multi Jet Fusion اچ پی یک تکنولوژی جدید است که نتیجه ی دهه ها سرمایه گذاری اچ پی بر روی چاپ جوهر اشان، مکانیک دقیق کم هزینه و علوم مواد می باشد. این تکنولوژی اچ پی مزایای سرعت بالاتر و کنترل اجزا و خواص ماده را فراتر از آنچه در دیگر فرآیندهای چاپ سه بعدی می باشد را ارائه می دهد.

پرینترهای سه بعدی اچ پی

منبع: HP.com

 

فروش انواع پرینتر و ماشین های اداری در فالنیک
پرینترها یکی از دستگاه های جانبی کامپیوتر هستند که امروزه کاربرد بسیاری در انجام کارهای روزمره دارند. هریک از مردم استفاده های خاصی از پرینترها دارند، با انتخابی هوشمندانه می توانید در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید، پس همین حالا شروع کنید:
مشاوره و خرید پرینتر

نویسنده :

استفاده از مطالب سایت فالنیک (ایران اچ پی) فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به فالنیک (ایران اچ پی) است.
>