به "وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)" خوش آمدید    |   وبسایت فالنیک (ایران اچ پی)
امروز شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - تماس با فالنیک : 8363-021

Essential Performance یعنی چه؟

Essential Performance، کارای ضروری و ابتدایی است تا بتوان از بروز ریسک‌های Unacceptable رهایی یافت. برای رسیدن به این منظور، تولید کننده دستگاه باید عوامل موثر بر کارایی و وجود ریسک‌های Acceptable و Unacceptable را ارزیابی کند.

Essential Performance یعنی چه؟

برای اینکه با مفهوم Essential Performance آشنا شوید، ابتدا باید تفاوت بین این دو نوع ریسک را درک کنید. ریسک Unacceptable، ریسکی است که هنگامی رخ می‌دهد که خرابی دستگاه باعث صدمه و آسیب شود ولی ریسک Acceptable هنگامی رخ می‌دهد که خرابی دستگاه باعث صدمه و آسیب نشود.

Essential Performance یعنی چه؟

به عنوان مثال اگر دماسنج نتواند به درستی دما را نشان دهد، می‌تواند باعث آسیب به خود دستگاه، دیگر بخش‎ها و یا کل سیستم شود. مثلا اگر دماسنج به جای دمای ۱۰۵ درجه در سرور، دمای ۹۹ را نشان دهد، چه اتفاقی می‌افتد؟

پس Essential Performance و ریسک Unacceptable می‌توانند مانع بروز صدمه به خود دستگاه، بخش‌ها و کل سیستم شوند که البته نه تنها کارکرد یک بخش، بلکه تمام بخش‌هایی که با هم کار می‌کنند باعث Essential Performance می‌شوند.

 

خدمات تعمیرات سرور، مشاوره و اجرای شبکه در فالنیک
فالنیک با دارا بودن بزرگ‌ترین لابراتوار تعمیر سرور و تجهیزات شبکه و کارشناسان متخصص، آماده خدمت‌رسانی برای تعمیر انواع سرورهای ایستاده و رک مونت است. تمامی ابزار موردنیاز برای تعمیر و تست تجهیزات شبکه در مرکز سرور فالنیک در اختیار مهندسین فالنیک قرار دارد.
درخواست تعمیر سرور

نویسنده :

استفاده از مطالب سایت فالنیک (ایران اچ پی) فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به فالنیک (ایران اچ پی) است.
>
.swin-sc-title.style-2 .title span:after