به "وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)" خوش آمدید    |   وبسایت فالنیک (ایران اچ پی)
امروز سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ - تماس با فالنیک : 8363-021

بررسی ML و DL سرورهای اچ پی سری ۱۰ و ۱۰۰

سرورهای ML و DL اچ پی

میکروسرورها و سرورهای پرولیانت سری ۱۰ و ۱۰۰ برای کسب‌وکارهای New Style of Business و Web Collaboration و حجم‌های کاری تجاری بسیار مناسبند. این سرورها به دو دسته تقسیم می‌شوند:

  1. سرورهای Small Scale
  2. سرورهای Right Sized

در ادامه به بررسی این دو دسته سرور اچ پی می‌پردازیم.

 

  1. سرورهای Small Scale

آیا برای اولین بار قصد استفاده از سرور را دارید: آیا این سرور، اولین سرور شماست؟ به این مدل سرورهای HPE ProLiant Essential توجه کنید که برای SMBها و Service Providerها مناسب است. خرید و پیاده‌سازی سرورهای سری ۱۰ که سرورهای Small Scale  هستند راحت است. سرورهای Small Scale شامل محصولات زیر هستند:

سرورهای ML و DL اچ پی سرورهای ML و DL اچ پی سرورهای ML و DL اچ پی سرورهای ML و DL اچ پی

 

۲. سرورهای Right Sized

اچ پی سابقا این سرورها را به عنوان سرورهای Essential Performance معرفی می‌کرد اما اکنون نام‌گذاری خود را به Right Sized تغییر داده است. آیا نیازهای شما در زمینه IT در حال رشد است؟ آیا IT شما نیازمند رشد است؟ به این مدل سرورهای HPE ProLiant 100 series توجه کنید.

سرورهای سری ۱۰۰ اچ پی که سرورهای Right Sized هستند، در واقع تعادلی بین کارایی، بهره‌وری، قابلیت‌های ذخیره‌سازی و مدیریت‌پذیری هستند که آنها را برای حجم‌های کاری زیر در محیط‌های کوچک تا متوسط، مناسب و ایده‌آل می‌سازد:

  • زیرساخت IT شامل فایل و پرینت، شبکه‌بندی و امنیت
  • Collaboration (ایمیل و ورک‌گروپ)
  • وب سرورینگ

 

سرورهای سری ۱۰۰ اچ پی شامل محصولات زیر هستند:

سرورهای ML و DL اچ پی سرورهای ML و DL اچ پی

سرورهای پرولیانت HPE DL180 / DL160 G9

این سرورها دسترس پذیری و قابلیت سرویس‌دهی لازم را هم برای SMBها و هم برای انترپرایزها فراهم می‌کند. DL180 G9 کارایی و ارتقاپذیری برای برطرف کردن نیازهای دسترس‌پذیری و Dense Storage (ذخیره‌سازی حجیم: ذخیره‌سازی بیشتر در فضایی یکسان) را ارایه می‌دهد. قابلیت‌های چگالی (Density) و کارایی DL160 G9 آن‌ را برای محیط‌های Hyperscale بهینه می‌کند.

 

مشاوره و خرید سرور در فالنیک
فالنیک با دارا بودن سبد کاملی از سرورهای اچ پی و تنها دارنده گارانتی رسمی و معتبر سرور اچ پی در ایران، آماده خدمت‌رسانی جهت مشاوره، فروش و پشتیبانی به مشتریان است. شما می‌توانید قبل از خرید، از کارشناسان فالنیک، مشاوره بگیرید.
مشاوره و خرید سرور

 

منبع: HPE.com

 

 


نویسنده :

استفاده از مطالب سایت فالنیک (ایران اچ پی) فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به فالنیک (ایران اچ پی) است.
>
عضویت در خبرنامه سرور فالنیک (ایران اچ پی)

عضویت در خبرنامه سرور فالنیک (ایران اچ پی)

با عضویت در خبرنامه سرور فالنیک (ایران اچ پی) اولین نفری باشید که مقالات و محتواهای ناب و تخصصی را دریافت می کنید.

تبریک، شما با موفقیت در خبرنامه عضو شدید.

.swin-sc-title.style-2 .title span:after