به "وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)" خوش آمدید    |   وبسایت فالنیک (ایران اچ پی)
امروز جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹ - تماس با فالنیک : 8363-021

خطای Logical Hard Drive

در خطای Logical Hard Drive، هنگامی که هارد را از طریق کابل به کامپیوتر مورد نظر وصل می‌کنید، کامپیوتر ابتدا به دنبال Frimware می‌گردد و  وقتی آن را پیدا کند، می‌فهمد که دستگاه به آن متصل شده است. در مرحله بعد به دنبال Sector 0 می‌گردد که در آن می‌تواند طرحی از کل هارد را به دست آورد.

Sector 0 به کامپیوتر می‌گوید چه تعداد پارتیشن روی هارد وجود دارد و از کدام سکتور شروع می‌شود.

به این ترتیب عملیات شناختن هارد آغاز می‌شود و در نهایت کامپیوتر، تصویری از هارد شما دارد که مواردی چون “فایل‌ها و فولدرها کجا قرار دارند، چقدر فضای خالی در هارد موجود است، چگونه به فایل‌ها و فولدرها دسترسی یابد و …” را نشان می‌دهد.

خطای Logical Hard Drive

اگر به هردلیلی این تصویر ناتمام بماند، کل پروسه و فرآیند شکست می‌خورد، که نتیجه آن بروز خرابی در جدول پارتیشن است. در نتیجه کامپیوتر یک درایو Blank می‌بیند و اجازه فرمت آن را می‌خواهد.

 

خدمات تعمیرات سرور، مشاوره و اجرای شبکه در فالنیک
فالنیک با دارا بودن بزرگ‌ترین لابراتوار تعمیر سرور و تجهیزات شبکه و کارشناسان متخصص، آماده خدمت‌رسانی برای تعمیر انواع سرورهای ایستاده و رک مونت است. تمامی ابزار موردنیاز برای تعمیر و تست تجهیزات شبکه در مرکز سرور فالنیک در اختیار مهندسین فالنیک قرار دارد.
درخواست تعمیر سرور

نویسنده :

استفاده از مطالب سایت فالنیک (ایران اچ پی) فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به فالنیک (ایران اچ پی) است.
>
.swin-sc-title.style-2 .title span:after