به "وبلاگ فالنیک ( ایران اچ پی)" خوش آمدید    |   وبسایت فالنیک (ایران اچ پی)
امروز جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹ - تماس با فالنیک : 8363-021

هنگام به‌روز کردن شبکه، این سه سوال را پاسخ دهید!

به‌ روز کردن شبکه

معرفی راه‌حل‌های HP Just Right IT

اگر ارتباطات شبکه‌ای در محیط‌های کاری امروزی به اندازه دیگر شرکت‌ها قابل اعتماد نباشد، نمی‌توان مشتریان را جذب و نگه داشت. تنها چند سوال ساده از خود بپرسید …

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که قصد ایمیل کردن فایل‌های بزرگ را داشته‌اید ولی به دلیل نداشتن ارتباط بی‌ سیم قوی، موفق نشده‌اید. اما در محیط کار اگر از داشتن شبکه بی‌ سیم قوی محروم باشید، اشتراک‌گذاری اطلاعات برای ارایه بهترین خدمات به مشتری مختل خواهد شد.

اگر ارتباطات شبکه‌ای در محیط‌های کاری امروزی به اندازه دیگر شرکت‌ها قابل اعتماد نباشد، نمی‌توان مشتریان را جذب و نگه داشت. تنها چند سوال ساده از خود بپرسید:

 1. آیا کارمندان شما از دستگاه‌های پورتال مانند لپ‌ تاپ، اسمارت‌ فون و تبلت برای انجام کارها استفاده می‌کنند؟
 2. آیا آنها در استفاده از شبکه بی‌سیم با نقطه کور یا Dead Spot مواجه می‌شوند؟
 3. آیا کارمندان در سرعت دسترسی به منابع و اپلیکیشن‌ها در دستگاه‌های بی‌سیمشان با مشکل مواجه می‌شوند؟

اگر پاسخ شما به یک یا همه این سوال‌ها مثبت است، زمان آن رسیده که قابلیت‌های شبکه‌ای خود را بروز کنید. استفاده از راهکارهای صحیح شبکه بی‌سیم باعث اطمینان از ارتباطات بی‌سیم بدون وقفه و پایدار می‌شود. در نتیجه بهره‌وری حاصل شده و جذب و راضی نگه داشتن مشتری به دست می‌آید.

شبکه‌های بی‌سیمی که بروز نشده‌اند نمی‌توانند حجم‌های کاری وابسته به پهنای باند را کنترل کنند. نتیجه آن فقدان سازگاری (Agility) و امنیت، دشواری مدیریت و عدم جذب مشتریان جدید است. محصولات HP Just Right IT کسب و کار شما را به ارتباطات بی‌سیم قابل اعتماد تجهیز می‌کنند و کارمندان شما می‌توانند بدون پیچیدگی، خدمت به مشتریان را ارایه داده و همکاری‌های لازم را داشته باشند. با محصولات HP Just Right IT می‌توانید به کسب و کاری با ارتباطات مطمئن و امن دست یابید و بهره‌وری همیشگی داشته و در نتیجه بتوانید بر کسب و کارهای جدید تمرکز کنید.

منبع: HP

 

مشاوره و خرید سرور در فالنیک
فالنیک با دارا بودن سبد کاملی از سرورهای اچ پی و تنها دارنده گارانتی رسمی و معتبر سرور اچ پی در ایران، آماده خدمت‌رسانی جهت مشاوره، فروش و پشتیبانی به مشتریان است. شما می‌توانید قبل از خرید، از کارشناسان فالنیک، مشاوره بگیرید.
مشاوره و خرید سرور

 


نویسنده :

 • Avatar نگار گفت:

  میشه چند راه جلوگیری از افت سرعت شبکه رو هم بفرمایید؟
  سپاس

 • استفاده از مطالب سایت فالنیک (ایران اچ پی) فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق سایت متعلق به فالنیک (ایران اچ پی) است.
  >
  عضویت در خبرنامه سرور فالنیک (ایران اچ پی)

  عضویت در خبرنامه سرور فالنیک (ایران اچ پی)

  با عضویت در خبرنامه سرور فالنیک (ایران اچ پی) اولین نفری باشید که مقالات و محتواهای ناب و تخصصی را دریافت می کنید.

  تبریک، شما با موفقیت در خبرنامه عضو شدید.

  .swin-sc-title.style-2 .title span:after