به "وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)" خوش آمدید    |   وبسایت فالنیک (ایران اچ پی)
امروز جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - تماس با فالنیک : 8363-021

اتصال به یک پرینتر بی سیم به صورت مستقیم

اتصال به پرینتر به صورت مستقیم

بیش از یک راه برای اتصال از طریق شبکه بی سیم (وایرلس) به پرینتر وجود دارد تا دستورات چاپی خود را انجام دهید. ما در این مقاله چگونگی اتصال به پرینتر به صورت مستقیم را توضیح می‌دهیم. با فالنیک همراه باشید:

بسته به پرینتر شما، ممکن است بتوانید یا نتوانید پرینتر خود را به سایر دستگاه های WiFi متصل کنید. ارتباط مستقیم نیازمند حالت Add-Hoc یا WiFi مستقیم است که پیش از این توضیح داده شد. حالت Add-Hoc گزینه‌ی اصلی برای اتصال بدون Access Point است. WiFi مستقیم، اساساٌ شبیه به این است که ارتباط مستقیم برقرار کرده ایم اما تنظیمات و استفاده از آن بسیار آسان‌تر است.

اگر پرینتر شما هریک از این دو نوع ارتباط را پشتیبانی نکند و یا کامپیوتر شما WiFi مستقیم را پشتیبانی نکند، ارتباط بدون Access Point قابل انجام نیست.

اگر پرینتر شما حالت Add-Hoc را پشتیبانی می‌کند، با مراجعه به دفتر راهنما و یا تولیدکننده می‌توانید این قضیه را چک کنید – به روشی مشابه Access Point با وارد کردن SSID و سایر جزئیات در منوهای پرینتر و نصب درایور روی کامپیوتری که می‌خواهید از آن پرینت بگیرید، می‌توانید ارتباط را برقرار کنید. برای جزییات مرحله به مرحله، به دفترچه راهنما و یا راهنمای آنلاین مراجعه کنید.

WiFi مستقیم بهترین راه ارتباط مستقیم می باشد. نه تنها راحت ترین راه است، بلکه شما می توانید دو دستگاهی را که تنها یکی از آنها WiFi مستقیم را پشتیبانی می کند به آن متصل کنید.

اتصال به پرینتر به صورت مستقیم

برای ایجاد یک ارتباط امن با لپ تاپ دارای ویندوز XP بوسیله روشن کردن WiFi مستقیم می بایست روی آیکن بی سیم لپ تاپ کلیک نموده و پرینتر را از شبکه های موجود انتخاب نمایید و پسورد پرینتر را وارد نمایید. از سوی دیگر، همه آنچه ما باید انجام دهم از طریق برنامه استاندارد نصب درایو صورت می پذیرد که تایید می کند پرینتر درست انتخاب شده است.

WiFi مستقیم برای اتصال آسان طراحی شده است. پس این راهنما باید سناریو تنظیمات نمونه ای برای هر پرینتر دارای WiFi مستقیم باشد. نکته مهم اینکه باتوجه به قرارداد WiFi شما، اگر پرینتر شما WiFi مستقیم را پشتیبانی نکند اما کامپیوتر شما ( یا تلفن یا تبلت) آن را پشتیبانی کند باز هم شما می توانید از WiFi مستقیم استفاده کنید.

منبع: pcmag.com

 

فروش انواع پرینتر و ماشین های اداری در فالنیک
پرینترها یکی از دستگاه های جانبی کامپیوتر هستند که امروزه کاربرد بسیاری در انجام کارهای روزمره دارند. هریک از مردم استفاده های خاصی از پرینترها دارند، با انتخابی هوشمندانه می توانید در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید، پس همین حالا شروع کنید:
مشاوره و خرید پرینتر

نویسنده :

استفاده از مطالب سایت فالنیک (ایران اچ پی) فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به فالنیک (ایران اچ پی) است.
>